Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Ausvajs Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temu
Objavi na Facebook
Autor Poruka
grujini
Akvarista



Registrovan: 08 Jan 2014
Poruke: 21
Lokacija: Selo Sivac stoji u tri reda iz daleka na varoš izgleda

PorukaPoslao: Čet Mar 13, 2014 10:14 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo je zaista čudan forum. Gde god ja napišem nešto smatra se kao provokacija. Sad vidim da tema u kojoj sam je pisao i komentarisao ne postoji više. Da li ovde moraš imati specijalni ausvajs i pedigre da bi nešto objavio?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Mar 13, 2014 10:14 am Snimi Poruku Nazad na vrh

nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Čet Mar 13, 2014 11:05 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo je zaista čudan forum
-Najčudniji mogući, kao čudna šuma !

Gde god ja napišem nešto smatra se kao provokacija
- Samo kada jeste provokacija.

Sad vidim da tema u kojoj sam je pisao i komentarisao ne postoji više
-Verovatno jer nema potrebe da postoji.

Da li ovde moraš imati specijalni ausvajs i pedigre da bi nešto objavio?
-Nisam provalio.

Može da se briše Twisted Evil


Poslednji izmenio nesha barajevac dana Čet Mar 13, 2014 11:05 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Mar 13, 2014 11:31 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Grujini, molim te da, pre nego sto ospes drvlje i kamenje, proverimo tacno o cemu se radi.
Koja tema ti fali? Ako ne znas naziv, bar reci o cemu se pisalo?
Pregledom tvoje istorije poruka, nisam primetio da nesto nije vise dostupno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
grujini
Akvarista



Registrovan: 08 Jan 2014
Poruke: 21
Lokacija: Selo Sivac stoji u tri reda iz daleka na varoš izgleda

PorukaPoslao: Čet Mar 13, 2014 12:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja nisam osuo drvlje i kamenje nego sam samo pitao. Jutros dobijem e mail obaveštenje o odgovoru na temu "Spoljasnji filter-pitanje" i kad kliknem na link mogu samo da pročitam Tema ili poruka koju ste tražili ne postoji
Kako čovek da ne posumlja da ovde nešto ne funkcioniše nego da pita o čemu se radi?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Cvrc
Akvarista



Registrovan: 10 Jul 2011
Poruke: 1013
Lokacija: Sid

PorukaPoslao: Čet Mar 13, 2014 12:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja mislim da ti je pedigre los.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
grujini
Akvarista



Registrovan: 08 Jan 2014
Poruke: 21
Lokacija: Selo Sivac stoji u tri reda iz daleka na varoš izgleda

PorukaPoslao: Čet Mar 13, 2014 12:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cvrc ::
Ja mislim da ti je pedigre los.

Moguće, a ja mislim da mi je ausvajs neispravan.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Nensi
Akvarista



Registrovan: 22 Jun 2013
Poruke: 681
Lokacija: Beograd,Mirijevo

PorukaPoslao: Čet Mar 13, 2014 1:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja ne znam zašto od komarca praviš magarca...Videla sam da isto radiš i na drugim forumima,i ljudi steknu utisak da si trol.Zašto misliš da mi nećemo da komentarišemo tvoj akvarijum zato što si sa sela?Ti si taj koji provocira svuda,bez potrebe...To mi stvarno nije jasno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
grujini
Akvarista



Registrovan: 08 Jan 2014
Poruke: 21
Lokacija: Selo Sivac stoji u tri reda iz daleka na varoš izgleda

PorukaPoslao: Čet Mar 13, 2014 1:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nensi ::
Ja ne znam zašto od komarca praviš magarca...Videla sam da isto radiš i na drugim forumima,i ljudi steknu utisak da si trol.Zašto misliš da mi nećemo da komentarišemo tvoj akvarijum zato što si sa sela?Ti si taj koji provocira svuda,bez potrebe...To mi stvarno nije jasno.

Nensi, tu temu da li neko hoće ili neće da komentariše moj akvarijum smo nadam se apsolvirali.
Nestade mi tema na kojoj niti sam provocirao niti pisao nešto što nije u skladu sa lepim ponašenjem. A tebi Nensi sad to nije jasno? Nije ni meni pa zato pitam.

Evo e mail koji sam jutros dobio. Otvorite link u njemu pa ćete se i sami uveriti o čemu pišem:

Zdravo,

Dobili ste ovaj email zato što pratite temu "Spoljasnji filter-pitanje" na Akvaristika. Na ovu temu je odgovoreno od Vaše poslednje posete. Možete iskoristiti linko koji sledi da biste videli odgovore, a nećete Više biti obaveštavani sve dok ne posetite temu.

http://www.akvarijum.org/forum.....867#175867
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Čet Mar 13, 2014 2:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ade čoveče malo smanji doživljaj Smile
Prekršena pravila foruma, razdvojene teme i presloženo. Treba samo malo pogledati okolo.
Tema u kojoj si pisao je ovde:
http://www.akvarijum.org/forum.....17775.html
A tema koju linkuješ je ovde:
http://www.akvarijum.org/forum.....17769.html
Zašto? zato što neko postavi pitanje i uleti milion njih sa svojim pitanjima umesto da se POŠTUJU pravila foruma i otvori svoju tema, koja je inače sažvakana detaljno samo treba malo čitati.
Drugo i važnije zašto? Zato što administrator misli da tako treba, i tako hoće i radi na tome za debele pare Smile da bi održao funkcionalnost i preglednost foruma i jednostavno uradi to tako.
Ja da se pitam, a nisam više adminstrator tamo gde sam bio jako davno iz razloga što sam proglašen suviše radikalnim i naljutio neke mnogo senzibilne članove i ne pada mi na pamet da se bakčem sa tim više nikad u životu, ja bih te teme lepo obrisao jer su nepotrebne, jer se milioniti put pominje protok vode, princip spojenih sudova, ređanje filter materijala itd... Ukratko, knjige su odavno napisane samo ih treba pročitati.
Pošto verovatno neće i dalje da ti bude jasno zašto se to tako radi, slobodno shvatiš kao višu silu, boga, svu težinu svemira ... Ustaneš od kompjutera i inače prelepog dobermana kojeg imaš malo prošetaš i probaš da nađeš mir u sebi Smile


Poslednji izmenio Blue dana Čet Mar 13, 2014 4:13 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Poslednji izmenio nesa69 dana Čet Mar 13, 2014 2:43 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
grujini
Akvarista



Registrovan: 08 Jan 2014
Poruke: 21
Lokacija: Selo Sivac stoji u tri reda iz daleka na varoš izgleda

PorukaPoslao: Čet Mar 13, 2014 2:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nesa69, jasan mi je princip spojenih sudova, a sad mi je jasan i princip razdvojenih tema. Vidim i ja da ovde ima senzibilnih članova pa sam rešio da više ne pišem na ovom forumu, samo ću ćitati. Odoh da šetam moje pse koji nisu dobermani već patuljasti pinčevi. Pozdrav.


Poslednji izmenio grujini dana Čet Mar 13, 2014 2:59 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Čet Mar 13, 2014 3:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A što se tiče sela, tu nisi u pravu. Evo ja sam pravi seljak, ma prava seljačina. Imam registrovano poljoprivredno gazdinstvo, imam i zemlju i stoku, doduše radim i na " državnom poslu". I pored svega toga sam odlično prihvaćen od strane članova ( barem se nadam) a moje teme su posećene i ljudi komentarišu. Čisto da se ne tripuješ nešto u vezi sa selom Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Čet Mar 13, 2014 3:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To je i uglavnom problem ovog načina komunikacije, tj. ne gledanja ljudi u oči Smile Ali ima i prednosti, pročitaš šta si napisao, pa razmisliš. pa poporaviš pa opet tako ... na tebi je kad ćeš dugme pošalji. Ja niti kudim niti sudim. Recimo temu otvori Pera, uleti žika pa Mika a čika odgovori Peri a Miki nije jasan odgovor jer nije to pitao a Žika se uvredi jer ga ignorišu a čika oplete po Žiki ... i eto kako vidiš tema nema nikakvog smisla i zašto se razdvaja ili moje omiljeno: briše Smile
Izvini što sam pomešao, nisam baš neki poznavalac, učinilo mi se sa one slike koju si okačio.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Laki
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Jan 2014
Poruke: 1684
Lokacija: Makce (Vel. Gradiste)

PorukaPoslao: Čet Mar 13, 2014 3:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja sam ljudi izasao iz sela al selo nikad nece iz mene..hehehe
zezam se.odrastao sma na selu i nikad ne bih 100 detinjstva dece iz grada menjao sa jednim svojim.nimalo nisam iskomplexiran,cak sta vise ponosim se time.sami sebi biramo krug ljudi sa kojima se druzimo.oni koji te ne prihvataju jednostavno ti i ne trebaju..ova diskusija vam je odisla daleko i jako je nepotrebna .slucajno sam usao u temu....
uzivajte u vasim akvarijumima,pomazite jedni drugima ako zelite ako ne bar se ne trudite da odmazete..,i sto manje se bavite plitikom i ostalim socijalnim distanciranjima medjuljudskim.
ne zelim da pametujem i sad tu pronalazim vrucu vodu,samo sam kao neko ko ovo posmatra sa strane ko ima potrebu da vam kaze da vasa raspravka moze da ode "PREDALEKO"
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Nensi
Akvarista



Registrovan: 22 Jun 2013
Poruke: 681
Lokacija: Beograd,Mirijevo

PorukaPoslao: Čet Mar 13, 2014 4:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Slažem se sa Lakijem Smile Još smo iz istog kraja,znam o čemu čovek priča Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Mar 13, 2014 4:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Grujini, do nesporazuma je doslo zato sto link koji si pratio nije vise bio aktivan jer smo neke teme razdvojili i prebacili odredjene poruke u teme gde pripadaju, sto je i objasnio nesa69.
Nikakvog problema nije bilo, pa ni potrebe za tvojim protestom. Pogledas, proveris i sve OK.
Ovako ispade prepucavanje bez potrebe i razloga.

Nebitno, molim vas da nastavimo kao da ovoga nije ni bilo, ako je ikako moguce.

A sto se tice price o seljacima i neseljacima, to ne da nije po pravilima foruma, vec je i nedopustivo u komunikaciji normalnih ljudi. Diskriminacija po bilo kom osnovu je nesto cega se treba stideti i protiv cega se treba boriti, kako na forumu, tako i inace, u svim sferama zivota.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temu
 Skoči na:   


Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License