Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Mini Akvarijum za slikanje ribica Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
JocaPA
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2014
Poruke: 112
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Sub Jul 19, 2014 10:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hocu da napravim akvarijum dimenzija 16x10x10(staklo debljine 4mm) za slikanje ribica, da kada hocu neku ribicu da slikam ubacim je u njega i lepo je fokusiram i slikam.
Da li neko moze da mi kaze koliko moze to da me kosta, lepljenje, obradjivanje rubova(da ne bude samo zalepljeno bezveze, sto mogu i ja) nego lepo upakovano.
I gde mogu to da narucim.
Iz Panceva sam, ali nije problem i da je u Beogradu, jer idem cesto tamo.
Hvala. Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Jul 19, 2014 10:14 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Sub Jul 19, 2014 10:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bilo bi sramota da ti neko uzme više od 200-300 din. Te dimenzije su ok ako ćeš da slikaš ribe koje su neke srednje veličine, 10-ak cm, ali ako ćeš da slikaš manje ribe, gupike, tetre i slično onda ti treba i manji "studio".
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
JocaPA
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2014
Poruke: 112
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Sub Jul 19, 2014 10:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa za gupike sam mislio da napravim. Very Happy
Koliko manji? Very Happy
10x6x6(staklo debljine 4mm)?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Sub Jul 19, 2014 10:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa recimo tako nešto. Pričam po sećanju (neko je ovde spominjao to) i na osnovu logike Smile Možda Anboy nisam siguran. Staklo može koje god 3,4,6 mm, zavisi koje parčiće majstor pronađe u kanti Smile
I ja čekam da mi platike stasaju za poziranje pa da sklepam tako nešto.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Ned Jul 20, 2014 1:00 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja bih ti poklonio nešto slično da ga keva nije razbila a u drugi je zasadila kaktuse Smile
Inače je najstariji dobio u njima borce za rođendan ranijih godina. Mislim da imaš već izlepljene po zoo šopovima u Pančevu, ne bi trebalo da je cena veća nego što je Neša rekao (moj primer: 35x35x30 je 500 dinara koštao).
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
JocaPA
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2014
Poruke: 112
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Ned Jul 20, 2014 4:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala Very HappyD
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Manji akvarijum (20l) Likann17 Početak u akvaristici 0 Čet Apr 18, 2024 11:31 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biljke za Južnoamerički biotop akvarijum BlackRaven Biljke 0 Sre Apr 10, 2024 10:44 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novi akvarijum Onix21 Uradi Sam (DIY) 0 Uto Apr 09, 2024 3:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License