Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Akvarijum sa sela Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Mar 03, 2014 2:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

CO2 je vec u funkciji. Smile



Link



Link
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Mar 03, 2014 2:56 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

grujini
Akvarista



Registrovan: 08 Jan 2014
Poruke: 21
Lokacija: Selo Sivac stoji u tri reda iz daleka na varoš izgleda

PorukaPoslao: Pon Mar 03, 2014 11:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

vorens ::
Ne verujem ti da je ovo akvarijum na selu,ovakav pretezno imaju u gradovima jer imaju veci izbor za kupovinu...posebno ti eksinodorusi na levoj strani,na selu nema da se kupe..ajde reci lepo odakle si,nemoj da nas lozis da si sa sela...

Ja sam iz sela koje se zove Sivac, a sve u Bačkoj pokraj Sombora.
Eto sad i na selu ima Echinodorusa koji je nabavljen u tem Somboru kod Rainforesta.
I ne samo da u selu Sivac ima akvarijuma i bilja već i pomenuti Echinodorus ibica za 6,5 nedelja od sađenja počeo i da cveta.
Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
grujini
Akvarista



Registrovan: 08 Jan 2014
Poruke: 21
Lokacija: Selo Sivac stoji u tri reda iz daleka na varoš izgleda

PorukaPoslao: Pon Mar 03, 2014 11:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

rainforest ::
Da, Sivac selo sa bezmalo 10.000 stanovnika.


Druze grujini vreme je za next level. Obezbedi stalni izvor CO2, pojačlaj svetlo, ubaci nesto zahtevnije u prednji plan....


Biće uskoro.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
vorens
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 03 Apr 2012
Poruke: 438
Lokacija: Arandjelovac

PorukaPoslao: Pon Mar 03, 2014 11:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

wow pa to je vrhunac...da si bolje procitao bez predrasuda video bi da je moj tekst koji si citirao sprdacina na tvoj racun,jer si covek pun kompleksa koji odvaja selo i grad..u fazonu "vidite ja sam sa sela i imam akvarijum kao i vi u gradu,imam cak i internet i mobilni" zapitaj se malo sta pises...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
grujini
Akvarista



Registrovan: 08 Jan 2014
Poruke: 21
Lokacija: Selo Sivac stoji u tri reda iz daleka na varoš izgleda

PorukaPoslao: Pon Mar 03, 2014 11:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

vorens ::
wow pa to je vrhunac...da si bolje procitao bez predrasuda video bi da je moj tekst koji si citirao sprdacina na tvoj racun,jer si covek pun kompleksa koji odvaja selo i grad..u fazonu "vidite ja sam sa sela i imam akvarijum kao i vi u gradu,imam cak i internet i mobilni" zapitaj se malo sta pises...

Opet nek sprdačina na moj račun?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
vorens
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 03 Apr 2012
Poruke: 438
Lokacija: Arandjelovac

PorukaPoslao: Uto Mar 04, 2014 12:26 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ne,uzivaj....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
grujini
Akvarista



Registrovan: 08 Jan 2014
Poruke: 21
Lokacija: Selo Sivac stoji u tri reda iz daleka na varoš izgleda

PorukaPoslao: Uto Mar 04, 2014 9:57 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh


Link
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Mar 04, 2014 10:33 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja kako vidim grujini, stvarno delujes kao neko ko je dosao da provocira clanove. Ljudi mi na to ukazivali tj. ukazivali sta si do sad pisao i na koji nacin ali ja eto verovao na pocetku da ces shvatiti da to nije nacin komunikacije koje mi ovde praktikujemo. Neces da ispostujes pravila da svoj profil popunis kako treba ali to nije moja stvar vec stvar administracije.
Stvarno sam iskreno mislio da si iz sale stavio naziv teme ali ti guras neki kompleks u fazonu kao sto je vorens rekao.
Ako bas hoces sad neki komentar u vezi akvarijuma, nista ti nisi sredio toliko dobro da pomislimo kako je to vrh. Sve sto si pokazao je nesto sto je dozivelo i uradilo 99.9% akvarista gde god se oni nalazili.
Ja sam licno cvetanja i novih pelcera izvukao od echinodorusa toliko da mi je sad i problem kad vidim da je krenuo novi jer nemam gde vise da pobodem taj pelcer a i podelio sam ih svim zivim prijateljima, a opet zao mi je da ga samo otkinem i bacim u kantu. Ne bih sad dalje isao oko ovih malih CO2 sistema i ostalog sto potenciras u porukama.
Toliko od mene.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
grujini
Akvarista



Registrovan: 08 Jan 2014
Poruke: 21
Lokacija: Selo Sivac stoji u tri reda iz daleka na varoš izgleda

PorukaPoslao: Uto Mar 04, 2014 12:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

TeoDos ::
Ja kako vidim grujini, stvarno delujes kao neko ko je dosao da provocira clanove. Ljudi mi na to ukazivali tj. ukazivali sta si do sad pisao i na koji nacin ali ja eto verovao na pocetku da ces shvatiti da to nije nacin komunikacije koje mi ovde praktikujemo. Neces da ispostujes pravila da svoj profil popunis kako treba ali to nije moja stvar vec stvar administracije.
Stvarno sam iskreno mislio da si iz sale stavio naziv teme ali ti guras neki kompleks u fazonu kao sto je vorens rekao.
Ako bas hoces sad neki komentar u vezi akvarijuma, nista ti nisi sredio toliko dobro da pomislimo kako je to vrh. Sve sto si pokazao je nesto sto je dozivelo i uradilo 99.9% akvarista gde god se oni nalazili.
Ja sam licno cvetanja i novih pelcera izvukao od echinodorusa toliko da mi je sad i problem kad vidim da je krenuo novi jer nemam gde vise da pobodem taj pelcer a i podelio sam ih svim zivim prijateljima, a opet zao mi je da ga samo otkinem i bacim u kantu. Ne bih sad dalje isao oko ovih malih CO2 sistema i ostalog sto potenciras u porukama.
Toliko od mene.

Koji je sad tvoj problem? Šta sad ja tu provoricam. Naziv sam stavio kako ti reče iz šale jer kad sam sve popunio vraćen sam na početak da napišem naslov teme. Nisam znao da je veliki problem ne popuniti profil. Zato si ti tu da nađeš ono što sam ja objavio na Youtube. Da li treba da popunim JMBG, tačnu adresu broj lične karte i sliku. Vidim ti si veliki akvarista i stavio si sliku psa na profil. Koliko ja vidim na ovom forumu se pisalo na 64 stranice o CO2 uz pomoć šećera i kvasca pa nije bilo problema. E sad je problem što sam ja na youtube objavio video zapis CO2 uz pomoć sode bikarbone i limuntusa? Nije svako u mogućnosti da kupi bocu manometar i ventile i šta tu već ide pa da se bavi akvaristikom. Neko kad kupi novog mercedesa ne obraduje se kao kad neko shodno primanjima kupi polovnog jugića. Vidiš ja sam imao akvarijum od 1983. godine razmnožavao ribice u to doba. Zebrice, skalare, kolisa lalia, zaboravih živorotke. Onda sam prestao ludih devedesetih i uvek sam imao ovaj akvarijum što sam sad obnovio. Onda nije bilo Interneta i snalazio sam se kako sam znao i umeo. U akvarujumu nije bilo osmokata i hranjive podloge, dominirala je valisnerija koja je u ono doba kraj osamdesetih prošlog veka cvetala kod mene u akvarijumu. Mene sad prozivaju, kao fol, odakle ehinodorus. E, sad ja sam sretan što mi je taj ehinodorus procvetao, a ti hoćeš da to omalovažiš. Nek ti bude. U čemu je tu moj greh? Popunići moj profil do kraja kao da je to neki problem.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
srdjan022
Akvarista



Registrovan: 06 Feb 2011
Poruke: 50
Lokacija: indjija

PorukaPoslao: Uto Mar 04, 2014 5:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Drugari, stvarno nema potrebe za prepucavanjem..!!
@grujini- nije se bas jasno videlo da li si naslov postavio kao salu ili si ozbiljan, lepo objasnis i onda sve ok.
@ ostali- nije u redu objavljivati njegovo ime ako on to ne zeli a ako neko pretera prijaviti adminu, cisto da sve ne ode gde ne treba kao sada..
@ grujini- po mom skromnom misljenu TeoDos je neko ko ce uvek pomoci i savetovati i nove i stare akvariste...
Inace lep akvarijum Smile Poz svima Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Uto Mar 04, 2014 5:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stanite malo na loptu, odoste u offtopic
Sasvim je nebitno, jel selo, grad, da li ste crni, beli, koja nacija, vera, nebitno. Dokle god se postujemo medjusobno i dokle god vlada prijateljska i kolegijalna atmosfera medju nama.
Manite se tih prica, ovo je mesto za predstavljanje akvarijuma i drzite se toga.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
dachacezar
Akvarista



Registrovan: 05 Jan 2014
Poruke: 64
Lokacija: Beograd Borca

PorukaPoslao: Uto Mar 04, 2014 8:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da nebi bilo prepirki;
Grujini posalji mi tu biljku,
Vorens ti mi uplati dpounu i internet bar jedan mesec,
Teodos ti mi obezbedi neki sistem za dodavanje co2 : moze i DICI sa dva izlaza
i problem je resen smeh smeh smeh
Sve je ovo naravno SALA MALA , ljudi dajte se uozbiljite i batalite PREPUCAVANJA BEZ RAZLOGA jer sto Jovica kaze svi smo mi ovde da bi predstavljali svoje AQ i delili misljenja i probleme jedni sa drugima.Svaki dan sam na ovom forumu i ako nisam mnogo aktivan sto se tice poruka ali pratim sve teme i ima drugih tema gde je doslo do prepucavanja ali su se tu stvari smirile tako da i ovde treba da se stvari smire.AQ ti izgleda OK i samo guraj dalje i shvati da u zivotu ima malo i sale i zezanja i sve ce biti super, pozdrav Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Mar 04, 2014 10:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Man'te se corava posla.

Fino izgleda akvarijum, biljke zdrave sto znaci da je sve na svom mestu Wink a ehinodorus se bas ispruzio Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Manji akvarijum (20l) Likann17 Početak u akvaristici 0 Čet Apr 18, 2024 11:31 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biljke za Južnoamerički biotop akvarijum BlackRaven Biljke 0 Sre Apr 10, 2024 10:44 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novi akvarijum Onix21 Uradi Sam (DIY) 0 Uto Apr 09, 2024 3:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License