Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Identifikacija biljke Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nemessis
Akvarista



Registrovan: 20 Jun 2013
Poruke: 47
Lokacija: Bijelo Polje

PorukaPoslao: Pet Avg 02, 2013 3:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cao, dobio sam danas na poklon 2 pelcera biljke pa mi treba pomoc da provalim koja je jer nisam mogao da pronadjem po slici.
Sudeci po velicini listova stavio sam je u zadnji plan ali me interesuje koja je da bih vidio dali treba neke posebne uslove da joj napravim.


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Avg 02, 2013 3:35 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nemessis
Akvarista



Registrovan: 20 Jun 2013
Poruke: 47
Lokacija: Bijelo Polje

PorukaPoslao: Pet Avg 02, 2013 3:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Izvinjavam se sto sam otvorio temu u pogresnom dijelu, neka je urednici smeste gdje treba.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chikavili
Koristan akvarista



Registrovan: 10 Sep 2012
Poruke: 2151
Lokacija: Zemun/Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Avg 02, 2013 4:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lici mi na neku kriptu, ali nisam dovoljno strucan da tvrdim.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Pet Avg 02, 2013 10:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I meni liči na neku kriptokorinu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
netcrush
Akvarista



Registrovan: 23 Jul 2011
Poruke: 193
Lokacija: Sombor/Beograd

PorukaPoslao: Pet Avg 02, 2013 11:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kripta 100% samo koja..

meni su i male usteriane izgledale identično ovako.. daj nam krupniji kadar, iz malo višlje pozicije, da vidimo kakvi su listovi odgore.
Ako ni to ne uspe, čim malo biljka poraste, za mesec dva, ti opet fotkaj i tada ćeš već dobiti sigurnu determinaciju Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Biljke za Južnoamerički biotop akvarijum BlackRaven Biljke 0 Sre Apr 10, 2024 10:44 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Neke crvene biljke nasdvoje Na poklon 0 Pet Dec 08, 2023 3:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Identifikacija nezvanog gosta Stefan89 Ostali Stanovnici 0 Pon Jun 12, 2023 2:35 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Identifikacija bilja nebojsar Biljke 7 Sre Maj 24, 2023 4:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biljke bez podloge sloboradov Akvarijumi 4 Sre Maj 03, 2023 1:59 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License