Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Severne komšije Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Icethunder
Akvarista



Registrovan: 17 Jun 2013
Poruke: 306
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Uto Jan 14, 2014 1:56 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mađarski aquascaper Viktor Lantos i njegova radnja i aqva studio,ja sam uživao Very Happy
Šteta što ovakvih radnji nema kod nas!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Jan 14, 2014 1:56 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Icethunder
Akvarista



Registrovan: 17 Jun 2013
Poruke: 306
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Uto Jan 14, 2014 1:57 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pardon ispustih link http://www.flickr.com/photos/v.....145963296/
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Aquamaniac
Akvarista



Registrovan: 10 Feb 2011
Poruke: 194
Lokacija: Obrenovac

PorukaPoslao: Uto Jan 14, 2014 1:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bio sam bas pre mesec dana u Budimpesti,pa sam svratio i do njega,odnosno njegove radnje.
Ovim postom bih zeleo da skrenem paznju onom ko bude isao za Budimpestu,odnosno da poseti GreenAqua prodavnicu...nazalost,izgubio sam oko sat ipo vremena trazeci prodavnicu preko GPRS-a...
Zahvaljujuci ljubaznosti mestana u cije mesto sam upao oslanjajuci se na GPRS,kod Lantosa u prodavnici sam bio 10 minuta pre zatvaranja...srecom,pa nije bilo policije da me zaustavi dok sam jurio da stignem na vreme.
Prodavnica se ne nalazi bas u Budimpesti,odnosno,pripada toj opstini,ali se zapravo nalazi u mestu koje je pored Budimpeste,tako da kada budete kucali u GPRS-u podatke,nemojte ulicu traziti u Budimpesti,nego u Törökbálint,kao sto pise na sajtu...

Svakako treba otici i videti sve to uzivo,a dok ste tamo,jednostavno ne mozete,a da nesto ne kupite,pa cak i ako je malo skuplje nego kod nas... Uporedjujuci cene,kamenje im je skuplje,kao i Easy Life proizvodi...Tropikina podloga je jeftinija,biljaka ima razno-raznih,kao i kozica,zbog toga vredi otici.
Lantos je vrlo ljubazan i susretljiv lik,pa dok mi je pakovao stvari,lepo smo se ispricali.
Mozete pratiti njegovu Flickr stranicu gde redovno ubacuje zanimljive fotografije http://www.flickr.com/photos/viktorlantos
Vrhunski aquascaper!

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Uto Jan 14, 2014 1:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A ovo su staklene poluhaube sa led rasvetom ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Aquamaniac
Akvarista



Registrovan: 10 Feb 2011
Poruke: 194
Lokacija: Obrenovac

PorukaPoslao: Uto Jan 14, 2014 1:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To je ADA Aquasky
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Jan 14, 2014 1:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Po ponudi su daleki iznad nas što je i logično, ne treba očekivati čuda kod nas kad smo bedno tržište, jednostavno nemamo para za ništa sem osnovnog i naj jeftinijeg, to je posledica teške ekonomske bule i tako će biti još dugo vremena na žalost... Sve u svemu, ne treba propustiti ako se nađete u Mađarskoj.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Uto Jan 14, 2014 2:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Aquamaniac ::
To je ADA Aquasky


Ih, alaj sam pros'
Fala.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
senex92
Akvarista



Registrovan: 05 Avg 2012
Poruke: 15
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Jan 14, 2014 2:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stvarno vrhunski odradjeno, lep prostor.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Uto Jan 14, 2014 2:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepo. Interesuje me u kojoj meri se ta prodavnica, u ponudi svega, razlikuje od nasih prodavnica kod nas? Da li tamo ima necega sto ne moze kod nas da se kupi i koje su eventualne razlike u ceni kupovine riba, opreme i ostalog? Da li moze neka paralela uporedjenja da se napravi izmedju te i nasih radnji ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Aquamaniac
Akvarista



Registrovan: 10 Feb 2011
Poruke: 194
Lokacija: Obrenovac

PorukaPoslao: Uto Jan 14, 2014 3:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kao sto sam napisao,nisu mnogo jeftiniji od nas po pitanju proizvoda koji se i ovde mogu nabaviti,Seiryu i Dragon stone,EasyLife prozivodi,ali ima i jeftinijih,kao npr. Tropikina podloga koju sam tamo pazario...dostupni su im svi ADA-ini proizvodi,odnosno Do!aqua...ribice su im jeftinije,kozice takodje,s tim sto imaju vrste koje ovde ne mogu da se nabave,biljaka ima razno-raznih,razlicitih prozvodjaca,Tropica,Anubias i njihove,GreenAqua biljke...
Najbolje je posetiti njihov sajt,videti asortiman,pa uporediti cene.

GreenAqua
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Icethunder
Akvarista



Registrovan: 17 Jun 2013
Poruke: 306
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Uto Jan 14, 2014 3:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Aquamaniac ::
Kao sto sam napisao,nisu mnogo jeftiniji od nas po pitanju proizvoda koji se i ovde mogu nabaviti,Seiryu i Dragon stone,EasyLife prozivodi,ali ima i jeftinijih,kao npr. Tropikina podloga koju sam tamo pazario...dostupni su im svi ADA-ini proizvodi,odnosno Do!aqua...ribice su im jeftinije,kozice takodje,s tim sto imaju vrste koje ovde ne mogu da se nabave,biljaka ima razno-raznih,razlicitih prozvodjaca,Tropica,Anubias i njihove,GreenAqua biljke...
Najbolje je posetiti njihov sajt,videti asortiman,pa uporediti cene.

GreenAqua

Zdravo svima,Aquamaniac hvala ti za deljenje informacija kao i propratnih fotki.U nedostatku vremena za neku takvu putešestviju moje oči će biti uskraćene još neko vreme da to vide uživo.Ispratio sam njegov rad na nekim stranim forumima i tip je zaista sjajan,a njegova radnja toliko čista kao u apoteci bar po slikama Laughing Uzgred i tvoj rad mi se dopa u tvojoj temi i prezentaciji sa posebnim akcentom na pedantnost i čistoću a to jako volim da vidim.Samo se nadam da nije tako nalickano za fotkanje i da si inače takav Laughing Sve pohvale drugar Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Aquamaniac
Akvarista



Registrovan: 10 Feb 2011
Poruke: 194
Lokacija: Obrenovac

PorukaPoslao: Uto Jan 14, 2014 10:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Icethunder ::
Aquamaniac ::
Kao sto sam napisao,nisu mnogo jeftiniji od nas po pitanju proizvoda koji se i ovde mogu nabaviti,Seiryu i Dragon stone,EasyLife prozivodi,ali ima i jeftinijih,kao npr. Tropikina podloga koju sam tamo pazario...dostupni su im svi ADA-ini proizvodi,odnosno Do!aqua...ribice su im jeftinije,kozice takodje,s tim sto imaju vrste koje ovde ne mogu da se nabave,biljaka ima razno-raznih,razlicitih prozvodjaca,Tropica,Anubias i njihove,GreenAqua biljke...
Najbolje je posetiti njihov sajt,videti asortiman,pa uporediti cene.

GreenAqua

Zdravo svima,Aquamaniac hvala ti za deljenje informacija kao i propratnih fotki.U nedostatku vremena za neku takvu putešestviju moje oči će biti uskraćene još neko vreme da to vide uživo.Ispratio sam njegov rad na nekim stranim forumima i tip je zaista sjajan,a njegova radnja toliko čista kao u apoteci bar po slikama Laughing Uzgred i tvoj rad mi se dopa u tvojoj temi i prezentaciji sa posebnim akcentom na pedantnost i čistoću a to jako volim da vidim.Samo se nadam da nije tako nalickano za fotkanje i da si inače takav Laughing Sve pohvale drugar Bravo


Hvala,druze Wink!
S obzirom da svaki dan gledam u akvarijum,onda volim da bude uredan...kao i svaki akvarijum,prolazi kroz brojne faze,pa kada smatram da je u najboljoj formi i da je izvukao svoj maksimum,tada ga fotografisem za finalnu Wink.

Inace,Viktor je i odlican fotograf i pracenjem svetskih aquascaper-a se svasta moze nauciti.
Pred kraj prosle godine je u Madjarskoj odrzano takmicenje,pa evo linka gde se moze videti sta znaju severne komsije:

http://hac-aquascaping-contest.....3-nnw.html
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Icethunder
Akvarista



Registrovan: 17 Jun 2013
Poruke: 306
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Sre Jan 15, 2014 4:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Aquamaniac ::
Icethunder ::
Aquamaniac ::
Kao sto sam napisao,nisu mnogo jeftiniji od nas po pitanju proizvoda koji se i ovde mogu nabaviti,Seiryu i Dragon stone,EasyLife prozivodi,ali ima i jeftinijih,kao npr. Tropikina podloga koju sam tamo pazario...dostupni su im svi ADA-ini proizvodi,odnosno Do!aqua...ribice su im jeftinije,kozice takodje,s tim sto imaju vrste koje ovde ne mogu da se nabave,biljaka ima razno-raznih,razlicitih prozvodjaca,Tropica,Anubias i njihove,GreenAqua biljke...
Najbolje je posetiti njihov sajt,videti asortiman,pa uporediti cene.

GreenAqua

Zdravo svima,Aquamaniac hvala ti za deljenje informacija kao i propratnih fotki.U nedostatku vremena za neku takvu putešestviju moje oči će biti uskraćene još neko vreme da to vide uživo.Ispratio sam njegov rad na nekim stranim forumima i tip je zaista sjajan,a njegova radnja toliko čista kao u apoteci bar po slikama Laughing Uzgred i tvoj rad mi se dopa u tvojoj temi i prezentaciji sa posebnim akcentom na pedantnost i čistoću a to jako volim da vidim.Samo se nadam da nije tako nalickano za fotkanje i da si inače takav Laughing Sve pohvale drugar Bravo


Hvala,druze Wink!
S obzirom da svaki dan gledam u akvarijum,onda volim da bude uredan...kao i svaki akvarijum,prolazi kroz brojne faze,pa kada smatram da je u najboljoj formi i da je izvukao svoj maksimum,tada ga fotografisem za finalnu Wink.

Inace,Viktor je i odlican fotograf i pracenjem svetskih aquascaper-a se svasta moze nauciti.
Pred kraj prosle godine je u Madjarskoj odrzano takmicenje,pa evo linka gde se moze videti sta znaju severne komsije:

http://hac-aquascaping-contest.....3-nnw.html

Hvala za info Bravo Mnogo lepih akvarijuma,dosta kaskamo za komšijama u svakom pogledu,nažalost tako je ali to je realnost!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Nana za komšije , akvariste. boban1962 Arhiva Malih Oglasa 3 Čet Feb 20, 2014 5:04 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License