Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Koje ljubimce imate ? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Sre Maj 01, 2013 2:52 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Petao gazda u dvoristu! Very Happy


Link


Poslednji izmenio Blue dana Ned Maj 05, 2013 9:42 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Poslednji put izmenio plavsic88 dana Sre Maj 01, 2013 3:02 am, izmenio ukupno 4 puta

Razlog izmene plavsic88: ne znam da li je do mene ili nesto ne sljaka,ako neko hoce nek ispravi...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Maj 01, 2013 2:52 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Cvrc
Akvarista



Registrovan: 10 Jul 2011
Poruke: 1013
Lokacija: Sid

PorukaPoslao: Ned Maj 05, 2013 7:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Suncokret
Akvarista



Registrovan: 12 Jun 2011
Poruke: 179
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Maj 22, 2013 12:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mačak Štucko. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Master Of Puppets
Akvarista



Registrovan: 12 Apr 2012
Poruke: 25
Lokacija: Sabac

PorukaPoslao: Sre Maj 22, 2013 3:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo je Mačkutin,star 1godinu. Very Happy

1.pokusava da uhvati zice gitare...nije mu uspelo Laughing
Image
najcesca poza za spavanje-"opruzi se kol'ko mozes"
Image

Image
Image

Image


Poslednji put izmenio Master Of Puppets dana Sre Maj 22, 2013 3:40 pm, izmenio ukupno 3 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Oljisa
Akvarista



Registrovan: 15 Jan 2012
Poruke: 519
Lokacija: Belgija

PorukaPoslao: Sre Maj 22, 2013 4:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prelep macak! Very Happy

Plaviscu, hvala za snimak, zakon je Smile


Kako da odolim:
Evo moje Bele sa prelepim smekerom dzumarom na Beloj steni Wink
U pozadini se vide besne zenske jer su im nanosili pesak u trku hihihihi

Image


Pa onda Bela u udvaracem Maxom-crkli posle kupanja u reci i trcanja za mnom koja sam na rolerima pa sam zesce u prednosti Wink

Image

Pecko i njegova standardna bleja medju mladjanim kokama


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Čet Maj 23, 2013 12:08 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Oljisa, ja se iskreno naježim kad vidim kerove na plaži, ranije se kerovi lepo i kulturno kupali u onom delu gde pristaju čamci, nizvodno. Onda nova vremena, novi ljudi ... Kad su se tako u igri smandrljali klince da ti ne pričam kakva je frka izbila.
Sve ti je to lepo ali nije smešno, a Belu stenu godinama zaobilazim zbog kerova. Nemoj da se ljutiš ali ih pusti tako u Belgiji pa javi kako je prošlo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Oljisa
Akvarista



Registrovan: 15 Jan 2012
Poruke: 519
Lokacija: Belgija

PorukaPoslao: Čet Maj 23, 2013 12:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Smile Jednom su im naneli pesak, naravno da nisam to dopustala duze, osim kad su ljudi dozvoljavali i posle 'kupanja' peskom trcali po granu da joj bacaju u vodu Smile (a bilo ih je vise od pola prisutnih - dobri neki ljudi Smile) Inace moja Bela reaguje na zvidzuk bolje nego neki ljudi na DOBAR DAN, tako da vrlo lako sam sanirala potencijalne situacije.
Bas smo i bili na delu gde su camci, jer tamo ima manje ljudi, znajuci kako vecina Srba reaguje na kerove.

A sto se tice Belgije-ovde su psi ravnopravni sa ljudima i ulaze svuda gde hoce, pa i u apoteku. Svrati da se nacudis cudom Smile

Nego, da ne idemo u off, i ne dizemo veliku diskusiju (a ja mogu o ovome narednih 10 strana), pokazi nam neku fotku tvojih ljubimaca Razz
P.S. ribe se u ovoj temi ne racunaju Cool
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Čet Maj 23, 2013 2:25 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne slikam odavno ljubimce, sada u stanu i nemam uslova, a i puna kuća dece pa ni papagaja nemam, a bila je gomila životinja. Imam neke druge ljubimce i to ti je Smile
Ako ih i slikam ne volim to da prezentujem, to je moj izbor, nisam neki facebook tip a i fotograf.
Neću da diskutujem, ti okačila, ja prokomentarisao da nije to u redu i zdravo. Mogu o životinjama do sutra, meni se i škorpion šetao po stanu, nisu one u pitanju, u pitanju su ljudi, kad budem video šetače kerova kako im skupe govna sa dečjeg igrališta, a ne ja da ribam njihova govna, kako malo vode računa o ponašanju svog psa. Ker bez povoca, čiji, ko si ti, kontrolišeš li ga, sluša li te ... ajde mani me ravnopravnosti, stavi mu kaiš i onda sam miran.
Pozdrav i opušteno, ja sam od onih koji slabo reaguju na dobar dan Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Maj 23, 2013 10:33 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@nesa69
Slazem se sa tobom u potpunosti sto se tice tzv. "vlasnika pasa" i skupljanja izmeta i gde i kako ih treba pustati. Naravno, ako je to zbog bezbednosti. Jedino sto mogu da dodam je da su psi mnogo kulturniji kad je kupanje u pitanju jer tvrdim da pas nikad nece u vodi da izvrsi fiziolosku potrebu dok za coveka nisam bas siguran. Wink

Ovako se mi kupamo, Pavlovacko jezero. Smile



Image


Image


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Maj 23, 2013 10:40 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Živim sa 6 kučića što manjih što većih i dobro znam kako funkcionišu ali ovo za Belu stenu je tačno, postalo je kupalište pasa odavno, ne idem često jer mi je postalo daleko ali kada odem uvek se smorim zbog činjenice da ima više pasa nego ljudi. Nisu svi psi isti kao ni gazde, to je istina ali sam ja konkretno doživeo da mi pas iz torbe pojede sve sendvičče koje smo spremili za klinca taj dan! Taj pas je imao vlasnika na plaži, dakle nije lokalni. Postajemo robovi kućnih ljubimaca polako, sve razumem ali mora da postoji jasna linija razgraničenja između životinja i ljudi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Čet Maj 23, 2013 10:53 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sad kad vidim te slike, podsetiš me kad sam vodio labradora od prijatelja na Dunav (imaš gomilu mesta kad izađeš iz Tamiša za kupanje na Dunavu).
Pas niti nešto posebno vaspitan, da ne pričam o dresuri, ali blentav i zabavan Smile
Trenirao sam plivanje preko 10 godina i uđemo u vodu i plivaj. Zavalim se u vodi na leđa a ovaj mrtav ladan mi uhvati ruku i krene da me spašava, ladno me dovukao do obale sa mojih 90+ kila Smile
Recimo njega kojeg sam dobro znao nisam smeo samog sa klinčurijom, zaigra se i kad ih odvali ovi sve zvezde vide Smile
Stvarno volim životinje, bilo čije ali moraš malo da vodiš računa i o drugima. Prelepe slike i mnogo dobro mesto za pecanje Smile bar je nekad bilo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
simici789
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 639
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Maj 23, 2013 10:55 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

TeoDos, pravi nam samo zazubice sa kupanjem Smile
Evo moje "tri dobre vile" (u akvarijumu su one zle - botie ), a macice cekamo da izadju, pa da se lepo slikamo

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Maj 23, 2013 11:12 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma naravno da treba uvek voditi racuna jer djavo nikad ne spava. Zao mi je sto zbog tih nazovimo vlasnika pasa koji misle da su uhvatili .... za .... mnogi savesni ljudi istrpe kritike bez potrebe.
Mi konkretno kad je trening sa psima u bilo kom obliku, bezimo od ljudi i pokusavamo da nadjemo sto usamljenija mesta. Moji psi su pod kontrolom ali bez obzira na to, medj' narod se ne ide bez povodnika. To nekako smatram pod osnovnom kulturom. Niti zelim da se neko oseca neprijatno iz bilo kog razloga niti ja mogu tada da budem opusten ako je pas slobodan medju nepoznatima.
E sad, sto se tice zazubica i sam sam ih sad sebi napravio. Smile Jedva cekam lepse vreme da odemo negde na kupanjac jer nema boljeg treninga za psa, a ujedno bude svima lepo.
Na zalost na ovom jezeru je sad strogo zabranjeno pecanje jer koliko sam shvatio neko je zakupio i poribio celo jezero. Kupaca tu i nema u nekom velikom broju mada uvek gledam da odem u ranijim jutarnjim casovima kada nema nikoga i jos sto mi je draze, prosle godine nam je bilo dozvoljeno od strane cuvara da pustamo pse u vodu. Ove cemo videti.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
simici789
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 639
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Maj 23, 2013 11:20 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

TeoDos ::
Mi konkretno kad je trening sa psima u bilo kom obliku, bezimo od ljudi i pokusavamo da nadjemo sto usamljenija mesta. Moji psi su pod kontrolom ali bez obzira na to, medj' narod se ne ide bez povodnika. To nekako smatram pod osnovnom kulturom. Niti zelim da se neko oseca neprijatno iz bilo kog razloga niti ja mogu tada da budem opusten ako je pas slobodan medju nepoznatima.

Sta vise reci - sve si rekao - ja sam cuvala nemacke ovcare preko 20 godina, i setala po njivama i poljanama, mada se uz ovog "nazovi psa" Laughing mnogo opustenije osecam - macka nam je mnogo strasnija.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Oljisa
Akvarista



Registrovan: 15 Jan 2012
Poruke: 519
Lokacija: Belgija

PorukaPoslao: Čet Maj 23, 2013 5:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nesa69 ::

Neću da diskutujem, ti okačila, ja prokomentarisao da nije to u redu i zdravo.


Potpuno neprihvatljivo da mi ovako napises i ocekujes da ne kazem nista.
Ali naravno da necu da krvarim temu pisanijama, nego fotkama koje imam trenutno a kad odem kuci i pokupim nove bice najsvezijih Smile


I samo cu odgovoriti TeoDosu da sam ja potpuno opustena kad mi je pas na plazi i da biram samo mesta sa fanovima pustenih kerova. Odradim ispitivanje da li su za i onda pustam Smile


P.S. Moja kerusa ide uvek bez povodca, potpuno sam opustena jer mahom ne ide vise od 20m od mene, ali kad nam neko dodje u susret ispratim reakciju coveka i ako mu nije drago/ako mu je neprijatno/pokazuje strah odmah je zakacim, a ako mu je drago i raznezio se na njenu njusku onda je ostavim slobodnu. Kada vidim zenu i bebu ili malo dete, ne gledam izraz lica nego je odmah vezem, mada u 90% slucajeva ista ta mama insistira da njeno dete pomazi pseto. I da - divne su ti fotke! Very Happy


simici789, jedva cekam fotke macica Smile Po mogucstvu u nekom cvecu mmmmm Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Biljke koje mogu da se gaje bez co2 Milivoje Lampa Biljke 4 Sre Mar 16, 2022 1:42 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koje zaštitne rukavice koristiti - ak... Peku Razno 4 Uto Apr 21, 2020 11:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarijum 200l koje ribice mogu da drzim Uros1999 Ribe 6 Uto Jan 29, 2019 10:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koje osvetlenje led ili obicne neonke scorpion Rasveta 1 Uto Sep 11, 2018 11:12 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koje biljke trpe jako strujanje vode? PAN Biljke 5 Pet Jun 22, 2018 10:39 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License