Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Prvo okupljanje u Akvarijum Art-u Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
cvelegoa
Akvarista



Registrovan: 22 Jun 2013
Poruke: 222
Lokacija: Aleksinac

PorukaPoslao: Pon Okt 14, 2013 9:38 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja bih se u toj radnji najverovatnije izgubio medju akvarijumima. Toliko lepih biljaka, ribica, akvarijuma i opreme...joooj....raj....
Inace slike su najs, vidi se da je bilo uzivanja u ambijentu i druzenju sa akvaristima.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Tiger barb
Akvarista



Registrovan: 18 Mar 2012
Poruke: 443
Lokacija: Novi Sad 1982 god.

PorukaPoslao: Pon Okt 14, 2013 9:51 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sad kad sve ovo vidimo samo ce nam jos vise biti zao sto nismo dosli....Elem...bilo bi super da ovako nesto preraste u tradiciju pa cemo se potruditi da nas bude vise na okupljanju!. Svaka cast za priredjeno...!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Moca
Akvarista



Registrovan: 14 Apr 2013
Poruke: 126
Lokacija: Lazarevac

PorukaPoslao: Pon Okt 14, 2013 9:52 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepo je bilo,nema sta,bas mi je drago sto se namestilo da mogu da dodjem sa Shukijem.
Sto kaze nzivkovic,samo da okacimo imena sledeci put,da ne bi lupali glavu ko je ko i to je to.
Radnja je na zgodnom mestu,mozemo opusteno da postavimo bastu ispred,kad dodje lepo vreme,pa da se druzimo kao u kaficu.Ja cu da konobarisem,nije problem:)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cojasoko
Akvarista



Registrovan: 12 Sep 2012
Poruke: 182
Lokacija: smederevo

PorukaPoslao: Pon Okt 14, 2013 10:30 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Druzenje je bilo prelepo kao i lepo osmisljena nagradna igra. Jedva cekam ponovno okupljanje Smile samo da sledeci put nosimo natpis sa imenom da bi zapamtili ljude sa kojima se dopisujemo na forumu. Hvala organizatorima zivi bili

PS: Nemojte mi o pogledima ja sam ozenjen covek sada treba zeni da objasnjavam "pa ribice ovaj biljke ovaj ..."Smile Salim se sva sreca pa nije ljubomorna a i surak Jovica je bio sa mnom
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Marko
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2009
Poruke: 159
Lokacija: Šimanovci

PorukaPoslao: Pon Okt 14, 2013 10:50 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Druženje je bilo super kao i uveka kada se okupe akvaristi. Ekipi AkvarijumArt-a hvala na gostoprimstvu i nagradama. Lepo je bilo videti neke ljude posle više od 5-6 godina a i upoznati neke nove Smile
Uskoro opet nadam se Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
nasdvoje
Akvarista



Registrovan: 18 Okt 2010
Poruke: 230
Lokacija: Arandjelovac

PorukaPoslao: Pon Okt 14, 2013 11:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

na slikama se vidi da je atmosfera bila super, Ziveli i samo napred!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Pon Okt 14, 2013 11:14 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nismo napravili zajednicku fotkicu...kako se niko toga nije seto!?!?!?!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Cvrc
Akvarista



Registrovan: 10 Jul 2011
Poruke: 1013
Lokacija: Sid

PorukaPoslao: Pon Okt 14, 2013 11:26 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma vazno da smo rasturili testove ! Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Marko
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2009
Poruke: 159
Lokacija: Šimanovci

PorukaPoslao: Pon Okt 14, 2013 12:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sledeci put da budu ciklidna pitanja Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Pon Okt 14, 2013 12:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Slazem se Very Happy
ono juce je bila diskriminacija hahaha Smile
Bilo je lepo druzenje,nadam se opet uskoro,drago mi je da sam vas upoznao sve Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Pon Okt 14, 2013 12:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Baia ::
Nismo napravili zajednicku fotkicu...kako se niko toga nije seto!?!?!?!


Ima one dve, na kojim smo se podelili Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nensi
Akvarista



Registrovan: 22 Jun 2013
Poruke: 681
Lokacija: Beograd,Mirijevo

PorukaPoslao: Pon Okt 14, 2013 12:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svaka čast!Šteta što me uhvatila smena... Sad Nadam se da ćemo se češće okupljati ovako. Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
trba
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 26 Jun 2011
Poruke: 28
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Okt 14, 2013 1:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala ljubaznom osoblju AkvarijumArta na gostomprimstvu i ljubaznosti. Nadam se da ce sledece okupljanje osim dobrog druzenja imati vise edukativnog karaktera. Vase znanje ce posluziti svima koji vole akvaristiku a nisu upuceni u male tajne velikog majstora Nese. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
paja patak
Akvarista



Registrovan: 03 Maj 2013
Poruke: 288
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Pon Okt 14, 2013 2:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Baia ::
Nismo napravili zajednicku fotkicu...kako se niko toga nije seto!?!?!?!

...samo ti zajednicka fali, ti si ionako na svakoj slici tamo Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Pon Okt 14, 2013 4:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

vidim da vam je bilo lepo i tek mi je sada jos vise zao sto nisam mogao da dodem urlanje urlanje nadam se da ce se ovo pretvoriti u praksu i da ce mo moci cesce da se ovako okupljamo u sto vecem broju ! : cestitka cestitka
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Manji akvarijum (20l) Likann17 Početak u akvaristici 0 Čet Apr 18, 2024 11:31 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biljke za Južnoamerički biotop akvarijum BlackRaven Biljke 0 Sre Apr 10, 2024 10:44 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novi akvarijum Onix21 Uradi Sam (DIY) 0 Uto Apr 09, 2024 3:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License