Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 pojedeni ili se kriju Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
mitra019
Akvarista



Registrovan: 11 Okt 2012
Poruke: 49
Lokacija: zajecar

PorukaPoslao: Sre Nov 27, 2013 11:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sinoc sam ubacio u akv. dva sijamska algara, jutros ih nisam vido mada sam zurio na poso pa reko sigurno su tu negde ali kad sam dosao sa posla nekih sat vremena sam ih trazio po akv njih nema nigde. Da li je moguce da su ih skalari pojeli iako su ovi imali 3cm ili se samo toliko dobro kriju u akv sem skalara imam zebrice,ancije,korije i torakorume
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Nov 27, 2013 11:33 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Paki
Akvarista



Registrovan: 15 Okt 2012
Poruke: 122
Lokacija: Paracin,Beograd

PorukaPoslao: Čet Nov 28, 2013 12:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne znam koliko su ti veliki skalari ali ako nisu mogli da im stanu u usta nisu ih pojeli. Tako da je verovatno da se dobro kriju. Meni se desavalo da trazim ancistrusa po 10 minuta i ne mogu da ga nadjem.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ankalagon
Akvarista



Registrovan: 12 Apr 2013
Poruke: 57
Lokacija: uzice

PorukaPoslao: Čet Nov 28, 2013 10:08 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ma kriju se
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Salvatoree
Akvarista



Registrovan: 30 Jun 2012
Poruke: 342
Lokacija: Indjija

PorukaPoslao: Čet Nov 28, 2013 10:44 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa zavisi koliki ti je akvarijum, ja sam imao dva sijamska na 40l i video sam ih svaki dan i bas su aktivni bili, ako ti je velik i ubiljen akvarijum tu su negde, zavuceni, treba im malo vremena da "ubiju stres", da se opuste malo u okruzenju Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraYahoo Messenger
darko.potic.33
Akvarista



Registrovan: 31 Mar 2010
Poruke: 206
Lokacija: Srbija, Nis

PorukaPoslao: Čet Nov 28, 2013 10:50 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kriju se, nekad je mnogo tesko naci ribe po akvarijumu jer su pravi majstori za kamuflazu, i meni se desava da gledam po pola sata i da ne nadjem i malo vece ribe...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
mitra019
Akvarista



Registrovan: 11 Okt 2012
Poruke: 49
Lokacija: zajecar

PorukaPoslao: Čet Nov 28, 2013 10:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

danas sam uspeo da nadjem jednog posle visesatnog buljenja u akv. nadam se da je i drugi tu negde
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mitra019
Akvarista



Registrovan: 11 Okt 2012
Poruke: 49
Lokacija: zajecar

PorukaPoslao: Ned Dec 01, 2013 2:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jer moguce da se tako dobro kriju evo vec 3 dana ni jednog nisam vido ako neko moze da mi kaze jos nesto o njima bio bi zahvalan
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Dec 01, 2013 2:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vešto se kriju, nisu pojedeni 100% osim ako su uginuli, izuzetno brza i nepredvidljiva riba.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Ned Dec 01, 2013 2:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Blago tebi što nemaš kuli-kulija, pa da vidiš šta je potraga.
Ako ti je baš frka da je uginuo, uzmi nešto, drveni štapić npr. i nežno i lagano pretresi bilje i mesta za zavlačenje. Proveri i spoljni filter ako ga imaš, i okolo akvarijuma ako nije zatvoren.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mitra019
Akvarista



Registrovan: 11 Okt 2012
Poruke: 49
Lokacija: zajecar

PorukaPoslao: Ned Dec 01, 2013 2:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nadam se da su zivi necu nista da preduzimam po pitanju pretrage da nebih stresirao ostele ribe pa kad rese da se pojave pojavili su se
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Ned Dec 01, 2013 9:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa to uradiš baš lagano, valjda su se ribe malo navikle na tebe do sada, kao kad im održavaš akvarijum, kako se ne stresaju kad im usisavaš dno (valjda radiš to), malo se pomere u stranu dok ne završiš . Meni se desilo sa kori pandom dok sam imao krupnu podlogu da jednog nisam video dan dva, lagano pretražio i nažalost ga našao uginulog. Ajde da te ne baksuziram, ali neće ništa ribama da bude ako malo pregledaš akvarijum, to je po meni i neka normalna procedura.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Galaksi razbore se stalno kriju ibogi Ribe 11 Uto Jun 26, 2012 5:18 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License