Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Posle dugo vremena Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
mangaboy
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2014
Poruke: 89
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Mar 12, 2014 5:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala svima na odgovoru.

Sto se tiče spoljašnjeg filtera treba da ubaciš još neko deblje prelivno crevo iz akvarijuma u filter, samo na nekoj drugoj dubini ( što se tiče akvarijuma). Onda nećeš morati da brineš ako ti se jedno zapuši, neće doći do prelivanja.

Ja ću verovatno večeras da otvorim temu sa svojim akvarijumom Very Happy , pošto to već planiram duže vreme.

Pozz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Mar 12, 2014 5:42 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Bratislav
Akvarista



Registrovan: 13 Dec 2013
Poruke: 223
Lokacija: Beograd - Zvezdara

PorukaPoslao: Sre Mar 12, 2014 5:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@jovica - pa svestan sam toga, ali do sada osim ramireza (koji su kapiram dosta osetljivi) nisam imao srmtnih slucajeva. ali u svakom slucaju je u planu filtriranje 24/7 Smile Hva;a za CM, i meni se jako dopada...

@Nesa - mesani stil, zavisno od situacije Wink Za kanister jos uvek razmisljam, jer i on moze da procuri, a kad rikne, ode sva voda na parket Sad

@djole-80 - Hvala na pohvali, meni akvarijum sluzi za relaksaciju mozga, da budem iskren, smiruje totalno, uzivancija Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
simici789
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 639
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Mar 12, 2014 6:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bratislave,
evo jos pohvala i od mene, pazi samo da se ne uobrazis Smile
Dopada mi se akvarijum, stanovnici su predivni, crno-beli svet - skalari su uh Smile. Dobio si pohvalu i od moje cerkice koja mi je "preko ramena" zavirila i videla "dve kugle" pa sad ja moram sutra da idem da kupim jos jednu cladlofloru... .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bratislav
Akvarista



Registrovan: 13 Dec 2013
Poruke: 223
Lokacija: Beograd - Zvezdara

PorukaPoslao: Čet Mar 13, 2014 12:31 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala simici, a za ceru veeeliiiki pozdrav. Drago mi je da vam se obema dopada. Inace svim klincima koji su bili u gostima akvarijum je glavna atrakcija. Odrasli uoste ne reaguju Sad

Izgleda da smo mi akvaristi deca u dusi Very Happy

I necu se uobraziti, ne brini, ovo je samo dodatni motiv da jos vise truda ulozim u akvarijum. Imam ja jos da ucim, ihaha
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bratislav
Akvarista



Registrovan: 13 Dec 2013
Poruke: 223
Lokacija: Beograd - Zvezdara

PorukaPoslao: Čet Mar 13, 2014 12:34 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@mangaboy, izvini sad tek videh tvoj post. Imam cak dva prelivna creva, ali mi je hauba, a i filter, bangavo isecen, tako da deblje trenutno ne mogu da ubacim. Planiram da ih prosirim, ali za to treba da pozovem stakloresca da odradi, a vremena jedva i za spavanje trenutno imam.

Inace hvala na savetu, mislim da si u pravu!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
simici789
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 639
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Mar 13, 2014 2:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bratislave, znas kako reaguju moji gosti - "Jaoooo, bas je lepo. A, koliko kosta... Hm, pa mozda... A, jel mora nesto tu da se radi... uhhh, pa onda i nije nesto, kad se sve uzme u obzir - bolji ti je onaj mali u Sarinoj sobi...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bratislav
Akvarista



Registrovan: 13 Dec 2013
Poruke: 223
Lokacija: Beograd - Zvezdara

PorukaPoslao: Čet Mar 13, 2014 3:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ahahahaha, iste reakcije. Ne daj boze da potrose malo vremena i novca na akvarijum Smile

Al sto vole da gostuju, cudo jedno Rolling Eyes
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bratislav
Akvarista



Registrovan: 13 Dec 2013
Poruke: 223
Lokacija: Beograd - Zvezdara

PorukaPoslao: Pon Mar 17, 2014 10:56 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Drugari, nisam mogao da odlim a da ne podelim ove dve slike frenatusa sa vama. veoma retka situacija, da se crni i albino nadju jedan pore drugoga u miru Razz


Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Danijel Jovanovic
Akvarista



Registrovan: 31 Dec 2013
Poruke: 50
Lokacija: Srbija Subotica

PorukaPoslao: Pon Mar 17, 2014 2:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Desi nabavioribu poljubac ako nije tajna? Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Bratislav
Akvarista



Registrovan: 13 Dec 2013
Poruke: 223
Lokacija: Beograd - Zvezdara

PorukaPoslao: Pon Mar 17, 2014 3:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@Danijel, odgovor na pp...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bratislav
Akvarista



Registrovan: 13 Dec 2013
Poruke: 223
Lokacija: Beograd - Zvezdara

PorukaPoslao: Pet Mar 21, 2014 4:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E narode, da se malo hvalim! Dva skalara, koja su najduze u AQ, su se uparila i pocela da ciste list i cuvaju svoju teritoriju - spremaju se za mrest. Pokusacu da izvedem malce, a obzirom da ovo prvi put radim, nadam se da ce bar dva, tri preziveti...

Kad bude ikre - bice i slika Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bratislav
Akvarista



Registrovan: 13 Dec 2013
Poruke: 223
Lokacija: Beograd - Zvezdara

PorukaPoslao: Uto Avg 12, 2014 4:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zdravo drustvo, nije me bilo neko vreme, a ni u AQ nije bilo bitnijih desavanja Smile ali da osvezim malo temu, evo aktuelnih slika:
Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Ima ovde i novih stanovnika.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
MiB
Akvarista



Registrovan: 02 Jun 2009
Poruke: 269
Lokacija: Šabac

PorukaPoslao: Uto Avg 12, 2014 4:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

prelepo Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Uto Avg 12, 2014 4:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I kolise si ubacio. Super izgleda, šareniš bilja i riba.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vacko000
Akvarista



Registrovan: 25 Jul 2014
Poruke: 347
Lokacija: Novi Sad, Telep

PorukaPoslao: Uto Avg 12, 2014 5:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jedan od lepsih akvarijuma ovde dfinitivno, sve izgleda odlicno....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Nas dvoje se vratilo posle 10 godina.... nasdvoje Upoznavanje 0 Ned Sep 24, 2023 3:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc, uginula zenka gupike posle okota Nemanja99 Ribe 0 Ned Apr 26, 2020 3:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Anubias, Christmass Moss, Bacopa - os... boskonet Arhiva Malih Oglasa 3 Sre Jan 01, 2020 4:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka POTREBNE gupike za start i neka nova ... rendzy79 Arhiva Malih Oglasa 8 Pet Jul 05, 2019 7:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Posle 99 godina Baia Akvarijumi 78 Pon Feb 11, 2019 8:08 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License