Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 drvo / grm Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
cvijo
Akvarista



Registrovan: 02 Jun 2012
Poruke: 338
Lokacija: Skopje

PorukaPoslao: Uto Avg 13, 2013 12:35 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mislim da vredi da se proba Wink
Image
drvo je suvo i cvrsto , nema kore i ciscenje je tako reci nepotrebno
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Avg 13, 2013 12:35 am Snimi Poruku Nazad na vrh

reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Uto Avg 13, 2013 12:56 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I za njega ti treba akvarijum od 1500l Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cvijo
Akvarista



Registrovan: 02 Jun 2012
Poruke: 338
Lokacija: Skopje

PorukaPoslao: Uto Avg 13, 2013 1:36 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

slazem se druze !
ali mislim da je ona zadnja grana (koja ide u visini do 160 cm) sasvim nepotrebna Wink i kad se skrati jos neka .... da ce da stane u mnogo manji aq Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Uto Avg 13, 2013 10:26 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Salu na stranu, koristeci ovo drvo (naravno, modifikovano) ukombinovano sa manjim, tanjim granama i kamenjem raznih velicina, moze da se napravi mnogo dobar skejp...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Oljisa
Akvarista



Registrovan: 15 Jan 2012
Poruke: 519
Lokacija: Belgija

PorukaPoslao: Uto Avg 13, 2013 11:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Opalac, i te kako vredi!
Ovako nesto sam ja trazila, al ne nadjoh.
Samo mu iseces ko st osi rekao ovu najdeblju granu i malo poskracujes poneku jos i milina.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cvijo
Akvarista



Registrovan: 02 Jun 2012
Poruke: 338
Lokacija: Skopje

PorukaPoslao: Uto Avg 13, 2013 6:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mozda ovako nesto ...

Image

Image

malo fotosopa Wink (kako bi izgledalo bez te grane)

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cvijo
Akvarista



Registrovan: 02 Jun 2012
Poruke: 338
Lokacija: Skopje

PorukaPoslao: Sre Avg 14, 2013 4:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

evo malo boljih slika Wink

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cvijo
Akvarista



Registrovan: 02 Jun 2012
Poruke: 338
Lokacija: Skopje

PorukaPoslao: Sre Avg 14, 2013 10:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

zbog ove pozicije korena, odlucio sam da ovo bude prednja strana...
Image
tanje grane sam lomio a ovu nikako pa sam morao da je secem...
Image
to je bila ona velika , na prvim slikama ona zadnja visoka...

ovo je finalni izgled (u dimenzijama koje odgovaraju mom aq )
Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Sre Avg 14, 2013 10:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bomba! Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cvijo
Akvarista



Registrovan: 02 Jun 2012
Poruke: 338
Lokacija: Skopje

PorukaPoslao: Pet Avg 16, 2013 9:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

drvo je spremno ...

Image

Image

Image

sledi najtezi deo.... KUVANJE !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Doc
Akvarista



Registrovan: 15 Mar 2013
Poruke: 128
Lokacija: Beograd/Čukarica

PorukaPoslao: Pet Avg 16, 2013 10:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jaoj prijatelju, sledi najgori deo, frustracije, naterati panjčinu da se nacirka vode, meni je taj deo oduzimao najviše vremena..
Srećno !!
BTW, panjčina je boli glava.. Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Pet Avg 16, 2013 11:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam bome moje grane i panjeve potopio u jednu veliku plastičnu kadicu, i u njoj napravio rastvor hipermangana, kako bi ga dezinfikovao. Neka stoji potopljen u tom rastvoru, pa ću ga posle potopiti u čistu vodu, i to je to. Možda ga posle prelijem vrelom vodom.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cvijo
Akvarista



Registrovan: 02 Jun 2012
Poruke: 338
Lokacija: Skopje

PorukaPoslao: Pon Avg 26, 2013 12:33 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hipermangan je dobar za dezinfekciju ..ali deluje vise povrsinski ...mislim da cu morati bar malo termicki da ga obradim... Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
usdp
Akvarista



Registrovan: 11 Sep 2012
Poruke: 120
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pon Avg 26, 2013 12:44 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

slikaj gde ga termicki obradjujes Very Happy
Ako provalimo da imas dovoljno veliki sud, mozes biznis da napravis, da iznajmljujes, ko kazane za rakiju sto ljudi iznajmljuju Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cvijo
Akvarista



Registrovan: 02 Jun 2012
Poruke: 338
Lokacija: Skopje

PorukaPoslao: Pon Avg 26, 2013 9:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Wink nije nikakva tajna ...postoje metalna burad zapremine 220l (visine oko 1m ,precnik oko 60cm)...u tako jedno -otvoreno (pocinkovano ,sa celicnim obrucima )20g. cuvam vodu na selu , tamo obicno pripremam ovako velike panjcine ... i obicno potrosim kubik drva Wink ... kuvam ceo dan i ostavim ga tako 7 dana ...na dva dana iz cesme ubacim crevo i tako zamenim vodu Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Da li neko poklanja drvo za akvarijum? doca989 Na poklon 1 Ned Dec 26, 2021 11:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Drvo mi je oboilo vodu u akvarijumu Uros1999 Početak u akvaristici 8 Pet Dec 07, 2018 5:23 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Anubie za redmoor ili mangro drvo Tiger barb Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Feb 12, 2016 12:20 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mangrovo i sunken drvo za filter Twister Arhiva Malih Oglasa 2 Uto Feb 09, 2016 3:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Drvo, granje, panj aldyn Biljke 12 Uto Okt 06, 2015 2:56 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License