Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Biljni akvarijum ili ne? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Looniz
Akvarista



Registrovan: 08 Dec 2012
Poruke: 944
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Jan 05, 2014 11:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Tu bi bio obavezan rasprsivac (vazdusna pumpa) zbog kiseonika, dobar filter i nista vise. Dekoracija vec kome se kako svidja. Naravno, cikliranje, redovne zamene vode, i t.d. Naravno vazno i ne prenaseliti akvarijum.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Jan 05, 2014 11:29 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

njanja
Akvarista



Registrovan: 04 Jan 2014
Poruke: 146
Lokacija: NS

PorukaPoslao: Pon Jan 06, 2014 9:51 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala vam puno! Da sve ostalo se podrazumeva sve sam ''izucila" Smile samo bih biljke ostavila za malko kasnije, jer sam bas nova u svemu ovome a ne bih ucim na ubijenim ribicama vec prvo da se dobro raspitam, da imam sto manje zrtava Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Pon Jan 06, 2014 11:15 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Biljke ne mogu nikako da uticu na to da ces ribe ubiti njima. Mislim, samo ces im pomoci da imaju zaklon, da se osecaju mirnije, odredjenu koncentraciju kiseonika ... u svakom slucaju, biljke su pozeljne tokom starta novog akvarijuma. E sad, nemoras odmah na pocetku zahtevne biljke da sadis, niti da se bakces razno raznom hemijom.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nensi
Akvarista



Registrovan: 22 Jun 2013
Poruke: 681
Lokacija: Beograd,Mirijevo

PorukaPoslao: Pon Jan 06, 2014 11:35 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koleginice,to uopšte nije toliko teško,prirodno je,i svakako je ribama bolje.
Ja u nano akvarijumu sa puno biljaka ne radim ništa oko njih,nikakvo đubrenje,co2,mikro makro i slično.Kad skroz zaraste akvarijum uzmem male makazice i poseckam bilje,i ono raste opet i tako Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Manji akvarijum (20l) Likann17 Početak u akvaristici 0 Čet Apr 18, 2024 11:31 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biljke za Južnoamerički biotop akvarijum BlackRaven Biljke 0 Sre Apr 10, 2024 10:44 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novi akvarijum Onix21 Uradi Sam (DIY) 0 Uto Apr 09, 2024 3:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License