Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Ramovi - dva muzjaka ili? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
DevilFish
Akvarista



Registrovan: 18 Feb 2013
Poruke: 294
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Sre Jun 05, 2013 5:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li neko od vas moze da vidi da li su u pitanju dva muzjaka ili mozda muzjak i zenka? Ovaj sa izrazenijim bojama je dominantniji, ali i ovaj drugi ponekad dobije boje, mada retko. Sta mislite? Ja sam pokusavala i mislim da su dva muzjaka ali nisam sigurna...



Sadrzaj: 
Image
Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Jun 05, 2013 5:33 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Sre Jun 05, 2013 6:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja bih rekao da su ovo 2 mužjaka, ali ne smem da tvrdim.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stsasa
Akvarista



Registrovan: 05 Jan 2012
Poruke: 148
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Jun 05, 2013 6:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dva mužijaka prema slici.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
DevilFish
Akvarista



Registrovan: 18 Feb 2013
Poruke: 294
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Sre Jun 05, 2013 7:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Toga sam se i plasila, hvala Smile To znaci da moram jednog da menjam za zenku? Kako uopste da razlikujem zenku od muzjaka dok su tako manji?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stsasa
Akvarista



Registrovan: 05 Jan 2012
Poruke: 148
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Jun 05, 2013 7:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Po boji stomaka, veličini, perajama.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
DevilFish
Akvarista



Registrovan: 18 Feb 2013
Poruke: 294
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Sre Jun 05, 2013 8:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li su te razlike vidljive i dok su bas manji? Meni je u prodavnici bas bilo tesko da ih razlikujem... Evo nasla sam neku korisnu sliku...

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Pocetnik
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2013
Poruke: 35
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Jun 05, 2013 8:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mozda da ubacis 2 zenke?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
DevilFish
Akvarista



Registrovan: 18 Feb 2013
Poruke: 294
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Sre Jun 05, 2013 8:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ubacila bih, ali se bojim da ponovo ne pogresim i na kraju da ne zavrsim sa 4 muzjaka Razz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Sre Jun 05, 2013 8:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne bih ti preporučio da završiš sa 4 mužjaka.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
DevilFish
Akvarista



Registrovan: 18 Feb 2013
Poruke: 294
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Sre Jun 05, 2013 9:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ni ja to ne bi nikome preporucila...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Sre Jun 05, 2013 9:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ups, izvinjavam se
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stsasa
Akvarista



Registrovan: 05 Jan 2012
Poruke: 148
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Jun 05, 2013 11:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako se vidi crveni stomak greške nema. Ženke su uvek puno manje. Ne boj se.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chikavili
Koristan akvarista



Registrovan: 10 Sep 2012
Poruke: 2151
Lokacija: Zemun/Novi Beograd

PorukaPoslao: Čet Jun 06, 2013 10:41 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Samo juri crvenkast stomak. Kod njih nije toliki problem, kod bolivijskih (altispinosis) je problem prepoznati pol.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
DevilFish
Akvarista



Registrovan: 18 Feb 2013
Poruke: 294
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Ned Jun 23, 2013 6:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E ovako, dobili su dve zenke, koje su dosta mladje od njih i nismo ni bili sigurni da su zenke, bas smo se pomucili da odaberemo. Kada sam ih ubacila, nastala je pometnja, onaj drugi slabiji muzjak je dobio boje, poceli su medjusobno da se teraju da bi juce oformili dva para, jedan iza panja, drugi ispred. I mogu reci da su dosta netrpeljivi jedni prema drugima, ove dve male se isto ne podnose, muzjaci cim se vide krenu jedan na drugoga pa se smire. Jedan par se stalno mota oko kao nekog udubljenja u pesku, to im je valjda sada teritorija Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Ned Jun 23, 2013 8:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nesha barajevac ::
Ne bih ti preporučio da završiš sa 4 mužjaka.


Smile Neso bekrijo:)))
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kupujem betta muzjaka Novi Sad ili L... uki01 Tražnja 0 Pon Okt 26, 2020 3:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka RAMOVI ;) Microgeophagus ramirezi cvijo Američki ciklidi 4 Čet Maj 30, 2019 10:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 2 muzjaka i 6 zenki borca u 180l? Običan Čovek Ribe 6 Pon Nov 20, 2017 2:36 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Menjam zenku Melanochromis auratus za... froger Arhiva Malih Oglasa 1 Sre Okt 28, 2015 2:04 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ponasanje ksifoa - vise muzjaka simici789 Ribe 0 Pon Mar 23, 2015 9:23 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License