Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Naduzvena zlatna ribica Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Kibo-Chan
Akvarista



Registrovan: 18 Mar 2013
Poruke: 344
Lokacija: Sremska Mitrovica,Lacarak

PorukaPoslao: Uto Sep 10, 2013 2:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kad tako izgubi boju znaci da joj nesto nestima.Imala sam takav slucaj sa teleskopkom i na kraju zbog prevelikog stresa kojeg je pretrpela od skalara koji ju je tukao,od bas i ne strucnosti moje babe koja ih je sve hranila a ja bila u igalu,kada sam dosla znala sam da od nje nije bilo nista.falilo joj je dosta krljusti i to bese posledica fizickog okrsaja a boja joj bese prebledela to je zbog nekog loseg parametra lose ishrane itd...za nedelju dana je uginula od dropsija.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Sep 10, 2013 2:17 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Uto Sep 10, 2013 2:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nensi ::
Agresivan je,i ribe prepoznaje kao svoje neprijatelje


Nevezano za samu temu, ali ovo uopste ne mora da bude tacno. Borac nije agresivan nista vise nego sto to moze da bude bilo koja riba. Agresivnost prema drugim borcima, naravno, ne racunam.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Laza
Akvarista



Registrovan: 20 Maj 2012
Poruke: 10

PorukaPoslao: Uto Sep 10, 2013 5:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne mogu da prodam crnu japanku, ima 4.5 godine i mnoogo je volim... Bolesnoj ribici sam kupila vitamine i lek, pa videcemo... Hvala vam ljudi najlepse na pomoci! Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kibo-Chan
Akvarista



Registrovan: 18 Mar 2013
Poruke: 344
Lokacija: Sremska Mitrovica,Lacarak

PorukaPoslao: Uto Sep 10, 2013 6:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ajd dobro kada ne mozes da je se odreknes.Onda se potrudi da toj ribici obezbedis uslove koji njoj odgovaraju.Npr:radi bolju filtraciju,spoljasnji stakleni fliter unutrasnji filter bolja filter masa...sredi i scape,neka to bude bez plastike ako hoces zalenis ubaci tvrde biljke poput anubije,kor rainforesta su 250 dinara i izgledaju super Smilei da...izbaci ostale ribice.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nensi
Akvarista



Registrovan: 22 Jun 2013
Poruke: 681
Lokacija: Beograd,Mirijevo

PorukaPoslao: Uto Sep 10, 2013 8:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Igore,to je neko nepisano pravilo,e sad,svaka riba je na svoju ruku Wink Poslušaj Kibo-Chan,obezbedi što bolje uslove,prvo uzmi spoljašnji/unutrašnji prelivni filter...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Laza
Akvarista



Registrovan: 20 Maj 2012
Poruke: 10

PorukaPoslao: Čet Sep 12, 2013 8:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cao drugari, opet ja... Smile Evo, proslo je 4 dana od kad sam pimetila nadutost i od kad je ribica u loncu... Medjutim, ona je podjednako zivahna ko pre, ali i podjednako naduvena. Koliko vremena treba da ribica ugine od dropsyja? Da li postoji neki drugi razlog nadutosti, tipa da je puna ikre ili tako nesto? Da je ne mucim dzabe nedeljama ako nije zarazna. :/
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Početak - Rio 125l savet za odabir ri... MiskoBG Početak u akvaristici 2 Ned Avg 06, 2023 9:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa ponasanjem ribica Milivoje Lampa Bolest 11 Pet Jan 27, 2023 12:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gde ima da se kupi ranchu ribica? Weiss Baza Riba 0 Pon Jan 02, 2023 12:17 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Konflikt akvarijumskih ribica outworld Početak u akvaristici 5 Pon Jan 03, 2022 11:34 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Prodaja ribica u leskovcu Nemanjale95 Tražnja 0 Sre Okt 13, 2021 11:41 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License