Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Novi stari akvarijum - formiranje Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
GodFather
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 21 Maj 2014
Poruke: 6
Lokacija: Banovo Brdo / Beograd

PorukaPoslao: Čet Jun 05, 2014 12:48 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam pitanje, prvi put da mi se desava da ribe posle ubacivanja u akvarijum budu uzasno zivahne, obicno su smirene neko vreme.
Zebrice sam hranio 5 puta danas sa lisnatom hranom, izmrvljenom, bukvalno se otimaju.
Uobicajeno odbijaju hranu prvi-drugi dan..
hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraYahoo Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Jun 05, 2014 12:48 am Snimi Poruku Nazad na vrh

nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Čet Jun 05, 2014 1:02 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepo im je kod tebe Smile
Nemoj baš ni da preteruješ, po malo u više puta.
Meni su za pande objasnili, pošto sam imao problema sa njima, osim granulacije da je druga stvar da su obično živahnije (kao dosta se više kreću) i plašljivije pa ako slabije jedu dođe do uginuća. Ne mogu realno da kažem da li je istina ili ne pošto je bio rusvaj a mali akvarijum a ja tek pojma nisam imao. Sad ću baš da probam na čistu situaciju, sve im je spremno Smile
Ne znam za svetlo, ja volim slabije, prati biljke da ne propadaju pa pojačaj po potrebi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
GodFather
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 21 Maj 2014
Poruke: 6
Lokacija: Banovo Brdo / Beograd

PorukaPoslao: Čet Jun 05, 2014 1:07 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala Smile
Dajem toliko da ne padne puno na podlogu, mislim da padne onoliko koliko pande pojedu Very Happy
Biljke sam primetio da se par listova na kriptama osusilo i iscupalo, ali takodje i da rastu novi listovi, 1-2 cm mladi iz sljunka Very Happy planiram da sto pre uzmem jos biljaka i to jedno 5 malih anubija, i napravim "sumicu" koju sam zamislio
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraYahoo Messenger
GodFather
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 21 Maj 2014
Poruke: 6
Lokacija: Banovo Brdo / Beograd

PorukaPoslao: Čet Jun 05, 2014 1:13 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

http://www.akvarijum.org/forum.....5B1%5D.jpg

Ancistrus se cesto kaci na nastavak ovog filtera, i pusta da pumpa direktno bije u njega?
Da li je sve u redu sa njim :O?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraYahoo Messenger
Sijamski_Mrmot
Akvarista



Registrovan: 03 Mar 2014
Poruke: 277
Lokacija: Beograd, Labudovo Brdo

PorukaPoslao: Čet Jun 05, 2014 6:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Apsilutno je u redu, ljubitelj brzotekuce vode ��
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Manji akvarijum (20l) Likann17 Početak u akvaristici 0 Čet Apr 18, 2024 11:31 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biljke za Južnoamerički biotop akvarijum BlackRaven Biljke 0 Sre Apr 10, 2024 10:44 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novi akvarijum Onix21 Uradi Sam (DIY) 0 Uto Apr 09, 2024 3:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License