Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Prvi akvarijum Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Pon Nov 18, 2013 7:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@TheDoVla, nije mesto ali posto ucestvujes ovde u pisanju, zamolio bih te da spajas postove. Istina je da se ovde ne broje poruke, i da ti to nije cilj, ali malo se tema "siri" pa samim tim dobija i na tezini. Kad vidim temu sa 5-6-7-8 ... stranica, pomislim kako je diskusija napredovala a zapravo uvidim da su pojedine poruke istih clanova pisane jedna iznad druge sa po jednom recenicom.

Citat:
fora je u tome sto ja procitam neke stvari i kad treba to da primenim na mom slucaju zabodem zato pitam


Sto zabodes ? Akvaristika je veoma jednostavna. Sve je odavno definisano i jedino sto treba uraditi jeste sprovesti u delo detalje koji odgovaraju ribama a ne nama. Nazalost, nekad se ucimo i na greskama koje placaju nasi ljubimci.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Nov 18, 2013 7:50 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Bozidar




Registrovan: 10 Nov 2013
Poruke: 0
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Pon Nov 18, 2013 7:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

opusteno... Smile nego sta sad da radim mislim zbog struje da me ne rokne?!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Pon Nov 18, 2013 7:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako izvadis kabal iz stekera, onda nemas razloga za brigu. Uostalom to se uvek preporucuje kad se stavljaju ruke u vodi ( da se sva oprema iskljuci iz struje ).
Moj predlog : Kreni iz pocetka. Ali iz pocetka ...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bozidar




Registrovan: 10 Nov 2013
Poruke: 0
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Pon Nov 18, 2013 8:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

zovem brata on je elektricar..... Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bozidar




Registrovan: 10 Nov 2013
Poruke: 0
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Pon Nov 18, 2013 9:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sad je ovakva situacija... moj brat ima dosta iskustva u akvaristici (nisam znao) i kad je dosao i video ovo reko je:"corco sta si ovo radio" i raskacio je kablove i otisao bacio ceo akvarijum u kontejner i doneo mi nov i doneo je neke njegove vode iz akvarijuma i destilovane vode je pomesao valjda zbog tvrdoce nisam siguran.... doneo mi je 4 male japanke ali bas male i 4 zebrice i corija i gibicepsa i namestio mi sve i reko da nista ne diram vise samo da ih hranim i dolivam vode xD
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Pon Nov 18, 2013 9:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uh, moram da te razočaram. Brat se baš i ne razume u akvaristiku. Lepo ti nikouro rekao da kreneš od POČETKA. Znači cikliranje akvarijuma. Ovako, najverovatnije si potpisao smrtnu presudu svojim ribicama. Sad Drugo, ko ti savetovao da samo dolivaš vodu taj zaista malo zna o akvaristici. Voda u akvarijumu se ne doliva, nego se vrši njena zamena (1/4 nedeljno). Treće, što baci akvarijum pobogu bre brate. E, a da ti nas malko ne za..bavaš?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bozidar




Registrovan: 10 Nov 2013
Poruke: 0
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Pon Nov 18, 2013 9:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kad je video da onako plutaju ribe i da smrdi i onu sarenu podlogu,puko grejac uzo i ispolivao mi stan,i bacio a rekao mi je da menjam na svakih 7-10 dana 1/3vode a posto mi voda bas mnogo isparava da dolivam,ja sam se lose izrazio izvinjavam se...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Manji akvarijum (20l) Likann17 Početak u akvaristici 0 Čet Apr 18, 2024 11:31 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biljke za Južnoamerički biotop akvarijum BlackRaven Biljke 0 Sre Apr 10, 2024 10:44 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novi akvarijum Onix21 Uradi Sam (DIY) 0 Uto Apr 09, 2024 3:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License