Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 JUWEL Rio 125 by Looniz Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Nensi
Akvarista



Registrovan: 22 Jun 2013
Poruke: 681
Lokacija: Beograd,Mirijevo

PorukaPoslao: Sub Feb 08, 2014 9:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Čime si slikao ovo?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Feb 08, 2014 9:36 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Sub Feb 08, 2014 10:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nensi ::
Čime si slikao ovo?


Još nisi kupila aparat ?
exexexe
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Sub Feb 08, 2014 10:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Znate li koja je najgora kletva u akvaristiici ???


Dabogda ti akvarijum napale alge. hahaha

Jako lijep akvarijum Loniz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
Looniz
Akvarista



Registrovan: 08 Dec 2012
Poruke: 944
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Feb 08, 2014 10:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Tiger barb ::
pa skalari su ti vece ribe zar ne? ja bih od trihogastera uzeo lerije, a i kolise su lepe nema sta... a crveni borac sto bi cucnuo Smile)


Skalari jesu vece ribe, ali ce leci jos vise vecih riba Razz Trihogastera uzimam lerija i ni jednog drugog, samo mi se on svidja. Kolisu takodje koja lici na tr. lerija, slicnih boja. E a sto se tice borca, njega bi takodje voleo, samo pitanje, skalari, trihogaster, kolisa i ramovi.. sta bi tu opstalo.. Smile


Nensi ::
Čime si slikao ovo?

Samsung Galaxy S3


@Mirche01
Hvala Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Sub Feb 08, 2014 11:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Super druze, lepo to napreduje, svaka cast! Bravo
Mirche01 ::
Znate li koja je najgora kletva u akvaristiici ???


Dabogda ti akvarijum napale alge. hahaha...

Looniz, pod hitno kalem crvenog konca u filter za protivurocnu filtraciju! smeh
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Looniz
Akvarista



Registrovan: 08 Dec 2012
Poruke: 944
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Feb 08, 2014 11:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala Jovice, drago mi je da ti se svidja.

Vadi me alternathera, crvena je, tera sve zle duhove iz akvarijuma, a boga mi i alge za sada Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nensi
Akvarista



Registrovan: 22 Jun 2013
Poruke: 681
Lokacija: Beograd,Mirijevo

PorukaPoslao: Sub Feb 08, 2014 11:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nešo,sutra idem u radnju,pa ćemo da vidimo Wink Želim da isprobam fotoaparat na licu mesta,najpre za makro pa onda za ostalo,ako da Bog,sutra je moj neki od onih tamo fotoaparata,e sad koji,videćemo Smile Cool Ova fotka je odlična,iako je napravljena telefonom.
Looniz,ako nije problem,volela bih da vidim fotku akvarijuma iz daljine,kako se uklopio u ambijent.Što manje sobnog svetla,a da se vidi akvarijumsko,uvek obožavam da vidim te slike akvarijuma noću,pa ako nije problem da nas počastiš još i tom fotkom Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Looniz
Akvarista



Registrovan: 08 Dec 2012
Poruke: 944
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Feb 09, 2014 5:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo slike, ali nije bas neki kvalitet, nedovoljno svetla. Rolling Eyes Decija sobica sa "mojim" akvarijumom, dok cerka ne poraste pa zabrani pristup Cool Onda cu morati neki Rio 400 u dnevnu Laughing

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Ned Feb 09, 2014 5:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Šta će ti televizor pored ovakvog akvarijuma Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Markus
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2014
Poruke: 35
Lokacija: Mladenovac,Tozino Voce

PorukaPoslao: Čet Feb 13, 2014 9:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav ljudi imam jedan problem u vezi sa postavljanjem akvarijuma.Imam Juwelov fabricki akvarijum Rio 180 i sad imam problem jer jedan ugao(prednji levi) akvarijuma ne naleze na podlogu skroz fali 2-3mm.E sad dal da postavljam stiropor ispod ili ne?Da napomenem da je akvarijum fabricki i da pise u upustvu da nije neophodno postavljati stiropor ispod.A ploca-iverica je ravna.Izvinjavam se sto ovo pisem u Looniz-ovoj temi ali on ima taj akvarijum pa samo da pitam.Pozdrav i unapred hvala.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Looniz
Akvarista



Registrovan: 08 Dec 2012
Poruke: 944
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Feb 13, 2014 9:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ili ti podloga nije ravna, ili sa akvarijumom nesto nije u redu. Proveri da li je donji plasticni ram ravan, mozda je ostecen negde pa pravi nagib.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Markus
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2014
Poruke: 35
Lokacija: Mladenovac,Tozino Voce

PorukaPoslao: Čet Feb 13, 2014 9:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U slucaju da akvarijum nije u redu znam sta cu ali ako ploca nije u redu ili ako je nogica stola malo niza da li da stavljam stiropor ili moram da menjam ivericu?Da napomenem da je metalna konstrukcija a preko ide iverica vezana holsafima za metal.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
irajh
Akvarista



Registrovan: 03 Nov 2013
Poruke: 48
Lokacija: Palilula, Beograd

PorukaPoslao: Pet Feb 14, 2014 2:01 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Markus:
Nešto mi je sumljivo to sa podlogom (metalne noge pa iverica). Jesu li fabričke metalne noge ili su zavarene u majstorskoj radionici. Kada se metal zavaruje, postoji mogućnost da var ''povuče'', odnosno iskrivi zavareni deo. Možda se to desilo kod tebe. Posle si holšrafom ''pritegao'' čitavu stvar i moguće je da se iverica deformisala.
Nekako mi je sumljivo da je aq kriv. Neznam ni kako bi mogao tako da se iskrivi. Moguće je da je Looniz upravu sa plastičnim ramom. Ako imaš libelu... proveri tu policu na desnom kraju, sredini i na levom ''krivom''.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Looniz
Akvarista



Registrovan: 08 Dec 2012
Poruke: 944
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Feb 14, 2014 9:42 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Okreni tu policu na glavačke, ukoliko se klacka nije u redu. Uzmi libelu pa i sa njom proveri. I ja sumnjam da je akvarijum u pitanju, pre da je polica, eto tih "pisljivih" 2-3mm kriva da zezne stvar.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Markus
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2014
Poruke: 35
Lokacija: Mladenovac,Tozino Voce

PorukaPoslao: Pet Feb 14, 2014 10:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Upravo to.var je povukao i malo podigo plocu,a i holsafi su pritegli plocu.Akvarijum je u redu danas sam gledao,ploca nije, vaser vagom proverio.Malo sam podigo plocu i izjednacio strane sad je lego lepo.Proverio Vaser vagom nije sto posto ravno ali je ok.Ali ipak cu staviti kvalitetan stiropor ispod za svaki slucaj.Hvala obojici puno na dijagnostici.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Ponovni početak nakon dugog niza godi... dragoljub Početak u akvaristici 0 Pet Jan 20, 2023 1:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarijum Juwel Rio 180 ASX Ponuda 1 Sre Jan 11, 2023 9:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pumpa za akvarij Juwel stipest Filteri i pumpe 2 Pon Nov 07, 2022 10:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Moj početak (Juwel 125, Tanganjika šk... dejanVuk Početak u akvaristici 10 Sre Okt 12, 2022 2:12 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Juwel Rio 125 - dodavanje osvetljenja Rooster Uradi Sam (DIY) 0 Ned Jun 26, 2022 2:12 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License