Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Ancistrus Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Pon Jun 09, 2014 10:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zaboravih, imaš obično u zoo shopu one tablete spiruline, sera je možda i najbolja ali nije bitno, prodaju se i na komad koliko znam. Recimo pola tablete na svaka dva do tri dana isto po gašenju svetla, samo ubaci unutra.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Jun 09, 2014 10:39 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Ana zeka
Akvarista



Registrovan: 02 Dec 2013
Poruke: 78
Lokacija: Cuprija

PorukaPoslao: Pon Jun 09, 2014 11:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moj je oko 50 litara.Ne kuvam bas bukvalno,onako samo da omekne.Isto mi se hvata ubacila preko dana ili nocu i ostale ribe ruckaju pa ostane vrlo malo za ancistruse xD
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
darkokm
Akvarista



Registrovan: 30 Apr 2014
Poruke: 28
Lokacija: Kosovska Mitrovica

PorukaPoslao: Pon Jun 09, 2014 11:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sijamski_Mrmot hvala na odgovoru. Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
njanja
Akvarista



Registrovan: 04 Jan 2014
Poruke: 146
Lokacija: NS

PorukaPoslao: Uto Jul 01, 2014 8:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Trenutno imam dva Ancija (bila tri ali jedan nestao.. nemam pojma gde i kako..imam bermudski trougao u Aq) i isto ih hranim ali jedan je znatno veci, imaju oko 7-8 meseci i ja bih rekla da su obe zenke jel nema brcica..ali ajde.. mozda se jos i pojave Rolling Eyes
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
trna88
Akvarista



Registrovan: 20 Avg 2012
Poruke: 77
Lokacija: BeoGrad

PorukaPoslao: Uto Jul 01, 2014 5:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

7,8 meseci je jos rano da bi se znalo koji su pol... Very Happy sve su zenke dok ne dodju brkovi a treba cekati do tog dana Very Happy a to koji je veci zavisi ko se vise trudi, ko je jaci,brzi,snalazljiviji itd Very Happy Very Happy isto kao i kod lutalica zivotinja po ulici Very Happy ko se kako snadje Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Sre Avg 06, 2014 11:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Sre Avg 06, 2014 11:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Au ,masala, brci kao u kraljevica Marka! Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Sre Avg 06, 2014 11:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala , hvala...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
annamld
Akvarista



Registrovan: 10 Jan 2013
Poruke: 23
Lokacija: Bor

PorukaPoslao: Ned Dec 21, 2014 12:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li je neko probao da ukrsti albino i lda16 i kakve malce je dobio? Cija je genetika jaca? Meni se cini lda, ali ako je neko probao, pa da mi kaze iz prve ruke Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Ned Dec 21, 2014 8:29 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja imam par obicnih ancija, koji L je u pitanju, nem pojma! Laughing
I evo u drugom okotu imam 4 malih albino. Verovatno je neko od predaka njihovih roditelja bio albino, pa su povukli njegov gen.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
annamld
Akvarista



Registrovan: 10 Jan 2013
Poruke: 23
Lokacija: Bor

PorukaPoslao: Ned Dec 21, 2014 7:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala Jovice. Znam da se albinizam recesivno nasledjuje, tj da jedinka mora da nosi recesivni gen za albinizam. E sad, da li je i kod varijateta LDA16 taj gen za boju recesivan ili dominantan Confused
Nesa69 mislim da ima obicnog muzjaka i lda16 zenku. Sad me interesuje, ako bude video ovu poruku, Smile kakvi su malci ispali, svi crni ili je bilo i lda?
Ako su svi crni, onda se i lda nasledjuje recesivno kao i albino( mada ni to nije 100% garancija Rolling Eyes ) Nesoooo, pomazi Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Pon Dec 22, 2014 1:59 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ček malo tek sam stigao sa posla Smile do NG gužva, ako uspem da uslikam opet lepo kačim.
Prva tura rasla u zajedničkom akvarijumu, sada su sa barbusima, nekako više na oca povukli, tj. crno, nemam slike. Jako su malo napredovali, da ih častim sa 4 cm. A imaju negde oko 8 meseci.
Gospođa:
Image
Gospodin:
Image
Omladinci, negde na skoro dva meseca, preko 3 cm neki, žuta obična sijalica, pisao sam u razmnožavanju ancistrusa kako su izdvajani, čini mi se da su malo povukli na braon, ali jedva, ne vredi moram malo bolje da ih uslikam.
Image

Ona prva tura je nezahvalna za komentar, nije imala uslove za pravilan razvoj, ove pratim, zdrava hrana, čini mi se da su neki povukli malo na LDA 16, ali treba još vremena.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
BlekMoli
Akvarista



Registrovan: 25 Nov 2012
Poruke: 13
Lokacija: Srbija

PorukaPoslao: Sre Jan 14, 2015 11:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dali je ovo Ancistrus i ako jeste koji je ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
BlekMoli
Akvarista



Registrovan: 25 Nov 2012
Poruke: 13
Lokacija: Srbija

PorukaPoslao: Sre Jan 14, 2015 11:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image

Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
BlekMoli
Akvarista



Registrovan: 25 Nov 2012
Poruke: 13
Lokacija: Srbija

PorukaPoslao: Pet Jan 16, 2015 2:47 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jesu li lose fotografije pa nemozete da ocenite?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Ancistrus albino maticna zenka puna p... Ikan1 Bolest 0 Pon Apr 05, 2021 1:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklon ancistrus, sijamac, apistogram... m.vlacina Na poklon 2 Čet Mar 25, 2021 11:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ancistrus Vecha Razmena 0 Sub Mar 13, 2021 5:22 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ancistrus mužjak albino chaosad Razmena 1 Uto Jul 28, 2020 7:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Matični par Ancistrus Super Red i 4 m... Sone_bg Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Maj 11, 2020 2:46 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License