Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Staklo-pitanje u vezi cena? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Salvatoree
Akvarista



Registrovan: 30 Jun 2012
Poruke: 342
Lokacija: Indjija

PorukaPoslao: Pon Apr 14, 2014 9:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svima ako neko ima iskustva sa staklom moze mi pomoci interesuje me cene stakla debljine 4mm (ako je ova debljina standardna? ako ne onda 3mm) a dimenzije bi bile:
56.5x80cm (dva komada)
59.5x80cm (dva komada)
60.5x78cm (dva komada)
znaci dva komada od svake dimenzije, pa sad ako neko moze da mi kaze cenu za ovo koliko bi izasla?


Poslednji izmenio nikouro dana Pon Apr 14, 2014 11:05 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraYahoo Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Apr 14, 2014 9:44 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Pon Apr 14, 2014 10:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cena zavisi od samog staklara i prisutne konkurencije. Kod mene u Barajevu cena četvorke je od 1100 do, meni nepojmljivih 1700 po kvadratu. Za trojku ne znam. Majstor gleda kako mu se dimenzije uklapaju u tablu pa može da se desi da naplati i ostatke. Takođe se može desiti da su mu ostali neki komadi koje će ti prodati dosta povoljnije.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vule015
Akvarista



Registrovan: 06 Maj 2014
Poruke: 21
Lokacija: Sabac

PorukaPoslao: Pon Maj 12, 2014 7:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svima! Postavicu ovde moje pitanje, ako mu tu nije mesto, ja se izvinjavam i molim moderatore da ga premeste, ucinilo mi se kao ok tema za ono sto me zanima. Naime, zanima me sta je najisplativije za akvarijum od nekih 60 litara, da li da ga sam pravim, da li da ga narucim ili da kupim gotov u radnji? Ako se uporedi cena, kvalitet, stednja na materijalu i utroseno vreme.. Znaci verujem da bi ako ga sam pravim prosao najjeftinije, ali potrosio bi sigurno jako puno vremena, em sto bi mi bio prvi put em sto bi to radio najpedantnije moguce, pa dok ga ne napravim kako valja... Da narucim da mi neko pravi ili da kupim u radnji se malo plasim, jer dzaba mi ako mi se prospe 60l vode i jadne ribice po sobi, sta kasnije da radim, ali nisam trosio vreme na pravljenje, i ocekuje se da ga je pravio neko iskusan... Kakva su iskustva, sta je najbolje uraditi? Radnji ima puno, ljudi koji prave po narudzbini takodje, ali ima i puno objasnjenja za pravljenje i gomila staklorezaca... Hvala Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Novak
Akvarista



Registrovan: 19 Nov 2011
Poruke: 110
Lokacija: Arandjelovac

PorukaPoslao: Pon Maj 12, 2014 8:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Za gotov aq u radnji od 60l mozes sam da napravis od najmanje 100l,isto tako za taj od 60l neki iskusni ce da ti napravi od minimum 80L.
Prvi put kad sam sam lepio bio je od 75l i jos je u funkciji.
Tako da ti se najvise isplati da ti neko napravi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
crvić
Akvarista



Registrovan: 14 Dec 2013
Poruke: 133
Lokacija: Inđija

PorukaPoslao: Pon Maj 12, 2014 9:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Raspitaj se po gradu ako ima akvarista kog staklorezca preporučuju, tj gde su oni radili akvarijum. Bar sam ja tako uradio, i ok je, silikon je za akvarijume, doduše pomalo nejednako nanesen, ali dobar.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vule015
Akvarista



Registrovan: 06 Maj 2014
Poruke: 21
Lokacija: Sabac

PorukaPoslao: Pon Maj 12, 2014 10:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Upravo sam takav odgovor trazio, hvala puno Smile Bas sam o tome razmisljao, ako bi ga sam pravio ne bi stedeo na kvalitetu i kolicini silikona sto neko moze da mi uradi i onda se desi havarija..zbog toga sam malo bojazljiv, ali hvala na odgovoru Smile


Poslednji izmenio vule015 dana Pon Maj 12, 2014 10:21 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pitanje za rasvetu Milivoje Lampa Rasveta 4 Pon Nov 20, 2023 10:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pitanje u vezi akvarijuma Ehein aquap... brandzaman Početak u akvaristici 0 Pet Jun 03, 2022 11:09 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Low iron staklo Peku Tražnja 0 Ned Okt 17, 2021 10:56 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pitanje za vlasnike Juwel Ria Rooster Akvarijumi 3 Čet Apr 01, 2021 10:20 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Cena biljki u Beogradu sudyxor Biljke 1 Pon Nov 16, 2020 4:07 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License