Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Prvi veci akvarijum koji sam formirao Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Paki
Akvarista



Registrovan: 15 Okt 2012
Poruke: 122
Lokacija: Paracin,Beograd

PorukaPoslao: Ned Feb 03, 2013 9:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Daka ::
Kriptokorine poredjane kao vojnici na jutarnjoj smotri Smile Mozda malo kontrolisanog haosa bude lepse za oko.Naravno ako je tebi ovako dobro i meni je;)


Kada krenu da se sire nece vise pratiti liniju...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Feb 03, 2013 9:07 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Ned Feb 03, 2013 9:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pustite coveka da uziva. Kako vreme bude prolazilo, sam izgled akvarijuma ce se, normalno, menjati. Paki, super izgleda, samo nigde ne zuri i uzivaj Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
decky
Akvarista



Registrovan: 14 Sep 2012
Poruke: 237
Lokacija: Mladenovac - Selters banja

PorukaPoslao: Pon Feb 04, 2013 12:14 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jako lepo,posebno mi je interesantna pozadina od tapete. a sto se tice zelenih barbusa,veruj mi da neces pogresiti,jako su lepi. Moj drugar "vorens" ih ima,pogledaj njegove fotke ,prelepi su .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
polke
Akvarista



Registrovan: 01 Sep 2012
Poruke: 86
Lokacija: Beograd, Mirijevo

PorukaPoslao: Pon Feb 04, 2013 12:42 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepo, za sada obeecava/ Gde si nabavio biljke?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
decky
Akvarista



Registrovan: 14 Sep 2012
Poruke: 237
Lokacija: Mladenovac - Selters banja

PorukaPoslao: Pon Feb 04, 2013 12:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dodao bih da tu loptastu algu sto pre izbacis,osim ako zelis da ti ceo akvarijum prekriju alge. Ovo ti kazem iz iskustva drugih,jer sam i ja hteo da je ubacim u ak,ali kada sam cuo price,odmah sam odustao.
Ubaci jos sto vise raznovrsnijih biljaka i bice to jako lep akvarijum.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
Redzinald
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 21 Okt 2012
Poruke: 228
Lokacija: Arandjelovac

PorukaPoslao: Pon Feb 04, 2013 2:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Slazem se sto se tice kladofore , ne mora da znaci da ce ti praviti probleme ali da te glava ne boli izbaci je i miran si . Steta da ti upropasti ovako lep akvarijum , samo napred svaka cast.... Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
polke
Akvarista



Registrovan: 01 Sep 2012
Poruke: 86
Lokacija: Beograd, Mirijevo

PorukaPoslao: Pon Feb 04, 2013 2:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A sto nisi filter okrenuo ka toj visokoj polici? Ne vidi se sa slike bas najbolje, ali cini mi se da na drugoj strani mozes da gledas i uzu stranu. UInace lep pocetak!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
singe
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2012
Poruke: 78
Lokacija: Sivac

PorukaPoslao: Pon Feb 04, 2013 3:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo ti Paki jedan predlog, vidim tvoju poruku da nemas bas biljaka u tvom mestu, sigurno si video reklamu rainforest-a. Narucis sta ti treba i stigne ti post exspresom. Ja sam od njih uzeo bilje, osmokot i hranljivu podlogu, i mogu ti reci da sam zadovoljan. Imaju i mikro i makro elemente, pa ti vidi sta ti treba. Jedino ne znam koliko bi te postarina izasla, prvo to proveri da li ti se isplati.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Zhorz
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 15 Sep 2012
Poruke: 907
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Pon Feb 04, 2013 4:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

150din do 5kg tezine
(250din ako se placa pouzecem)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
singe
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2012
Poruke: 78
Lokacija: Sivac

PorukaPoslao: Pon Feb 04, 2013 4:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa tako nesto, ja sam platio nekih 280 tu negde, nego ne znam da li se i kilometraza racuna, i uopste kako se racuna, pa sam mu zato rekao da proveri.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Paki
Akvarista



Registrovan: 15 Okt 2012
Poruke: 122
Lokacija: Paracin,Beograd

PorukaPoslao: Pon Feb 04, 2013 7:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Planiram da ubacim jos biljaka, putujem i do Beograda povremeno tako da cu potraziti, ovo nije licno moj akvarijum. Taj akvarijum sam formirao bratu, ali se ja brinem o njemu dok on ne nauci..

Da sam okrenuo na drugu stranu spoljni filter bio bi nepristupacan za ciscenje. Sa te druge strane ne moze da se pridje.

Videcu ovo u vezi sa rainforest-om, hvala.

Sto se tice alge za sada ne pravi probleme, mada je i malo rano....ako krene izbacicu je.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Paki
Akvarista



Registrovan: 15 Okt 2012
Poruke: 122
Lokacija: Paracin,Beograd

PorukaPoslao: Ned Mar 31, 2013 1:26 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Razvoj situacije.


Image


Image



Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Paki
Akvarista



Registrovan: 15 Okt 2012
Poruke: 122
Lokacija: Paracin,Beograd

PorukaPoslao: Pet Maj 17, 2013 10:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Obisao burazerov akvarijum pre par dana i ona sada izgleda ovako.

Image

Na moj savet ubacio je par ramireza.

Image

I svojevoljno je ubacio par boraca, mada zenku nisam uspeo da slikam.

Image


Izvinjavam se zbog losijeg kvaliteta slika, al jbg imao sam samo telefon.

pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Paki
Akvarista



Registrovan: 15 Okt 2012
Poruke: 122
Lokacija: Paracin,Beograd

PorukaPoslao: Pon Jan 20, 2014 10:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svima.

Posle nekog vremena palo je sredjivanje burazerovog akvarijuma, pa smo ga malo slikali. Trenutno stanje je ovako:

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

I cudoviste za kraj.

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Vlad
Akvarista



Registrovan: 23 Okt 2013
Poruke: 67
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Jan 21, 2014 3:02 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepa itraza za pocetak. Nego, jel dovoljno 350l/h na ovih 100-110 litara?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Manji akvarijum (20l) Likann17 Početak u akvaristici 0 Čet Apr 18, 2024 11:31 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biljke za Južnoamerički biotop akvarijum BlackRaven Biljke 0 Sre Apr 10, 2024 10:44 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novi akvarijum Onix21 Uradi Sam (DIY) 0 Uto Apr 09, 2024 3:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License