Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Rimless cube Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
manastiriste
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2013
Poruke: 627
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pon Nov 18, 2013 4:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jovica ::
Dosta svi! Tisina! Laughing
Ako je iz hrvatske, jos i bolje. Videce i sam ko smo i kakvi smo kad nas bolje upozna. Nemojte vise navaljivati na coveka da upise lokaciju ako nece. nije ni prvi ni poslednji koji nije upisao uprkos apelima administracije foruma.
Horuse, sta ko misli neznaju ni doktori, jer da znaju, ne bi bilo ovoliko da ne kazem sta po svetu.
All, predstavio si akvarijum u najavi, ocekujemo slike kako dalje napreduje, kad ga formiras, predstavi ga svojom temom u delu "Akvarijumi" i redovno ubacuj nove slike da svi vidimo kako napreduje. Pozdrav!



Lepo receno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Nov 18, 2013 4:29 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

All
Akvarista



Registrovan: 17 Nov 2013
Poruke: 25
Lokacija: EU

PorukaPoslao: Pon Nov 18, 2013 5:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jovica ::
Dosta svi! Tisina! Laughing
Ako je iz hrvatske, jos i bolje. Videce i sam ko smo i kakvi smo kad nas bolje upozna. Nemojte vise navaljivati na coveka da upise lokaciju ako nece. nije ni prvi ni poslednji koji nije upisao uprkos apelima administracije foruma.
Horuse, sta ko misli neznaju ni doktori, jer da znaju, ne bi bilo ovoliko da ne kazem sta po svetu.
All, predstavio si akvarijum u najavi, ocekujemo slike kako dalje napreduje, kad ga formiras, predstavi ga svojom temom u delu "Akvarijumi" i redovno ubacuj nove slike da svi vidimo kako napreduje. Pozdrav!


Zahvaljujem na razumjevanju. Bravo
Biti će još slika čim nastavim radove.
Ostaviti ću par dana da se silikon suši a u međuvremenu ako stignem počinjem izradu postolja.
LP
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
dundee
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 08 Dec 2012
Poruke: 231
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Pon Nov 18, 2013 6:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

interesantan projekat, bombarduj nas slikama!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Pon Nov 18, 2013 6:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

skakutanje skakutanje skakutanje hocem slike skakutanje skakutanje hocemo slike !!!!!!!!!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Salvatoree
Akvarista



Registrovan: 30 Jun 2012
Poruke: 342
Lokacija: Indjija

PorukaPoslao: Pon Nov 18, 2013 7:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

gotika ::
skakutanje skakutanje skakutanje hocem slike skakutanje skakutanje hocemo slike !!!!!!!!!!!

i ja kazem Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraYahoo Messenger
Soulsack
Akvarista



Registrovan: 05 Maj 2012
Poruke: 197
Lokacija: Heilbronn

PorukaPoslao: Čet Nov 21, 2013 9:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav to ALL :p HAHA.
Super ti je oprema, Cekamo slike i dalji razvoj.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
All
Akvarista



Registrovan: 17 Nov 2013
Poruke: 25
Lokacija: EU

PorukaPoslao: Pon Nov 25, 2013 5:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Metalski radovi u toku ,skrojene cijevi i formalno složene .
Sutra slijedi varenje
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Onix21
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Okt 2010
Poruke: 259
Lokacija: Dobanovci, Beograd

PorukaPoslao: Čet Dec 05, 2013 1:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dokle je stigao ceo projekat Very Happy?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Čet Dec 05, 2013 2:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A hoce li biti jos jedna cev koja ce povezivati gornju i donju stranicu u samoj sredini?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
garda011
Akvarista



Registrovan: 29 Jan 2010
Poruke: 244
Lokacija: beograd, resnik

PorukaPoslao: Čet Dec 05, 2013 3:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ovo kad se izvari moze da drzi i 1000l bez vlama
svaka cast ko god da je sekao cevi lepo uklopljeno
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
All
Akvarista



Registrovan: 17 Nov 2013
Poruke: 25
Lokacija: EU

PorukaPoslao: Sub Dec 07, 2013 9:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

1.Projekat je nažalost na čekanju. Kako to obično u životu biva iskrsnu nepredviđene stvari i sve ostalo postane manje ili nevažno.
Nastavak svakako slijedi.
2.Da doći će i jedna cijev na sredini nakon postavljanja limene podloge .
3.Sam sam sjekao i uklapao cijevi ali pošto nemam co2 vario je moj prijatelj.

Postolje je gotovo i postavljene su podešavajuće nogice.
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
garda011
Akvarista



Registrovan: 29 Jan 2010
Poruke: 244
Lokacija: beograd, resnik

PorukaPoslao: Ned Dec 08, 2013 1:30 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

na sredini mozes, a i ne moras da varis stub . dosta je ojacan .meni na polici 1.5m duzine,46cm sirine i 1.2 m visine stoji 15 akvarijuma cevi 4*4 izvarene po duzini i sirini ako me shvatas kao tvoje postolje bez dijagonala i nista se nije savilo bitna je samo debljina zida cevi sto je deblja to je bolje.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Ned Dec 08, 2013 1:34 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zašto nisi uzeo bocu CO2 od akvarijuma? Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
garda011
Akvarista



Registrovan: 29 Jan 2010
Poruke: 244
Lokacija: beograd, resnik

PorukaPoslao: Ned Dec 08, 2013 1:37 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

svaka cast horus kako se seti toga prava stvar za uradi sam
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
All
Akvarista



Registrovan: 17 Nov 2013
Poruke: 25
Lokacija: EU

PorukaPoslao: Ned Dec 08, 2013 7:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

HORUS ::
Zašto nisi uzeo bocu CO2 od akvarijuma? Wink


Very Happy Prazna Embarassed
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Nano cube ideja, upomoć Nerd Početak u akvaristici 23 Uto Avg 15, 2023 7:34 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Reef cube Miksa Morski Akvarijumi 7 Sre Dec 08, 2021 6:57 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dream cube Miksa Morski Akvarijumi 57 Čet Sep 25, 2014 12:01 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License