Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Bolest barbusa...ili sta vec... Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
stefanrudi
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2014
Poruke: 156
Lokacija: Nis-Leskovac

PorukaPoslao: Pon Maj 05, 2014 8:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kao sto naslov kaze, ne znam sta je u pitanju da li je to bolest ili nesto drugo?
Imam problem sa jednim barbusom kao da ga je drmnuo slog pa se skroz iskrivio nesto, ne znam kako to da opisem pa evo ide video...

Link


Poslednji izmenio nikouro dana Pon Maj 05, 2014 11:04 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Razlog izmene nikouro: Ispravka linka
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Maj 05, 2014 8:30 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Pon Maj 05, 2014 8:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Iskrivio se od stresa, verovatno ce ostati tako kriv. Mozes ga nazvati krivi Djokica Very Happy . Lepi koi barbusi, mladi su. Dobice jako lepu boju kad porastu.

Savet moj ti je da kupis neku hranu za pojacavanje boje ribica, stvarno umeju da budu bas lepi.


Poslednji izmenio Anboy dana Pon Maj 05, 2014 9:14 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Razlog izmene Anboy: Dodatak prehodnom postu, savet za hranu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
spaske1
Akvarista



Registrovan: 09 Maj 2013
Poruke: 450
Lokacija: Bor

PorukaPoslao: Pon Maj 05, 2014 9:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koja to hrana najbolje ističe boju riba?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefanrudi
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2014
Poruke: 156
Lokacija: Nis-Leskovac

PorukaPoslao: Pon Maj 05, 2014 9:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bas mi je krivo sto ce ovakav da ostane ovaj "krivi djokica" ali dobro, bar nije neka bolest, ne znam koji je uzrok stresa jer se tako iskrivio pre selidbe u novi stan...
I sada su bas lepi i obozavam ih Very Happy
Sta bi pored ovoga mogao da im dajem, ja ne znam Smile
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Pon Maj 05, 2014 10:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U o,O UH!!!

Nemam komentara...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefanrudi
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2014
Poruke: 156
Lokacija: Nis-Leskovac

PorukaPoslao: Uto Maj 06, 2014 1:51 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Znam da je ovo dovoljno raznovrsna hrana ali opet bi hteo jos nesto da dodam...
Da li ima neko nesto jos da mi preporuci?
Neka smrznuta ziva hrana?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
profiterole
Akvarista



Registrovan: 03 Dec 2013
Poruke: 573
Lokacija: Beograd,Centar

PorukaPoslao: Uto Maj 06, 2014 10:27 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

crveni ciklops recimo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefanrudi
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2014
Poruke: 156
Lokacija: Nis-Leskovac

PorukaPoslao: Uto Maj 06, 2014 12:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Samo jos da nadjem smrznutu hranu ovde u Nisu Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
profiterole
Akvarista



Registrovan: 03 Dec 2013
Poruke: 573
Lokacija: Beograd,Centar

PorukaPoslao: Uto Maj 06, 2014 1:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja sam ga tesko nasla u beogradu,ne znam sta da ti kazem Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Uto Maj 06, 2014 3:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da sad imaš crvenu larvu komarca pecarošku Smile
Ne mogu da garantujem, ali malo propeš vodom i jedno par dana u zamrzivaču i trebalo bi da je bezbedno. Opet da kažem ne smem da garantujem, ja sam to radio sa njima i kišnom glistom dok nisam uspeo da nađem gotovu smrznutu. Nije toliko skupa koliko je negativan efekat smrznutih glisti u zamrzivaču kod ukućana Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
profiterole
Akvarista



Registrovan: 03 Dec 2013
Poruke: 573
Lokacija: Beograd,Centar

PorukaPoslao: Uto Maj 06, 2014 3:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da, sad mi nesa dade ideju. sta ce ti smrznuta sad kad ide lepo vreme. zapati komarce negde Smile a da je dalje od kuce.npr kao ja,na kraju placa ispod komsijinog prozora.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefanrudi
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2014
Poruke: 156
Lokacija: Nis-Leskovac

PorukaPoslao: Uto Maj 06, 2014 4:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ima ovde u nisu da se kupe larve komaraca, s tim sto nisu smrznute vec su suve... sta mislite o tome ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
profiterole
Akvarista



Registrovan: 03 Dec 2013
Poruke: 573
Lokacija: Beograd,Centar

PorukaPoslao: Uto Maj 06, 2014 4:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

vec imas dovoljno raznovsnu hranu u tim kutijicama,nema potrebe da pravis sad kolekciju i suvih komaraca ili tubifeksa. ako imas uslove daj im nekad nesto zivo,mada im nece nista faliti ni sa hranom koju vec imas. za komsiju sam se salila ali za komarce nisam, sipaj vodu u cistu kofu i stavi malo sena,uskoro ces imati larve a nema bolje hrane od zive.tj.sveze.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Uto Maj 06, 2014 5:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nišlije crni plovkaroši Smile
Idi lepo u ribolovačku radnju, raspitaj se gde je najpovoljnije na malo više, larve su ti već na ledu i žive i mrdaju. Lepo propereš, izdeliš na porcije i u zamrzivač i gozba za ribe.
Ne znam za barbuse i kišnu glistu, ja sam hranio kornjaču a ona baš zine. Inače od jedne sitno seckane gliste imaš klope koliko hoćeš.
Ovo što Profiterole kaže isto, ali meni je komplikovano, već ih čujem "pazi još gaji i komarce" Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefanrudi
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2014
Poruke: 156
Lokacija: Nis-Leskovac

PorukaPoslao: Uto Maj 06, 2014 6:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Haha videcu sta cu sa zivom hranom, mozda i odustanem od nje ako nema gotova da se kupi, komplikovano mi je da pravim ili sakupljam, nemam ni vremena za to...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Black moly bolest Sandra89 Bolest 0 Sub Dec 23, 2023 9:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 4 zelena barbusa i dva kribenzisa xxxvelja Na poklon 1 Uto Maj 23, 2023 5:04 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike bolest Dragutin96 Bolest 0 Pon Apr 24, 2023 11:07 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bolest ili degenerativne promene kod ... sudyxor Bolest 0 Pon Feb 07, 2022 2:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bolest ili degenerativne promene kod ... sudyxor Bolest 0 Pon Feb 07, 2022 2:50 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License