Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Malawi playground Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Onix21
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Okt 2010
Poruke: 259
Lokacija: Dobanovci, Beograd

PorukaPoslao: Pet Jun 28, 2013 9:07 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav ljudi, e ovako resio sam da se sa biljnog akvarijuma prebacim na malawi postavku, malo za promenu Smile, sve je krenulo kada sam jednog dana posetio drugara koji ih vec duze vreme drzi i svideli su mi se, pa sam i ja resio da ih drzim, akvarijum je vec poznat na ovom forumu, 100x50x40 (200L) filter spoljni oko 20L sa kompletnom filter masom i atman pumpom 800L/h osvetljenje je ostalo isto 3x30W t8, iz prethodne postavke sam zadrzao anubiju "nanu" i saggitariju, podlogu sam nabavio od tog drugara, inace je fini kvarcni pesak poreklom je iz nekog jezera iz srbije zaboravio sam tacno ime Smile, od riba unutra su Pseudotropheus "acei" black 3x i 5x nekih zutih za koje nisam siguran kako se zovu, ako ih neko prepozna neka mi kaze ;D, evo par slika.
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Jun 28, 2013 9:07 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Onix21
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Okt 2010
Poruke: 259
Lokacija: Dobanovci, Beograd

PorukaPoslao: Pet Jun 28, 2013 9:08 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A, da, zaboravih da napomenem, vec sam dobio malce Very Happy 13x zivih i zdravih hehhe Smile
Image plivaju kao ludi, i jedu kao mecave Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
atanasa
Akvarista



Registrovan: 05 Maj 2013
Poruke: 69
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Jun 28, 2013 11:05 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I mene interesuje šta su ovi drugi pošto if imam stotinak komada i mreste se kao ludi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Onix21
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Okt 2010
Poruke: 259
Lokacija: Dobanovci, Beograd

PorukaPoslao: Pet Jun 28, 2013 4:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja ne znam pokusavao sam na netu da nadjem ali bezuspesno..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jevra
Akvarista



Registrovan: 08 Mar 2012
Poruke: 138
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Pet Jun 28, 2013 5:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako možeš da ih uslikaš malo bolje,da bi videli šta je u pitanju..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
atanasa
Akvarista



Registrovan: 05 Maj 2013
Poruke: 69
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Jun 28, 2013 11:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
atanasa
Akvarista



Registrovan: 05 Maj 2013
Poruke: 69
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Jun 28, 2013 11:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Na 7-8 cm su ovakvi.
Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
atanasa
Akvarista



Registrovan: 05 Maj 2013
Poruke: 69
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sub Jun 29, 2013 12:02 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni liče na mix auratuse.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
atanasa
Akvarista



Registrovan: 05 Maj 2013
Poruke: 69
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sub Jun 29, 2013 12:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Na 7-8 cm su ovakvi.
Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jevra
Akvarista



Registrovan: 08 Mar 2012
Poruke: 138
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Sub Jun 29, 2013 12:36 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Podseća malo na Melanochromis auratus a na slici bi trebalo da je ženka pošto su mužjaci crni sa jednom plavom i jednom svetlo braon linijom.Mada može ovo da bude i neki hibrid ili da se nisu još privikli na novo stanište.Jel su svi iste boje..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Sub Jun 29, 2013 7:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovi drugu zuti verovatno su labidochromis caruleus. Nemoj da sadis bilje , sve ce ti vremenom pojesti ili povaditi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Onix21
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Okt 2010
Poruke: 259
Lokacija: Dobanovci, Beograd

PorukaPoslao: Ned Jun 30, 2013 8:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja sam cuo da su neki melanochomisi ali nisam bio siguran konkretno koji su Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Onix21
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Okt 2010
Poruke: 259
Lokacija: Dobanovci, Beograd

PorukaPoslao: Pet Sep 27, 2013 8:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo mene posle izvesnog vremena sa malim update-ima Very Happy....Poceo sam sa 5-6 ciklida, a sada ih vec ima oko 40, ne moguce ih je sve prebrojati, jeste da su jos mali ali jako lepo napreduju.http://www.youtube.com/watch?v=aPdD9OkYd2M

takodje sasvim slucajno dok sam pokusavao da uhvatim dve zenke i da izvadim mlade iz njih naisao sam na ovo
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Onix21
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Okt 2010
Poruke: 259
Lokacija: Dobanovci, Beograd

PorukaPoslao: Pet Sep 27, 2013 8:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

malci ancistrusa, izbrojao sam ih 50-ak Very Happy drugar mi je doneo albino zenku i u roku od 10-15 dana koliko su zajedno u akvarijumu na svet su dosli i oni Very Happy, sto mi je malo cudno da se upare za jako kratko vreme, ali eto desilo se, naravno ta zenkica je bila kod drugara sama u akvarijumu oko 3-4 meseca.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Marko
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2009
Poruke: 159
Lokacija: Šimanovci

PorukaPoslao: Sub Sep 28, 2013 1:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepo boga mi Very Happy Ponesi jedno 10 komada kad budeš dolazio hahahja Smile
A ove malawce probaj da ne cediš da vidiš da li će da opstanu u akvarijumu što mislim da nije teško Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Malawi ciklidi - Nis joca93knj Tražnja 0 Pon Dec 20, 2021 11:23 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Malawi ciklidi celo jato Onix21 Ponuda 1 Ned Dec 19, 2021 11:06 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mastacembelus shiranus – Malawi Spinyeel Slepi_Putnik Tražnja 0 Pon Apr 19, 2021 9:02 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Malawi squeaker (Synodontis njassae) Slepi_Putnik Tražnja 0 Čet Nov 26, 2020 12:41 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Malawi white 160l saramladji Afrički ciklidi 30 Pon Feb 04, 2019 1:10 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License