Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Juwel Rio 180 forgotten world Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
srki.acs
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2012
Poruke: 323
Lokacija: Zeleznik

PorukaPoslao: Uto Jun 04, 2013 10:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da je doslo vreme za neke slikice! Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Jun 04, 2013 10:12 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

wuchko1988
Akvarista



Registrovan: 24 Sep 2011
Poruke: 278
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Jun 05, 2013 4:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I ja mislim, al mi akvarijum nije bas u najboljem svetlu jer sam imao dosta problema sa algama zbog moje lenjosti..Trenutno se oporavlja pa biljke nisu bas u nekom sjaju..Bice slika kroz koji mesec...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM Adresa
srki.acs
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2012
Poruke: 323
Lokacija: Zeleznik

PorukaPoslao: Sre Jun 05, 2013 4:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Za koji mesec Shocked Crying or Very sad
Steta, alge smaraci Mad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
wuchko1988
Akvarista



Registrovan: 24 Sep 2011
Poruke: 278
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Jun 05, 2013 10:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa oporavio sam bilje..Samo treba jos malo da poraste i onda da pocupam staro i trulo i da posadim novo i dok se jos to lepo uzbuni to ce biti taman toliko..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM Adresa
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Sre Jun 05, 2013 10:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nemoj samo da bude stvarno zaboravljen. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
wuchko1988
Akvarista



Registrovan: 24 Sep 2011
Poruke: 278
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Jun 06, 2013 9:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nece,bice uskoro novih slicica...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM Adresa
wuchko1988
Akvarista



Registrovan: 24 Sep 2011
Poruke: 278
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Jun 06, 2013 10:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Aj da postavim par slicica cisto da se vidi napredak..Izbacio sam samo HC Cube posto smatram da se alga najvise hvata za nju i da je njoj potreban specijalan tretman i jak filter a ja za to i nemam bas vremena..Trudim se da napravim postavu koja ne zahteva puno vremena a da pri tom izgleda lepo..Bice tu jos par premestanja al polako prvo bilje da oporavim..

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM Adresa
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Čet Jun 06, 2013 10:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dobar ti je ovaj iwagumi. hi hi hi
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
wuchko1988
Akvarista



Registrovan: 24 Sep 2011
Poruke: 278
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Jun 06, 2013 10:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala HORUS.. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM Adresa
srki.acs
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2012
Poruke: 323
Lokacija: Zeleznik

PorukaPoslao: Čet Jun 06, 2013 11:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako je ovo lose stanje onda meni nije dobro Confused
Aq izgleda vrhunski svaka cast! Bravo Bravo Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Čet Jun 06, 2013 11:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Biljke su fino napredovale, samo mi deluje, kako bih rekao, malčice uštogljeno. Samo fale nalepnice sa nazivina i cenama Smile Ne odaje baš utisak prirodne slike, a ima potencijala, nije da nema.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
wuchko1988
Akvarista



Registrovan: 24 Sep 2011
Poruke: 278
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Jun 07, 2013 1:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala Srki.acs na komentaru...pa kazem da se bilje fino oporavlja bilo je mnogo gore sto se moze videti po stenama da su zelene a ne sive al njih sam sa razlogom ostavio da bi mi to bilo merilo...
Nesha barajevac to je sad tako dok se ne oslobodim algi,cim budem uveren da su nestale povadicu sve pa cak i stene i dobro usisati podlogu i onda sve lepo vratiti i posaditi kako sam zamislio naravno stene cu vratiti na isto mesto jer mi se cini da su dobro postavljene..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM Adresa
wuchko1988
Akvarista



Registrovan: 24 Sep 2011
Poruke: 278
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Jun 07, 2013 1:18 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala Srki.acs na komentaru...pa kazem da se bilje fino oporavlja bilo je mnogo gore sto se moze videti po stenama da su zelene a ne sive al njih sam sa razlogom ostavio da bi mi to bilo merilo...
Nesha barajevac to je sad tako dok se ne oslobodim algi,cim budem uveren da su nestale povadicu sve pa cak i stene i dobro usisati podlogu i onda sve lepo vratiti i posaditi kako sam zamislio naravno stene cu vratiti na isto mesto jer mi se cini da su dobro postavljene..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM Adresa
chikavili
Koristan akvarista



Registrovan: 10 Sep 2012
Poruke: 2151
Lokacija: Zemun/Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Jun 07, 2013 11:49 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

HORUS ::
Dobar ti je ovaj iwagumi. hi hi hi


Ovo je vise ikebana Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
wuchko1988
Akvarista



Registrovan: 24 Sep 2011
Poruke: 278
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Jun 07, 2013 1:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

CHIKAVILI mislim da je jako glubo davati nazive akvarijuma, niti zelim da mi se akvarijum hvali, slike sam okacio cisto da se vidi dokle sam stigao posto sam imao velikih problema sa algama..Gore sam lepo napisao da se trenutno resavam algi i da cu kad ih se resim sloziti bilje kako sam ja to zamislio...Ili mozda jos bolje da dodjes lepo kod mene kuci pa da ti napravis aranzman sa sirinom akvarijima od nepunih 40cm a da pritom bude vidljiv sa svih strana..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM Adresa
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Ponovni početak nakon dugog niza godi... dragoljub Početak u akvaristici 0 Pet Jan 20, 2023 1:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarijum Juwel Rio 180 ASX Ponuda 1 Sre Jan 11, 2023 9:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pumpa za akvarij Juwel stipest Filteri i pumpe 2 Pon Nov 07, 2022 10:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Moj početak (Juwel 125, Tanganjika šk... dejanVuk Početak u akvaristici 10 Sre Okt 12, 2022 2:12 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Juwel Rio 125 - dodavanje osvetljenja Rooster Uradi Sam (DIY) 0 Ned Jun 26, 2022 2:12 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License