Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Spoljašnji izgled akvarijuma i prostora oko njega Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Poll :: Da li vam je bitan spoljašnji izgled akvarijuma i prostora oko njega?

Da
89%
 89%  [ 17 ]
Ne
10%
 10%  [ 2 ]
Ukupno Glasova : 19


Autor Poruka
Nensi
Akvarista



Registrovan: 22 Jun 2013
Poruke: 681
Lokacija: Beograd,Mirijevo

PorukaPoslao: Pet Mar 07, 2014 9:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Staviću ovde temu,a admin tim neka premesti odavde ako sam promašila kategoriju Smile
Dakle glasanje,čisto da vidimo kako ko razmišlja?
Da li vam je bitan spoljašnji izgled akvarijuma,i ko može da obrazloži zašto da a zašto ne Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Mar 07, 2014 9:32 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

monte
Akvarista



Registrovan: 26 Jul 2013
Poruke: 61
Lokacija: Novi Sad - Tivat

PorukaPoslao: Pet Mar 07, 2014 9:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To ti isto dodje kao da pitas dal ti se svidja lijepo obucena osoba ili neko u nekim dronjcima Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Salvatoree
Akvarista



Registrovan: 30 Jun 2012
Poruke: 342
Lokacija: Indjija

PorukaPoslao: Pet Mar 07, 2014 9:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni je bitan, ja odlepim kad se pogodi skejp, rasveta izbor ribica, sa ambijentom u kome se nalazi, to mi je onda savrsenstvo... Very Happy mada mi je OK i ako se vide kablovi ili sta ja znam, meni je hrana i pribor uvek oko akvarijuma tako da mi nije problem i da je neuredno malo oko akvarijuma Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraYahoo Messenger
Laki
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Jan 2014
Poruke: 1684
Lokacija: Makce (Vel. Gradiste)

PorukaPoslao: Pet Mar 07, 2014 9:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

naravno da je bitan spoljasnji deo akvarijuma,samo po nekad je neizvodljivo uklopiti sve u kompaktnu celinu....meni je cak bitan estetski izgled tehnike e sad ambijent gde se nalazi akvarijum je malo teze pogoditi..npr slatkovodni bi idealno cucao u nekom zimskoj basti zatvorenoj terasiii al morski akvarijumi se uglavnom drze u dnevnim ili spavacim sobama tako da je malo teze ukoliti ih i saliti u ambijent mada ima elpih resenja na netu...
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Laki
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Jan 2014
Poruke: 1684
Lokacija: Makce (Vel. Gradiste)

PorukaPoslao: Pet Mar 07, 2014 9:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja ne volim da gledam akvarijume u izradi dok creva i kablovi strce na sve strane i isto tako smatram neurednim i nebriznim ljude kojima je samo bitan unutrasnji svet.....kao sto rece MONTE to bi bilo isto kao kad bi videli neku missicu u klosarskim ritama....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Nensi
Akvarista



Registrovan: 22 Jun 2013
Poruke: 681
Lokacija: Beograd,Mirijevo

PorukaPoslao: Pet Mar 07, 2014 10:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Slažem se.Meni je izgled oko akvarijuma jako bitan,i uspela sam da to dovedem do savršenstva u ovom novom Riu,ali to pre nije bilo izvodljivo.Pitam zato što sam viđala akvarijume (obično su to biotopski,a biljni su sve pod konac Very Happy ) kojima vire creva,kablovi,overflow,vazdušna,sav pribor i sve živo...E sad,većini mojih poznanika (nisu akvaristi) je bitno samo da gledaju ono što je unutra,a da li je ružno spolja,baš ih briga Smile Meni je jako bitan spoljašnji izgled,iako to pre nisam mogla da uradim kako treba,trudim se sada Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Laki
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Jan 2014
Poruke: 1684
Lokacija: Makce (Vel. Gradiste)

PorukaPoslao: Pet Mar 07, 2014 11:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa rio kao rio svaki je vec tip top spakovan...od tehnike filter unutra i grejac poklopac sa neonkama i sve od pribora za odrzavanje u kasnice unutra..jako lepo resenje fabricke proizvodnje tako da si imala slpbodu da manevrises u okolini....inace ja svrhu akvarijuma vidim pored ljubavi prema morskim organizmima i uzivanju u istim i u ulepsavanju ambijenta u kome zivimo.posle svakog teskog dana na poslu,dodjem kuci nahranim ribice sredim staklo i filtere ako treba ,otvorik pivo zapalim cigaru i dok moja devojka gleda serije ja uzivam u svom mezimcu.....kaci sliku da vidimo kako si resila prostor oko akvarijuma
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
irajh
Akvarista



Registrovan: 03 Nov 2013
Poruke: 48
Lokacija: Palilula, Beograd

PorukaPoslao: Sub Mar 08, 2014 12:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa nekako je šašavo gledati sliku vrhunskog majstora na zidu koji je pomalo buđav, prljav, ima po neku odlepljenu tapetu... Mada bi to neki nazvali i konceptualnom umetnošću Smile Ako bi svako od nas nešto naslikao i bio ponosan na to, verovatno bi izabrao prelep ram i fenomenalnu poziciju za tu sliku.

Mi ustvari svi po malo slikamo i ponosni smo na to što smo stvorili. Zbog toga za mene akvarijum jeste neodvojiv od dela prostora u kome se nalazi. On ga oplemenjuje i daje mu neku ''poetičnu'' notu.

Mislim da je akvarijum svojevrsno umetničko delo koje traži dovoljni prostora da bi se sagledalo.

Po meni je jako bitno kako se on uklapa u prostor pravilnim odabirom mesta na kome se nalazi. Znam da većina od nas ''ima samo toliko mesta da ga ubudži'', ali i to ''budženje'' može biti promišljeno. Svi mi živimo u malim kvadraturama, nedovoljnim i za osnovne potrebe. Kada dodamo još jedan element koji nije baš deo standardne opreme stambenog ili poslovnog prostora, znamo da napravimo haos.

Znaš Nensi, svi nekako nađemo dobru poziciju za TV, jer nam je jako bitan. Ako nam i akvarijum predstavlja bitnu stvar u životu, naćićemo dobru i povoljnu poziciju za njega, a ako nam je zaista bitan, vodićemo računa o njegovoj okolini i onome što on čini sa njom.

Kako akvarijum doživljavaju naši prijatelji... Svako ima pravo da umetničko delo doživi na svoj način !-)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Maksimovici
Akvarista



Registrovan: 07 Jan 2013
Poruke: 73
Lokacija: Užice

PorukaPoslao: Sub Mar 08, 2014 1:05 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Citat:
Svako ima pravo da umetničko delo doživi na svoj način !-)

Sasvim dovoljno rečeno.. Svako od nas ima svoj pokšaj da stvori svoje parče prirode...Neki su uspešniji u tome, neki manje uspešni. Nadam se da kako vreme prolazi, sve više nas će biti preseljeno u kategoriju uspešniji...
Mislim da bi akvarijum trebao da predstavlja fokusnu tačku u npr. dnevnom boravku, ili u hodniku, dok bi u spavaćoj sobi trebao biti neki after efekat, za fade out...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kako sa jednim grijacem grijati dva a... Luka2907 Grejanje i hladjenje 1 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako sa 1 grijacem grijati 2 akvarijuma Luka2907 Grejanje i hladjenje 0 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka formiranje novog akvarijuma thefezturtle Filteri i pumpe 0 Uto Apr 11, 2023 4:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ubiljenost akvarijuma Rooster Biljke 11 Sre Jan 04, 2023 7:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pitanje u vezi akvarijuma Ehein aquap... brandzaman Početak u akvaristici 0 Pet Jun 03, 2022 11:09 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License