Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Galaxy 4- vaša iskustva i mišljenja Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Zvrle
Akvarista



Registrovan: 22 Feb 2012
Poruke: 307
Lokacija: Sokobanja

PorukaPoslao: Pon Maj 27, 2013 9:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja evo vec 2 ili 3 meseca koristim S3 mini, ako si u mogucnosti ne stedi pare. Pre njega sam promenio dosta telefona, sto sa fabrickim sto simbian N70 i C6. Kod drugova sam gledao bas te ZTE, Telenor one touch i ostale, ali kad sam ovaj uhvatio svatio da posle S3 mini moze samo cela varijanta, bez ono mini Very Happy !! Dosta njih pricaju, ima dobru reklamu, nije mu realna cena itd sto ja ne mislim da je tako, vredi svaki dinar po meni.
Moj savet ukoliko imas ne razmisljaj ! Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Maj 27, 2013 9:40 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

carpforever
Akvarista



Registrovan: 25 Maj 2012
Poruke: 422
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Pon Maj 27, 2013 9:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

danas kolega sa posla kupio S4 platio 550 evra u slobodnoj prodaji
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Doc
Akvarista



Registrovan: 15 Mar 2013
Poruke: 128
Lokacija: Beograd/Čukarica

PorukaPoslao: Pon Maj 27, 2013 10:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da je S4 trenutno neprevazidjen tj nema bolji, video sam i da ga prodaju po 525 eura, ali sačekaću jedno mesec dana i ispratiću tržište, ali planiram da ga uzmem u Telenoru.
Naravno i ovaj S3 je takodje booooolest od telefona, ne znam jeste videli "freeze mode" u snimanju na S4 ??? Laughing Laughing Laughing



Link


Poslednji izmenio Doc dana Pon Maj 27, 2013 10:06 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mello
Akvarista



Registrovan: 22 Jan 2011
Poruke: 389
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Pon Maj 27, 2013 11:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zaboravili ste svi vi da coveku navedete jednu bitnu razliku samsunga u odnosu na sve ostale.

Samung ( bilo koji android ) je namenjen svim onim korisnicima koji bi da plate i da za to sto su platili ne razmisljaju o nicemu, dakle novo kapitalisticko doba, dobio si i ne postavljaj pitanje, nista ne diraj i slucajno ne opterecuj svoj mozak. On se kupuje ako zelis da si miran o tome koliko imas RAMA, ROMA, procesor i ostale stvari. Ukoliko ti nije u krvi da ceprkas i stalno nesto menjas softverski a imas para onda cepaj.

HTC je za sve one koji vole da se zezaju sa telefonom i da ga oblikuju prema svojim zeljama do najsitnijeg detalja, od rutovanja da klokovanja.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Uto Maj 28, 2013 12:14 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja baš volim da čeprkam pa zato rekao HTC one Smile
Mene lično je oduševilo kod HTC što su smanjili gustinu piksela na kameri i stavili zvučnik napred gde bi i trebalo da mu bude mesto. Sve ostalo kod androida kad kreneš da koristiš se navikneš i namestiš kako ti odgovara.
Evo na linku ima primera šta radi kamera sa manjom gustinom piksela pri slabijem osvetljenju: [youtube]http://www.youtube.com/watch?annotation_id=channel%3A5183c359-0-212a-9238-47d7b3a8822&feature=iv&src_vid=eM8OCWmTqTY&v=_YO6NhmTBLE[/youtube]
Koristim samsungov laptop, skoro kupljen, jako mi odgovarala konfiguracija, cena i plus matirani ekran da radim ko čovek bez odsjaja svega i svačega ali me iznervirao dok mu nisam iskalibrisao boje, imaju neki fazon sa tim dinamic ovo ono, što meni lično nikako ne odgovara kad treba da uradim neku pripremu za štampu, mada moram da priznam da za neku multimedijalnu primenu nije loše.
Za šta god da se odlučiš mislim da nema greške, i što je dobro, imaš mesec dana da pratiš po forumima utiske a i cena bi trebala da im se slegne malo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
FikusBg
Akvarista



Registrovan: 14 Jun 2012
Poruke: 135
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Maj 28, 2013 1:02 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Au bre ljudi Very Happy
Prva stvar ne mozete da uporedjujete htc one sa s4...
htc one je klasa ako ne i dve iznad njega,prvo s4 je plastican telefon htc je izradjen ceo od legure aluminijuma,drugo popularan je ne samo s4 nego svi samsung telefoni jer samsung ima agresivniji marketing,trece ako ti je bitna kamera na telefonu nokia lumia 920 ima najbolju mozete da potrazite na netu ocene i strucna misljenja...
Ako ti se bas svidja s4 uzmi ga naravno al ako oces neko misljenje i uporedjivanje izguglaj malo...Ja ti kazem iz licnog iskustva htc one je stvarno najbolji telefon na trzistu sad,iskreno da sad treba da kupim telefon s4 bi mi bio tek peti izbor Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
cyrocore
Akvarista



Registrovan: 23 Maj 2013
Poruke: 52
Lokacija: Beograd - Banovo Brdo

PorukaPoslao: Uto Maj 28, 2013 1:20 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U potpunosti se slazem Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Moca
Akvarista



Registrovan: 14 Apr 2013
Poruke: 126
Lokacija: Lazarevac

PorukaPoslao: Uto Maj 28, 2013 1:26 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni se svidja Asus Padphone 2.
Kupio bih ga da nisam poceo da stekam za kola:(
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Maj 28, 2013 7:44 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

TeoDos ::
Ako ti finansije nisu problem, uzmi bez razmisljanja. Na dobro se covek lako navikne. Smile


Potpisujem Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
chikavili
Koristan akvarista



Registrovan: 10 Sep 2012
Poruke: 2151
Lokacija: Zemun/Novi Beograd

PorukaPoslao: Uto Maj 28, 2013 11:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da razbijem jednu iluziju - kvalitet fotografija odredjuje velicina senzora, a ne broj megapiksela. Svi mobilni telefoni imaju male senzore - tacka.

Poenta - Ako je nekome bitna kamera, neka kupi dobar foto aparat, a smart phone se kupuje zbog svega zajedno.

Da li je neko drzao u ruci Nokiu Lumia 920? Taj telefon je tezak kao tuc. Za mene i moje poimanje telefona, to je neprihvatljivo (iako ne volim lagane plastikanere).


Poslednji izmenio chikavili dana Uto Maj 28, 2013 11:44 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Maj 28, 2013 12:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

chikavili ::

Poenta - Ako je nekome bitna kamera, neka kupi dobar foto aparat, a smart phone se kupuje zbog svega zajedno.


Sto rece gazda Bojan, potpisujem. Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Galaxy razbore I pigmeus coridoras Ludwigia Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Feb 11, 2019 10:42 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka gyre pumpe Iskustva Laki Oprema u morskoj akvaristici 17 Čet Jan 10, 2019 11:44 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Clear water filter masa - iskustva? Zivadin Filteri i pumpe 19 Sre Dec 26, 2018 10:12 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Microrasbora galaxy sputnik8 Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Sep 25, 2018 8:26 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Aqua Zonic iskustva.... igorce Rasveta 4 Ned Jun 17, 2018 11:07 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License