Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Zapusen sundjer filter Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
zicbon92
Akvarista



Registrovan: 14 Jul 2013
Poruke: 88
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Jul 09, 2014 11:27 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li je moguce da se zapusi sundjer fitler? Primetio sam da ima slab protok mislio sam da je do pumpe, probao sam da cunem i jako tesko isteram mehurice, probam to isto sa drugim tamo sljaka kao ludo. Otvorim i jedno i drugo isto sve, otvor, rupa itd. Da li je neko ima slican problem?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Jul 09, 2014 11:27 am Snimi Poruku Nazad na vrh

stsasa
Akvarista



Registrovan: 05 Jan 2012
Poruke: 148
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Jul 09, 2014 12:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Začepe se mesta gde izlazi vazduh u vodu ili ako imaš rasprsivač on se vrlo brzo začepi. Iz tog razloga sam odustao od rasprišivača jer su brzo postajali problem i ako su vrlo korisni. Moraš redovno prolaze čistiti nekom žicom (ja san koristio razmotanu spajalicu). Isto tako peri redovno sam sunđer u akvarijumskoj vodi koju izvučeš kada osvežavaš vodu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Sre Jul 09, 2014 1:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako imas onaj klasicni sundjer, izmedju onog tega-postolja i one resetke na koju se navlaci sundjer se stvara kamenac. Rastavi sve, pa taj teg operi sircetom, samo teg, resetku ne jer su na njoj kolonije bakterija, ona ima ulogu bio kugle u filteru.
Ocisti i icice lepo.
Sto se tice samog sundjera, vremenom ce i on da nahvata kamenac u sebi. Evo kod mene je to slucaj, e sad da li ce imati smisla da ga perem sircetom, ne znam...


Poslednji izmenio jovica dana Sre Jul 09, 2014 1:22 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Sunjer za filter Aleksandar193 Filteri i pumpe 5 Ned Jun 25, 2023 7:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Vazdusna pumpa za sundjer filter Milivoje Lampa Filteri i pumpe 6 Čet Nov 24, 2022 2:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka unutrasnji ili spoljni filter ? ljiki Filteri i pumpe 7 Sub Nov 19, 2022 11:26 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kanister filter od cevi fi 110 Milivoje Lampa Uradi Sam (DIY) 21 Sre Jun 01, 2022 10:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sundjer filter ili unutrasnji filter ... Milivoje Lampa Filteri i pumpe 6 Ned Mar 20, 2022 9:48 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License