Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Savet u vezi postolja Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Pet Apr 25, 2014 3:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Tako nešto samo bolje . Videću još za postolje šta i kako...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Apr 25, 2014 3:47 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

irajh
Akvarista



Registrovan: 03 Nov 2013
Poruke: 48
Lokacija: Palilula, Beograd

PorukaPoslao: Pet Apr 25, 2014 3:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Avatar ti jeeeee...!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Pet Apr 25, 2014 3:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A pa to je čuveni Radoje Mitrović Barajevac iz mlađih dana. Dolazilo je do nekih nesporazuma i zabuna zbog prethodne sličice pa reko malo da promenim...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Uto Apr 29, 2014 1:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kada bih levo i desno ostavio po 40 cm prostora za još 2 akvarijuma Smile , a u sredini da bude ovako, crveno, moglo bi ? Leđa da ubacim samo ovo gde je sivo ? Tast kaže da će to moći ali on možda i nema pojma.
I da, dužina je ustvari 117 cm.


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
irajh
Akvarista



Registrovan: 03 Nov 2013
Poruke: 48
Lokacija: Palilula, Beograd

PorukaPoslao: Uto Apr 29, 2014 2:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jesi li mislio nešto ovako?

Image

Mislim da su ti potrebne i horizontale levo i desno zbog ukrućenja, a moraš i parčiće leđa nekako da ukrutiš.

Samo vodi računa o kilaži... To već znaš bolje od mene!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Uto Apr 29, 2014 2:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma ustvari ja pala**dim zbog 300-400 rsd !
Kupiću leđa ko čovek
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bolan970
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2012
Poruke: 691
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Uto Apr 29, 2014 4:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne znam da li si gledao kako izgledaju Juwel postolja. Oni imaju ledja samo po sredini.
Ja sam svoje novo postolje tako zamislio, a levo i desno sam ostavio porstor po vertikali. Dobro će doći zbog raznih cevi, sreva i kablova Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Uto Jun 17, 2014 3:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da ne ostanem dužan. Evo kako je ispalo. Ja sam prezadovoljan kako sam to sve izmajmunisao s'obzirom da sam uložio 50 din za šrafove i da sam radio sam, mada se još nisam u potpunosti rehabilitovao.
Od starih drvenih vrata sam napravio ram, proširenje, koje je ispod. Nisam baš ravno isekao prednju ivicu tog proširenja pa možda tu zalepim neku lajsnu. Stabilno je i čvrsto, testirali klinci i ja, oko 170 kg. Sedeli, cupkali. Ma nema da mrdne. Imam još nešto materijala od koga treba da napravim postolje za filter, iza naravno. Sve spojeve sam zaštito acetatnim silikonom za te namene, valjda neće negde da uđe voda, ne bi valjalo.
Još samo da madama Smile prefarba u par slojeva i da polepim akvarijume. Gore planiram 100-120 L , dole dva od 45 L i u sredinu one moje bube Smile

Image

Zahvaljujem se svima koji su pomogli savetima i moralnom podrškom.
A? I nije loše?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
manastiriste
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2013
Poruke: 627
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Uto Jun 17, 2014 7:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svaka cast, imenjace...odlicno je ispalo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Uto Jun 17, 2014 8:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala ime, hvala. Moglo je to i malo pedantnije ali nadam se da će farba da prekrije sve greškice. Važno je da je čvrsto i da će da izdrži NOVIH 200 LITARA U KUĆI ! Jeee !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Čet Jun 19, 2014 1:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image

Jutros odlepio novine sa akvarijuma Smile
Odma malo da se isproba, da vidimo na šta će da liči... kad bude gotovo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Čet Jun 19, 2014 4:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepo si ti to odradio. Bice ko bonbonica Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefanrudi
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2014
Poruke: 156
Lokacija: Nis-Leskovac

PorukaPoslao: Čet Jun 19, 2014 4:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kad vidim price u slikama bude mi krivo sto nisam i ja slikao proces pravljenje postolja, akvarijuma i hauba :/
Samo napred i redovno slikaj sve sto radis Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefanrudi
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2014
Poruke: 156
Lokacija: Nis-Leskovac

PorukaPoslao: Čet Jun 19, 2014 4:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kad vidim price u slikama bude mi krivo sto nisam i ja slikao proces pravljenja postolja, akvarijuma i haube :/
Samo napred i redovno slikaj sve sto radis Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Čet Jun 19, 2014 5:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepo izgleda.
Kako si planirao filtraciju, pošto sve full popunjeno Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potreban savet MilanM Početak u akvaristici 2 Pon Mar 11, 2024 2:00 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Početak - Rio 125l savet za odabir ri... MiskoBG Početak u akvaristici 2 Ned Avg 06, 2023 9:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pitanje u vezi akvarijuma Ehein aquap... brandzaman Početak u akvaristici 0 Pet Jun 03, 2022 11:09 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Savet o nutrijentima Panta1991 Biljke 0 Ned Maj 23, 2021 12:18 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 40 L akvarijum, savet za broj riba uki01 Ribe 4 Čet Apr 15, 2021 4:10 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License