Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Ancistrusi i platike Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Sre Nov 20, 2013 5:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Treba mi 4-5-6 malih ancija i platike kojekakve. Može i neka razmena.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Nov 20, 2013 5:03 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Zuki
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 75
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Nov 20, 2013 9:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako si raspolozen da dodjes do Novog Sada imam ja jedno 50-60 ancija na oko 3 cm i jos toliko mladjih na oko 1 cm. : )
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Sre Nov 20, 2013 10:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma nisam baš nešto raspoložen da skoknem do NS a i sutra slavim pa imam posla kući. Neki drugi put, Zuki druže.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Zuki
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 75
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Nov 20, 2013 11:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I ja sutra svecarim pa srecna nam slava onda da su nam zive i zdrave ribe.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Nov 21, 2013 12:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako ne zuris sa Ancistrusima, imam ih ja ali mora jos malo da se saceka da stasaju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
simici789
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 639
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Nov 21, 2013 5:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A ja imam platike Smile , isto moras malo da sacekas, a imam i par jako crvenih muzjaka starijih i jednog mladog miki maus zuckasto-narandzastog. U ovoj turi beba bice sigurno i zenkica, pa kad budes dolazio do TeoDos-a, svrati i do nas Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
plavušica
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2013
Poruke: 17
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Nov 26, 2013 8:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zuki, meni bi trebalo jedno 5-6 ancija, ovih od oko 3cm.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Zuki
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 75
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Nov 28, 2013 11:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cini mi se da sam se malo preracunao oko velicine. Najveci su oko 2.5 cm. ali za jedno nedelju dana ce stasati posto su odvojeni u poseban akvarijum i jako dobro napreduju. Saljem broj na pp pa se javi da organizujemo primopredaju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
plavušica
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2013
Poruke: 17
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Nov 28, 2013 11:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dogovoreno, čujemo se.. Pozz..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Zuki
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 75
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Nov 28, 2013 11:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Na temi razmnozavanje u delu podmladak mozes videti slike koje sam danas postavio.

http://www.akvarijum.org/forum.....8-210.html
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
plavušica
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2013
Poruke: 17
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Nov 28, 2013 11:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sve pohvale! Lepo izgledaju mališani. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Ancistrusi super red chaosad Tražnja 0 Pet Dec 29, 2023 11:37 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mali ancistrusi Ascaron Razmena 2 Pet Sep 30, 2022 5:11 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Malo cudan rep platike Nikollo Ribe 5 Sub Jan 29, 2022 7:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Maticni ancistrusi nebojsar Arhiva Malih Oglasa 1 Pet Jun 05, 2020 9:07 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ancistrusi za pesak gotika Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Feb 17, 2020 12:59 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License