Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Pocetnik :) Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Oljisa
Akvarista



Registrovan: 15 Jan 2012
Poruke: 519
Lokacija: Belgija

PorukaPoslao: Uto Jun 11, 2013 11:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne brinem se ja za tebe uopste, imas dobar stav ! Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Jun 11, 2013 11:19 am Snimi Poruku Nazad na vrh

HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Uto Jun 11, 2013 11:45 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moj ti je savet da staviš jednobojnu tamnu pozadinu. Tako biljke i ribice dođu do izražaja. U akvarijumima te veličine nekako mi se dopada tamno plava.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Uto Jun 11, 2013 11:49 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jasam malčice mator čovek, pa slabije vidim, ali bih rekao da je grejač na sredini zadnjeg stakla. Stavi ga na neku bočnu stranu, tako da se što manje vidi. Kasnije ga ušuškaj nekim visokim biljčicama. Isto važi i za crevo za aeraciju.
Slažem se sa Oljisa-om. Deluješ mi, na osnovu što si do sada pisao, kao vrlo fin i kulturan momak. Zato zaslužuješ svu pažnju nas na forumu. Samo napred strpljivo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Oljisa
Akvarista



Registrovan: 15 Jan 2012
Poruke: 519
Lokacija: Belgija

PorukaPoslao: Uto Jun 11, 2013 12:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da, fil, kulturan ali i razuman i normalan.
Lepe si mu savete dao, verujem da ce ih i sprovesti u delo. Taj grejac bi mozda mogao u levi ugao, tamo kod creva za aeraciju, ili ako moze da stane iza onog lepog panja. Ma kad se bilje razlista bice to super, nece se ni videti. Neka kripta bi mogla napred, a sagitariju verujem da mozes da nadjes u NS-u.
Ne znam da li si odlucio o ribama, osim ancija i korija ? I ne znam da li bi jatne ribe ili neke koje idu u parovima?


Horus, ona konstrukcija 'Oljisa-om' me slatko nasmejala Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pocetnik i neplanirana ljubav Boxer89 Upoznavanje 0 Pon Dec 19, 2022 6:40 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pocetnik - akvarijum sa biljkama Gardijan Početak u akvaristici 0 Pon Avg 15, 2022 1:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pocetnik 60L jeepwj Početak u akvaristici 27 Ned Mar 06, 2022 7:22 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc u uredjenju akvarijuma , pocetnik BogdanM Početak u akvaristici 3 Čet Nov 25, 2021 12:23 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Plazma 120 70 17 pocetnik Vulebeograd Početak u akvaristici 49 Ned Sep 19, 2021 10:48 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License