Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Problem sa ribicama !? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Kowalski
Akvarista



Registrovan: 31 Jan 2014
Poruke: 11
Lokacija: Kula

PorukaPoslao: Ned Feb 16, 2014 11:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

imam veliki problem oko ribica , sve crkavaju , prvo skalari (mislim da je bio maticni par , cim je jedan umro odma za njim je i drugi) , onda tetre , pa neonke . kada su skalari crkli promenio sam vodu u akvarijumu , oprao filter , prokuvao kamenje , oprao panj ( nisam koristio nikakve detrdzente) to mi je bila namena i pre nego sto su crkli skalari , kad sam ih vratio u akvarijum ribice su pocele cudno da se ponasaju tada su mi odma crkle tetre , posle tetri i neonke , a sada i crna moli i zenka gupike .. sta prouzrokuje to ? u okvarijumu imam jos i klasicnog muljara , nekog zutog algara , dve japanke, borca , gupike ... imam atman filter sa aktivnim ugljom... ????? sta da radim Crying or Very sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Feb 16, 2014 11:02 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Nensi
Akvarista



Registrovan: 22 Jun 2013
Poruke: 681
Lokacija: Beograd,Mirijevo

PorukaPoslao: Ned Feb 16, 2014 11:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Šta se desi?Desi se to da pereš ceo akvarijum,i ubijaš sve korisne bakterije u njemu.Pročitaj ovo : http://www.akvarijum.org/forum.....t5845.html da budeš upoznat u osnove.Onda pročitaj o cikliranju,i čitaj sve teme za početnike u podforumu Početak u akvaristici.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
irajh
Akvarista



Registrovan: 03 Nov 2013
Poruke: 48
Lokacija: Palilula, Beograd

PorukaPoslao: Pon Feb 17, 2014 12:07 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kada proćitaš ovo što ti je Nensi likovala, vidi i ovu tabelu:

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ankalagon
Akvarista



Registrovan: 12 Apr 2013
Poruke: 57
Lokacija: uzice

PorukaPoslao: Pon Feb 17, 2014 5:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa daj detalja o okvarijumu, filteru pupmi.....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
drinabb
Akvarista



Registrovan: 23 Maj 2013
Poruke: 275
Lokacija: Bajina Basta

PorukaPoslao: Uto Feb 18, 2014 1:47 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako ti od samog starta u tom akvarijumu crkavaju ribice, a napravio ti ga neki staklorezac, postoji mogucnost da je koristio ko zna kakav silikon koji ispusta ko zan kakvu hemiju.Reci nam malo vise o samom akvarijumu i daj koju sl.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Problem sa strujanjem vode Maridza Početak u akvaristici 4 Pon Jun 19, 2023 2:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa ponasanjem ribica Milivoje Lampa Bolest 11 Pet Jan 27, 2023 12:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa algama Milivoje Lampa Alge 16 Uto Jan 10, 2023 11:35 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem širih razmera Daniel Filipovich933 Početak u akvaristici 11 Sub Dec 03, 2022 7:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc problem sa black moly Milivoje Lampa Ribe 1 Sre Sep 28, 2022 9:01 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License