Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Preliv za pumpu 1200l/h Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
voodookv
Akvarista



Registrovan: 30 Avg 2013
Poruke: 53
Lokacija: Kraljevo

PorukaPoslao: Uto Nov 05, 2013 11:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ljudi daj pomazite, imam pumpu 1200l/h, i ubacivao sam PVC cevi za preliv. Za sada imam 1x3/4" 3x1/2" i 2 creva od 1/2" i dalje gubim nivo vode u filteru! Koliki promer treba da bude te cevi da bi ona lepo na vreme prebacivala??//
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Nov 05, 2013 11:24 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Uto Nov 05, 2013 11:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jedna vodovodna fi50 resava problem. Kod mene je bila ista situacija dok nisam ubacio ovu cev.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
voodookv
Akvarista



Registrovan: 30 Avg 2013
Poruke: 53
Lokacija: Kraljevo

PorukaPoslao: Uto Nov 05, 2013 11:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Fi 50 unutra ili spolja?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Uto Nov 05, 2013 11:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nemam pojma. Otisao sam u radnju i trazio fi50 cev.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
manastiriste
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2013
Poruke: 627
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Uto Nov 05, 2013 11:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako je mera Fi, mislim da je to unutrasnji precnik. Ma ti samo trazi fi50, i ne brini. Nisu bas zidovi toliko debeli, koji milimetar gore dole, ima to da fercera odlicno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
voodookv
Akvarista



Registrovan: 30 Avg 2013
Poruke: 53
Lokacija: Kraljevo

PorukaPoslao: Sre Nov 06, 2013 12:23 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Fi je oznaka za precnik kruga druze. Smile A reci mi jel si to pravio od PVC cevi ili od one sto ide ispod zemlje? Ona tankozidna?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Sre Nov 06, 2013 12:50 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Napravio je od sive kanalizacione fi 50.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
voodookv
Akvarista



Registrovan: 30 Avg 2013
Poruke: 53
Lokacija: Kraljevo

PorukaPoslao: Sre Nov 06, 2013 1:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jeli druze, sad nesto razmisljam, a kako da zapusim rupu od fi 50 da bi prebacio u filter? Very Happy Very Happy Very Happy Obicno sam samo palcem zapuisio ovu malu rupu, ali sta da radim sa tolikom rupom? Very Happy mislim da ne udjem vazduh? Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Marko
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2009
Poruke: 159
Lokacija: Šimanovci

PorukaPoslao: Sre Nov 06, 2013 1:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

dlanom Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Sre Nov 06, 2013 1:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne moze dlanom, probao sam. Ja sam uradio ovako.
Kada potopis cev, sa strane koja ide u filter navuces kesu za zamrzivac, dobro je zategnes i cvrsto drzis da ne udje vazduh za tih par sekundi. Meni je uspelo iz druge.
A kraj cevi koji je u akvarijumu, naravno, zapusis, a samu cev izbusis sa strane.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Marko
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2009
Poruke: 159
Lokacija: Šimanovci

PorukaPoslao: Sre Nov 06, 2013 1:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja imam prelivnu cev od bužira što se stavlja u zid za provlačenje kablova fi40 i dlanom svaki put to radim Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Sre Nov 06, 2013 2:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vi iz Simanovaca imate velike ruke Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Marko
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2009
Poruke: 159
Lokacija: Šimanovci

PorukaPoslao: Sre Nov 06, 2013 2:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Domaćini XD
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
srki.acs
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2012
Poruke: 323
Lokacija: Zeleznik

PorukaPoslao: Sre Nov 06, 2013 2:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

voodookv ::
Jeli druze, sad nesto razmisljam, a kako da zapusim rupu od fi 50 da bi prebacio u filter? Very Happy Very Happy Very Happy Obicno sam samo palcem zapuisio ovu malu rupu, ali sta da radim sa tolikom rupom? Very Happy mislim da ne udjem vazduh? Very Happy


Najlaksi nacin da to uradis je:

Image
Slika preuzeta sa neta!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
pallmall
Akvarista



Registrovan: 13 Mar 2010
Poruke: 220
Lokacija: Beograd - Žarkovo

PorukaPoslao: Sre Nov 06, 2013 4:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

voodookv ::
Jeli druze, sad nesto razmisljam, a kako da zapusim rupu od fi 50 da bi prebacio u filter? Very Happy Very Happy Very Happy Obicno sam samo palcem zapuisio ovu malu rupu, ali sta da radim sa tolikom rupom? Very Happy mislim da ne udjem vazduh? Very Happy


Kondom je čudo. Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Nepovratni ventil za potopnu pumpu laky_kg Filteri i pumpe 7 Pon Jun 22, 2020 12:39 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrežica za preliv laky_kg Uradi Sam (DIY) 3 Pet Jun 12, 2020 12:26 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Menjam potapajucu i vazdusnu pumpu za... Dragan996 Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Jul 17, 2019 5:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zamenska membrana za tetra aps 150 va... manastiriste Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Nov 04, 2017 8:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kupujem stream/wave maker pumpu Tiger barb Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Okt 28, 2016 9:53 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License