Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Elementarna nepogoda Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
boobi
Akvarista



Registrovan: 29 Jul 2013
Poruke: 52
Lokacija: skopje

PorukaPoslao: Pon Maj 19, 2014 11:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

makedonija misli na srbija i bosna se sobira pomos denonocno
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Maj 19, 2014 11:56 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Iga
Akvarista



Registrovan: 13 Jan 2014
Poruke: 63
Lokacija: BGD-Ada

PorukaPoslao: Uto Maj 20, 2014 10:55 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala braćo!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Aquamaniac
Akvarista



Registrovan: 10 Feb 2011
Poruke: 194
Lokacija: Obrenovac

PorukaPoslao: Sre Maj 21, 2014 9:59 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Samo da se javim da sam dobro,kod rodjaka sam blizu Beograda,pa odatle pratimo dalje vesti i ono najbitnije,kada cemo moci da se vratimo u grad.
Da mi je neko pricao,ne bih mu verovao da ce se ovo dogoditi u 21. veku,iako je 1981. godine,po pricama,situacija bila mnogo bolja. Postoje razno-razne teorije zavere zbog cega se ovo dogodilo i kako je sve to moglo mnogo bolje da se organizuje i spasu ljudski zivoti,ali da ne zamaramo mozak... Pola stvari koje se pricaju po televiziji treba prihvatiti sa rezervom,pogotovu o broju ljudskih zrtava...
Sto se akvaristike tice,kao sto je napisala Jeca,dosta opreme koje sam sakupljao sve ove godine i jedan akvarijum je jos uvek pod vodom u podrumu,a veliki je vec skoro nedelju dana bez svetla i filtracije,no,sta je,tu je,idemo dalje,bitno je da smo izvukliu zivu glavu.
Hvala svim dobrim ljudima koji su me zvali i nudili pomoc i podrska onima koji se bore sa poplavama.


Poslednji put izmenio Aquamaniac dana Sre Maj 21, 2014 10:00 am, izmenio ukupno 2 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Maj 21, 2014 7:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Važno je da ste sačuvali živu glavu a sve drugo ćemo srediti! Imaš li nekih informacija o Dušanu (Baia) ili Vladi (The Dovla)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Aquamaniac
Akvarista



Registrovan: 10 Feb 2011
Poruke: 194
Lokacija: Obrenovac

PorukaPoslao: Pet Maj 23, 2014 11:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Baia je ok,culi smo se,a sa Vladom se nisam cuo...nadam se da je dobro,iako je on malo dalje od Obrenovca...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
WoodyAllen
Akvarista



Registrovan: 28 Maj 2013
Poruke: 498
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sub Maj 24, 2014 12:07 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Aquamaniac ::
Samo da se javim da sam dobro,kod rodjaka sam blizu Beograda,pa odatle pratimo dalje vesti i ono najbitnije,kada cemo moci da se vratimo u grad.
Da mi je neko pricao,ne bih mu verovao da ce se ovo dogoditi u 21. veku,iako je 1981. godine,po pricama,situacija bila mnogo bolja. Postoje razno-razne teorije zavere zbog cega se ovo dogodilo i kako je sve to moglo mnogo bolje da se organizuje i spasu ljudski zivoti,ali da ne zamaramo mozak... Pola stvari koje se pricaju po televiziji treba prihvatiti sa rezervom,pogotovu o broju ljudskih zrtava...
Sto se akvaristike tice,kao sto je napisala Jeca,dosta opreme koje sam sakupljao sve ove godine i jedan akvarijum je jos uvek pod vodom u podrumu,a veliki je vec skoro nedelju dana bez svetla i filtracije,no,sta je,tu je,idemo dalje,bitno je da smo izvukliu zivu glavu.
Hvala svim dobrim ljudima koji su me zvali i nudili pomoc i podrska onima koji se bore sa poplavama.


Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
CTale
Akvarista



Registrovan: 28 Jul 2010
Poruke: 481
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Jul 31, 2014 10:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako neko zna gde u ovo doba mogu da se nađu vreće za pesak u blizini Vršca neka mi pusti sms na 065 974 17 03
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tealkjaffa
Akvarista



Registrovan: 12 Apr 2014
Poruke: 320
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Avg 01, 2014 12:56 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jel strasno u vrscu? moji baba i deda su u uljmi, voda je do kolena(negde i preko), srecom nam je kuca malo vislja, ali voda je prodrla u neke sobe,...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
CTale
Akvarista



Registrovan: 28 Jul 2010
Poruke: 481
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Avg 01, 2014 9:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sinoć se dežuralo. Srećom je kiša padala manjim intenzitetom tokom noći pa se voda povlačila.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   


Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License