Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Sensation Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
UrosBGD
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2011
Poruke: 61
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Maj 17, 2013 5:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prelepi su!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Maj 17, 2013 5:11 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Pet Maj 17, 2013 5:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stvarno lepe ribe !
Krle dao si nam da vidimo slike akvarijuma bez riba, pa onda samo ribe. Daj sad koju fotku celog akvarijuma, ovako sa ribama, da upotpunimo sliku.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Pet Maj 17, 2013 6:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E sad ga sj#ba totalno,sve slike ok,ceo projekat po ps i onda poprilici lose fotke ribe...
Ne kudim ribu,ali tebe da.Drugarski naravno. Smile
Ja sam se bahatio sa fotkama pa ima svacega,ali ti si bas lepe fotke kacio,zasto sad ovo ne znam.
Nema veze,onaj ko se iole razume,ih primecuje i kad je losija fotka,ali stavrno bi bilo lepo da padne jedan lep sesn Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
krlle83
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 02 Jan 2012
Poruke: 614
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Sub Jul 06, 2013 3:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovako se nagradjuje ljubav i paznja Smile

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
sumi
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2012
Poruke: 736
Lokacija: Beograd-Rakovica(4.2.1986)

PorukaPoslao: Sub Jul 06, 2013 3:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

....lepo,lepo cestitam jos da si neki video zapis napravio ih
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
krlle83
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 02 Jan 2012
Poruke: 614
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Sub Jul 06, 2013 4:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Znao sam da se nesto desava cim ova zenka vitla jednog mladog tirkiza (heheehe voli piletinu) uhvaitili su me nocas na prepad,neka se vezbaju malo pa cu snimiti kad sve pripremim za mrest.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
krlle83
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 02 Jan 2012
Poruke: 614
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Pon Jul 22, 2013 8:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo malo slika riba,trudio sam se al ne mogu bolje ovim aparatom....rastemo,rastemo

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Vlada991
Akvarista



Registrovan: 06 Avg 2011
Poruke: 732
Lokacija: Leskovac

PorukaPoslao: Pon Jul 22, 2013 10:44 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svaka cast Krle! Sano napred! Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Pon Jul 22, 2013 11:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A jedna celog akvarijuma...?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
krlle83
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 02 Jan 2012
Poruke: 614
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Pon Jul 22, 2013 12:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Reve jos nisu biljke reprezentativne kad popune to sto sam zeleo onda mogu da slikam ceo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Pon Jul 22, 2013 12:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kulturnistički, nema šta !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
dzeki
Akvarista



Registrovan: 31 Maj 2012
Poruke: 85
Lokacija: Prijepolje

PorukaPoslao: Sub Jul 27, 2013 3:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja se izvinjavam na off topicu,zanima me koliko dugo je trajala priprema panja od crnog duda? Ja imam bas lep jedan,ali procitah na forumu da ga treba izbegavati zbog vece kolicine tanina,pa ako nije tajna krlle,posavetuj me kako najbolje da ga pripremim,posto tivec imas iskustva? Smile I da,akvarijum je fenomenalan,svaka cast. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
krlle83
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 02 Jan 2012
Poruke: 614
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Sub Jul 27, 2013 9:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa pazi dud je najrazgranatiji od svega sto sam video,drugo zasto bas on je bas zbog tanina jer to pogoduje diskusima. I posle 6 mes ispusta po malo.
Susio sam ga godinu dana prirodnim putem,naravno to mozes da ubrazas pecenjem. Posto nije mogo da stane ni u jednom loncu nisam ga kuvao samo polevao sonom kiselinom i dosta tusirao. To ne savetujem drugom ali sam ja tako odradio,tebi bih reko da kad ga osusis potopis u bure i stavis malo hipermangana.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
dzeki
Akvarista



Registrovan: 31 Maj 2012
Poruke: 85
Lokacija: Prijepolje

PorukaPoslao: Ned Jul 28, 2013 12:44 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Aha,tako cu i uraditi,pecenje i tusiranje. Smile Hvala puno na brzom odgovoru. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
dacaarsa
Akvarista



Registrovan: 12 Maj 2013
Poruke: 172
Lokacija: Vranje

PorukaPoslao: Čet Sep 05, 2013 8:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa krlle83 dali su sad biljke reprezentativne da konacno vidimo sliku celog akvarijuma,inace sve pedantno od samog pocetka...
svaka cast Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   


Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License