Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Helena i amazonci Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
mangaboy
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2014
Poruke: 89
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Maj 19, 2014 11:56 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav,

Imam akvarijum od 60L i u njemu maleziske, barske i jednu helenu koja treba da održava red.
Juče sam ubacio dva amazonca i helena ih je odmah nanjušila i zaletela se na njih, pa sam je izvadio iz akvaijuma i vratio posle nekog vremena.
Da li helena može da ubije amazonca ili povredi amazonca? Da li je neko ima sličnih iskustva. Mislim da sam na formu negde čitao da helena neće da ih dira zato što su veći od nje, ali za svaki slučaj da proverim.

Pozz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Maj 19, 2014 11:56 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Salvatoree
Akvarista



Registrovan: 30 Jun 2012
Poruke: 342
Lokacija: Indjija

PorukaPoslao: Pon Maj 19, 2014 12:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kod mene nije bilo problema iako su bili kratko zajedno mozda dve nedelje, 4 amazonca i 2 helene na 40l Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraYahoo Messenger
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Pon Maj 19, 2014 1:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

koju velicinu helena moze da "proguta" to je za raspravu. sto se tice amazonaca na probliznoj velicini kao i helene, e tu sam ubedjen da ce amazonac da nastrada.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Poklanjam nekoliko malih Helena puzeva UrosB Na poklon 0 Sre Jul 28, 2021 2:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Puževi amazonci Mello Tražnja 0 Pet Dec 25, 2020 7:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Puzevi Helena i Amazonac (jabucar) sa... Spavalica13 Razmnožavanje 5 Sre Apr 22, 2020 1:09 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka puž Helena chaosad Arhiva Malih Oglasa 1 Čet Feb 27, 2020 3:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Amazonci puzevi pitanje Doksas Ostali Stanovnici 2 Pet Apr 05, 2019 5:58 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License