Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Ni prodavac nije znao koja je... Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Shone Pa
Akvarista



Registrovan: 24 Jan 2011
Poruke: 305
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Uto Nov 19, 2013 11:12 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hoho, misljenja su podeljena...

petrovic_n78-u savet : daj ti njoj svetla , co2, hrane dosta pa da je vidimo za mesec dana bez obzira kako se zove ...i naravno malo ostriju sliku Wink ne zbog biljke vec zbog one kozice na njoj (ako je neko i primetio)

Lepo je znati sta imas ali zar nije bilo mudrije znati pre nego si kupio biljku (mozda je morska,xexe) ...smisao je da neces prilagodjavati sve uslove prema njoj pa i da saznas kako se zove jedino ako nisi kupio balu ove biljke.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Nov 19, 2013 11:12 am Snimi Poruku Nazad na vrh

spaske1
Akvarista



Registrovan: 09 Maj 2013
Poruke: 450
Lokacija: Bor

PorukaPoslao: Pet Nov 22, 2013 5:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da ne otvaram novu temu danas mi je stiglo par biljaka koje sam naručio ali stigle i 2 gratis koje nisam naručivao pa mi je hitno potrebna pomoć

Koja je ovo biljka i kako je posaditi?
Ako posadim ove korenčiće ona će biti položena a nisam siguran da tako treba pa mi treba pomoć

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
manastiriste
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2013
Poruke: 627
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Nov 22, 2013 5:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Menic lici na ludwigiu, neka varijanta.

Sadi je tako sto desni ovaj kraj pobodes u podlogu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Shone Pa
Akvarista



Registrovan: 24 Jan 2011
Poruke: 305
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Pet Nov 22, 2013 7:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ludwigia repens.
Slika je ocajna i nemoj se ljutiti ako ti neko da pogresnu informaciju.
Ako mozes da posadis svaki korencic to bi bilo najbolje, ali bez secenja biljke i zelena povrsina lista da bude gore , tako ce najbrze da izbiju pelceri.
Ako ti uspe takvo sadjenje ,dobrodosao si uvek kod mene da pobodes neke pelcere u akvarijumu...Razz

U suprotnom posadi seceni deo u podlogu , ako je sa obe strane secena biljka onda crveni delovi lista idu prema dole.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
spaske1
Akvarista



Registrovan: 09 Maj 2013
Poruke: 450
Lokacija: Bor

PorukaPoslao: Pet Nov 22, 2013 10:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I meni lici na Ludwigi-u ali tesko da mogu da posadim da svaki korencic bude u podlozi.
Ovo mi je stiglo preko nekih koje sam narucio pa me malo zbunilo.
Hvala na pomoci
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
spaske1
Akvarista



Registrovan: 09 Maj 2013
Poruke: 450
Lokacija: Bor

PorukaPoslao: Sub Nov 23, 2013 2:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Definitivno je Ludwigia repens, videću gde da je posadim
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Koja vrsta je najlepsa? Mirela Početak u akvaristici 4 Uto Jan 31, 2023 12:34 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koja je ovo riba? pubicna__kost Razno 4 Sub Mar 19, 2022 6:16 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koja je hrana? Uros Kg Ishrana 2 Ned Maj 16, 2021 6:31 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koja je ovo riba Milorad Ribe 2 Sub Mar 27, 2021 10:06 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koja je biljka u pitanju MarDi Biljke 0 Pon Feb 22, 2021 10:01 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License