Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Nano akvarijum 10l Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Uto Dec 31, 2013 10:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Narednih mesec-dva traze zakopano zlato Smile Bravo .
Ukoliko imaju dovoljno hrane, malo tvrdju vodu izrastu u prave halapljivce. U suprotnom, postaju zrtve vecih halapljivaca Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Dec 31, 2013 10:21 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pet Dec 19, 2014 8:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovaj akvarijum je zavrsio svoje. Juce je rasformiran. Na njegovo mesto dosao je stari akvarijum od 37l, kao mresni za ancistruse. Bice nova tema o njemu.
Sto se tice kozica iz ovog, one su ubacene u taj novi mresni akvarijum. Nikad mi anciji nisu dirali koze, pa neka ih zajedno.
Sto se tice bilansa helena, stanje je ovako:
bilo ih je 3-4 kom na pocetku, izvadio sam ih 20, i dve velike uginule, tj prazne kucice. Oko 10ak komada sam poklonio ranije. Sve u svemu oko 30 kom sto i nije tako lose! Very Happy
Pozdrav drugari, hvala na podrsci! Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Pet Dec 19, 2014 9:24 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bilo je lepo a sada u nove pobede.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Looniz
Akvarista



Registrovan: 08 Dec 2012
Poruke: 944
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Dec 19, 2014 9:38 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovaj mali je meni uvek bio kopija tvog osnovnog, sa istom podlogom, istim kriptama, istom pozadinom, samo u manjoj varijanti, koji mi se naravno dopadao Wink Sad me ovom tvojom temom podseti da imam i ja jedan moj 22l. koji je zavrsio svoje i ceka u podrumu novih pet minuta Cool
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Biljke za Južnoamerički biotop akvarijum BlackRaven Biljke 0 Sre Apr 10, 2024 10:44 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novi akvarijum Onix21 Uradi Sam (DIY) 0 Uto Apr 09, 2024 3:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License