Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 plekostomus uhvacen mrezom na savi Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Stanko79
Akvarista



Registrovan: 03 Jul 2012
Poruke: 92
Lokacija: Beograd, Resnik

PorukaPoslao: Čet Maj 30, 2013 9:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Image
Image

Moj otac i kum su mi poslali slike sa pitanjem: Koja je ovo praistoriska riba??? Inace dugacak je oko 35 cm.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Maj 30, 2013 9:31 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Doc
Akvarista



Registrovan: 15 Mar 2013
Poruke: 128
Lokacija: Beograd/Čukarica

PorukaPoslao: Čet Maj 30, 2013 9:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Daj zezaš??
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Čet Maj 30, 2013 9:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kad sam pre neku godinu na kanalu DTD video uginulog pitona od nekoliko metara, ništa me više ne iznenađuje, dobro ajde krokodilče bi me iznenadilo Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Stanko79
Akvarista



Registrovan: 03 Jul 2012
Poruke: 92
Lokacija: Beograd, Resnik

PorukaPoslao: Čet Maj 30, 2013 9:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nezezam Kum i Matori ga izvukli sa mrezom i zbunjeni zvali mene da pitaju kog djavola su izvukli iz vode! To je u blizini Ade ciganlije tako da je moja pretpostavka da ga je neki "ljubitelj" ovih dana ubacio u vodu jer nije znao sta ce sa njim. Ipak ima oko 35cm. Cisto sumnjam da je duze u vodi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Doc
Akvarista



Registrovan: 15 Mar 2013
Poruke: 128
Lokacija: Beograd/Čukarica

PorukaPoslao: Čet Maj 30, 2013 9:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa šta su uradili sa njim, nisu ga valjda ubili ili vratili?? Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Stanko79
Akvarista



Registrovan: 03 Jul 2012
Poruke: 92
Lokacija: Beograd, Resnik

PorukaPoslao: Čet Maj 30, 2013 9:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koliko znam jos je u cuvarci na splavu. Ziv i za pokazivanje. (ipak su to alasi) Nasmejali su se grohotom kad sam rekao da ga ne povrede.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Doc
Akvarista



Registrovan: 15 Mar 2013
Poruke: 128
Lokacija: Beograd/Čukarica

PorukaPoslao: Čet Maj 30, 2013 10:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa dajte ga nekome na udomljavanje, nekome ko će da brine iskreno o njemu, ovako je stvarno greota što kažu stari da ugine ..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Stanko79
Akvarista



Registrovan: 03 Jul 2012
Poruke: 92
Lokacija: Beograd, Resnik

PorukaPoslao: Čet Maj 30, 2013 10:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sugerisao sam im ja to vec. Dobijeni odgovor je: razmislicemo!
U svakom slucaju ako se odluce za takav potez ja ga oglasavam ovde kao poklon!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Doc
Akvarista



Registrovan: 15 Mar 2013
Poruke: 128
Lokacija: Beograd/Čukarica

PorukaPoslao: Čet Maj 30, 2013 10:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa znam, ali ne razumem šta sa njim, u čorbu, da ga ubiju, vrate???
Ni jedno od toga nije rešenje..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
srki.acs
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2012
Poruke: 323
Lokacija: Zeleznik

PorukaPoslao: Čet Maj 30, 2013 10:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da su ga vratili niko im ne bi verovao da su takvu ribu uhvatili.
( Bilo bi ona fora ribolovacke price, riba sa tri oka i tako to... ) Laughing Laughing Laughing Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Maj 30, 2013 10:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bacanje ne autohtonih vrsta riba u domaće vodotokove može izazvati nesagledive posledice! Jedna jedinka nije problem ali ko zna koliko je "akvarista" to već uradilo. U svakom slučaju, bolje je pokloniti ribu pa čak je i usmrtiti nego je baciti u naše vode. Ameri i Australijanci su žestoko opekli i sada polako gube i poslednje autohtone vrste i preplavljuju ih invazivne vrsta koje više ne mogu kontrolisati, npr. Misisipi je ugrožen najezdom azijskog šarana i za neku godinu će u toj reci (ogromnoj) ostati samo azijski šaran! Mislite o tome pre nego što uradite neku glupost. Inače, nije prvi puta da alasi hvataju "akvarijumske" ribe u mreže. Samo ih zamoli da ga ne vraćaju ako su dovoljno savesni.


Poslednji izmenio nemanjask dana Čet Maj 30, 2013 10:55 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Stanko79
Akvarista



Registrovan: 03 Jul 2012
Poruke: 92
Lokacija: Beograd, Resnik

PorukaPoslao: Čet Maj 30, 2013 10:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nece biti vracena to je sigurno. Poklonice je nekome vec.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Stanko79
Akvarista



Registrovan: 03 Jul 2012
Poruke: 92
Lokacija: Beograd, Resnik

PorukaPoslao: Čet Maj 30, 2013 11:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cisto da obavestim! Pleko ce biti poklonjen jednom clanu sa ovog foruma. Verujem da ce se jos neka njegova slika provrteti forumom! Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Doc
Akvarista



Registrovan: 15 Mar 2013
Poruke: 128
Lokacija: Beograd/Čukarica

PorukaPoslao: Čet Maj 30, 2013 11:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo je već lepa vest, svaka čast...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
dundee
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 08 Dec 2012
Poruke: 231
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Čet Maj 30, 2013 11:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mene kao sportskog ribolovca iznenađuje dio rečenice "mrežom uhvatili".. Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Plekostomus i gupi reventon Arhiva Malih Oglasa 1 Uto Jul 28, 2015 11:26 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Plekostomus Marko Arhiva Malih Oglasa 1 Ned Okt 13, 2013 11:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka plekostomus DZIMI Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Mar 30, 2012 1:53 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Potreban Plekostomus malo veci (Novi ... Srdjan P Arhiva Malih Oglasa 9 Pet Mar 02, 2012 7:31 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Hypostomus plecostomus - Plekostomus cuplinger Arhiva Malih Oglasa 2 Uto Nov 15, 2011 2:18 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License