Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Jošanica Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
boomiri
Akvarista



Registrovan: 18 Jul 2012
Poruke: 178
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Čet Avg 29, 2013 10:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

e pa lepo:)) ajd sad prepakuj sve u taj veci
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Avg 29, 2013 10:04 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Čet Avg 29, 2013 11:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Joj, malo ću da uživam u ovoj litraži. Ko će ponovo ispočetka da pakuje ceo akvarijum.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Pon Sep 02, 2013 12:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hranjenje barbusa. Smile
[youtube]http://http://www.youtube.com/watch?v=jXor60Gvvf4[/youtube]
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Pon Sep 02, 2013 12:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hranjenje barbusa.

Link
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sre Sep 11, 2013 11:58 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Danas su mi stigli pelceri pogostemon helferi-ja, pa ćemo malo da se bavimo baštovanstvom. Zamislite situaciju...majstori u istoj prostoriji lepe ciglice po zidu, a ja sadim biljčice u svom akvarijumu. LUDILO!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sre Sep 11, 2013 8:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zasadio sam pelcere pogostemon helferi-ja, mada mi neko unutrašnje šesto čulo govori da ovog puta sadnja nije bila uspešna. Takođe, čini mi se da im nisam našao pravo mesto. A, i kako bih kada sam izmožden od majstora i poslova koji u kući traju već jedan DUUUUŽŽŽŽIIIIII period.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kibo-Chan
Akvarista



Registrovan: 18 Mar 2013
Poruke: 344
Lokacija: Sremska Mitrovica,Lacarak

PorukaPoslao: Sre Sep 11, 2013 8:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

otice majstori i onda prepravka Smile bez nerviranja Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Pet Sep 13, 2013 10:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma, ne izgleda to preterano loše, ali nisam zadovoljan. Evo kako to sada izgleda. Malo sam pozadinu doradio u fotošopu da se bolje vidi postavka.
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Pet Sep 13, 2013 11:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne znam profo šta da kažem. Daleko je ovo od lošeg ali nešto mi ipak deluje malčice nervozno. Nekako je raštimovan a ? Činilo se da je prvobitna ideja sa ovim kamenjem i granama odlična ali izgleda da nije baš tako lako ostvarljiva. Pravi izazov. Ili još dosta cinculiranja i vremena za biljke ili radikalan razmeštaj harda. Moje viđenje trenutne situacije.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Akvarijumart
Akvarista



Registrovan: 10 Mar 2013
Poruke: 64
Lokacija: Gandijeva 122v.lok7 Novi Beograd

PorukaPoslao: Sub Sep 14, 2013 1:41 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Veoma lepo izgleda hard. Jeste li razmisljali mozda kad budete sve to prebacivali u akvarijum da za gornje grane prikacite mahovinu? Mislim da bi to bio pun pogodak.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sub Sep 14, 2013 12:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nešo, hard je dobar. Malo ću morati da prepakujem biljčice. Fotografija je jako loša, pa se slabo vidi. Mnogo je bolje uživo. Neke biljke su mi stigle baš u toku majstorisanja u kući, pa sam ih čisto pobo u podlogu da ne propadnu. U nedelju mi majstori izlaze iz kuću. Sledi sređivanje kuće, a potom akvarijuma.
Akvarijumart, na granama već ima vesikularije dubiane, ali se slabo vidi zbog lošeg kvaliteta fotografije.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sub Sep 14, 2013 3:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da je ovo bolja fotka.
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kibo-Chan
Akvarista



Registrovan: 18 Mar 2013
Poruke: 344
Lokacija: Sremska Mitrovica,Lacarak

PorukaPoslao: Sub Sep 14, 2013 4:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jeste i izgleda vrlo lepo Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bolan970
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2012
Poruke: 691
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Sub Sep 14, 2013 4:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ček malo..
Ovo je akvarijum širine 80 cm ? Imam utisak da ima bar 120.
Moj akvarijum je 70 cm ali mi deluje nekako zdepasto u odnosu na ovaj.
Verovatno je i do izbora hardscape-a...

Sve pohvale za izgled akvarijuma.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sub Sep 14, 2013 6:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da, akvarijum je dugačak svega 80cm. Na drugim forumima sam video kako se postiže takav efekat. Poenta je da se koristi bilje sitnih listova. Takođe, ribice treba da budu male. Tako kompletan akvarijum izgleda mnogo veći. Hvala na lepim rečima. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Jošanica HORUS Razno 23 Pon Jul 29, 2013 12:48 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License