Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Koje ljubimce imate ? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Maj 23, 2013 6:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala na komplimentima za fotke ali se ja i dalje ne slazem sa tobom da je to pravilno. Smile
Nedaj Boze bilo kakvog incidenta ali tih 20m je predaleko za bilo koju brzu reakciju. Sta npr. da naidje neka dominantna zenka, eto belaja ili da neko krene da je udari stapom. Naveo sam ti samo neke od primera a ima ih jos mnogo gde ti sigurno neces stici na toj razdaljini da reagujes. Moje kuje idu uz nogu, rade odbranu i napad tj. sve sto je predvidjeno BH ispitom pa opet ne zelim da dodje do bilo kakve neprijatnosti. Medju narod ide povodnik i to je tako, svidjalo se to nekom ili ne. Sto se tice korpe, tu mogu da diskutujem odnosno postovacu to pravilo kad sklone pse lutalice sa ulice i kad se drugi vlasnici urazume da vode pse na povodniku.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Maj 23, 2013 6:04 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Oljisa
Akvarista



Registrovan: 15 Jan 2012
Poruke: 519
Lokacija: Belgija

PorukaPoslao: Sub Maj 25, 2013 4:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa dobro, ne moramo ni da se slazemo, sto bi se slagali u ovome Smile

Moje je misljenje takvo kakvo je i ja tako furam.
Dominantna zenka situacija - Bela podvije rep i dotrci do mene, a vrlo cesto je ta ista dominantna zenka na povodcu itd.

Nikada nisam niti cu imati problem sa njom a pritom razmisljam i brinem o tudjoj bezbednosti, koliko je zdravo i potrebno, ne idem u krajnost. Takodje mislim da je u Srbiji potrena genetalka u glavama ljudim sto se tice pasa tako da mojim skromnim primerom mogu da pokazem neke stvari.

Pozdrav Smile

P.S. 20m maksimalno sam rekla, a ja sam inace sitna i vrlo agilna, sta je to za mene Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Uto Maj 28, 2013 4:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Podmladak,mali lepezan Smile

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
pecolovac
Akvarista



Registrovan: 05 Maj 2010
Poruke: 10
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Maj 29, 2013 2:53 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo su moja cera i gospodin Zivorad (Razmazeni)
Image

...i naravno akvarijum
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
decky
Akvarista



Registrovan: 14 Sep 2012
Poruke: 237
Lokacija: Mladenovac - Selters banja

PorukaPoslao: Čet Maj 30, 2013 9:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

lll .


Poslednji izmenio decky dana Čet Maj 30, 2013 9:32 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Razlog izmene decky: zeznuo sam se
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
decky
Akvarista



Registrovan: 14 Sep 2012
Poruke: 237
Lokacija: Mladenovac - Selters banja

PorukaPoslao: Čet Maj 30, 2013 9:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mesanca pekinezera i ..... Confused ,2 morska praseta,a do pre neki dan i haskija a uskoro bi trebao da dobijem i 1 par lepezana, a ujna mi nalegla kokosku sa jajima od ukrasnih kokoski Wink mini zoo vrt u dvoristu za koji mesec Very Happy
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
Stanko79
Akvarista



Registrovan: 03 Jul 2012
Poruke: 92
Lokacija: Beograd, Resnik

PorukaPoslao: Čet Maj 30, 2013 9:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Andrija sa omiljenom igrackom! Nasa kerusica Begi!
Image
Image
i njeno omiljeno mesto kada je u gornjem delu dvorista:
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Čet Maj 30, 2013 9:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Javila mi supruga da je naš labrador Lepi danas ugostio devojku ! Kaže nije neka lepotica ali dama je "maksimalno ispoštovana". Šteta što nisam bio tu da sve dokumentujem.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Oljisa
Akvarista



Registrovan: 15 Jan 2012
Poruke: 519
Lokacija: Belgija

PorukaPoslao: Čet Maj 30, 2013 10:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stanko, dete prelepo kerusa isto Smile Mislina fotke Very Happy

Neso da castis coveceee Very Happy Masalaaaa
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mantisp8
Akvarista



Registrovan: 20 Jul 2011
Poruke: 50
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Pet Maj 31, 2013 1:13 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

decky, ajd pa cekamo fotografije lepezana i tih koka. Verovatno se radi o nekoj patuljastoj zivini?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
73srdjan
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 22 Mar 2013
Poruke: 4
Lokacija: baranda

PorukaPoslao: Pon Jun 03, 2013 8:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nov sam na forumu i evo moje lavice.
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
yasnav2
Akvarista



Registrovan: 24 Jun 2010
Poruke: 181
Lokacija: Beograd,Kanarevo i jos neka brda.

PorukaPoslao: Sre Jun 12, 2013 3:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pored riba, jednog psa, pa sad i drugog psa , nabavili smo i OVO cudo od zivotinje...
Image

Inace ,u pitanuju je feret(ka) odnosno Africki tvor.Da mi je neko pricao da je ovoliko blesava zivotinja, ja ne bih poverovala nikad...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Sre Jun 12, 2013 3:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U samom vrhu liste blesavih ljubimaca !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
yasnav2
Akvarista



Registrovan: 24 Jun 2010
Poruke: 181
Lokacija: Beograd,Kanarevo i jos neka brda.

PorukaPoslao: Sre Jun 12, 2013 3:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kazu da je hit ako imas dva Smile Ali iskreno jedva i ovom objasnim da ne napada pse , dva bi mi bila previse!
Zanimljiv je strasno,ali uhvatim sebe kako "izgubim" bar tri sata dnevno gledajuc injega kako se ludira.Ako uspem da ga snimim okacicu snimak njegovih akcija.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
kaplarm
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2010
Poruke: 769
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Sre Jun 12, 2013 5:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Trenutno imam gomilicu leminga , ako nekome treba, poklanjam.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Biljke koje mogu da se gaje bez co2 Milivoje Lampa Biljke 4 Sre Mar 16, 2022 1:42 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koje zaštitne rukavice koristiti - ak... Peku Razno 4 Uto Apr 21, 2020 11:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarijum 200l koje ribice mogu da drzim Uros1999 Ribe 6 Uto Jan 29, 2019 10:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koje osvetlenje led ili obicne neonke scorpion Rasveta 1 Uto Sep 11, 2018 11:12 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koje biljke trpe jako strujanje vode? PAN Biljke 5 Pet Jun 22, 2018 10:39 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License