Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Pomoć oko izbora i nabavke podloge u Nišu Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Janbon
Akvarista



Registrovan: 02 Jan 2012
Poruke: 11
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Ned Mar 10, 2013 5:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I ja planiram južnoamerički biotop. Videh i ja tu RF podlogu, pa se pitam da li je jedna kesa dovoljna za akv od 50l? Čini mi se da je i pola kese dovoljno, s obzirom da ne želim previše da stavim.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Mar 10, 2013 5:22 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

krlle83
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 02 Jan 2012
Poruke: 614
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Pon Mar 11, 2013 9:28 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam u akv od 80L stavljao 1.5 cm RF podloge neutapkano i istrosio manje od pola kese.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
DevilFish
Akvarista



Registrovan: 18 Feb 2013
Poruke: 294
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Čet Mar 14, 2013 8:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dobili su Čarobnu zemlju u Interexu za 75 din Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Janbon
Akvarista



Registrovan: 02 Jan 2012
Poruke: 11
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Uto Apr 02, 2013 1:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kvarcni pesak na stovarištu kod Andži kompani, granulacija 2-4 mm, cena 6 din/kg. Danas sam uzeo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
krlle83
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 02 Jan 2012
Poruke: 614
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Uto Apr 02, 2013 2:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Rekoh ti ja.....uzivaj....obavezno ga dobro isperi i prokuvaj
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
DevilFish
Akvarista



Registrovan: 18 Feb 2013
Poruke: 294
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Sub Apr 06, 2013 11:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mi smo dve kofe platili 200 din isto kod tog stovarista ali malo nize, uzeli smo i sitniji i malo krupniji sljunak Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Janbon
Akvarista



Registrovan: 02 Jan 2012
Poruke: 11
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Ned Apr 07, 2013 1:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Terra Magma u Tempu, 4l 180 dinara. Hvala svima na korisnim savetima.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Milan001i
Akvarista



Registrovan: 31 Maj 2013
Poruke: 60
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Sre Jun 12, 2013 5:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moze mala pomoc, gde bese Andzi kompani, strasno mi je poznato, ali ne mogu da se setim? Treba mi kvarcni pesak, pa naleteh na ovu temu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Janbon
Akvarista



Registrovan: 02 Jan 2012
Poruke: 11
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Čet Jun 13, 2013 12:57 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Na putu ka Malči, čim se prodje Green Centar.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada951
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 02 Okt 2013
Poruke: 5
Lokacija: nis

PorukaPoslao: Sre Okt 02, 2013 2:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

aj pomozite mi nov sam u ovome treba mi kvarcni pesak za akvarimum negde oko 10 do 15 kg sto sitnija granulacija,nemogu u nisu da ga nadjem nigde da mi neko kaze de ima u nisu da se kupi kvarcni pesak aj molim vas mucim se vec dve nedelje i nemogu da nadjem
hvala unapred
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Biljke bez podloge sloboradov Akvarijumi 4 Sre Maj 03, 2023 1:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Praćenje od početka uz pomoć tropica ... sallediznilend Početak u akvaristici 0 Pon Feb 14, 2022 8:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko izbora akvarijuma del Početak u akvaristici 8 Čet Nov 11, 2021 8:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoć oko novog akvarijuma Zmaj Početak u akvaristici 0 Čet Apr 08, 2021 9:18 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dilema oko izbora akvarijuma Radak Početak u akvaristici 2 Sre Feb 24, 2021 8:04 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License