Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Rio 125 Kako pojacati rasvetu Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Uto Jul 22, 2014 12:07 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jača pumpa na ono filterče za 240 litara. E neće moći ove noći Smile Njemu je plafon tih 125 litara, ostalo je bezobrazluk u poslovnoj politici. U stvari i može ali ne vidim smisao držanja 30-tak sitnih riba u 240 litara, a biljni akvarijum sa nedostatkom svetla. Baš me zanima kako bi izgurao malo diskusa Smile
Recimo AquaEl po meni ima mnogo širi i bolji izbor akvarijuma ali nemoguće ih je kupiti ovde.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Jul 22, 2014 12:07 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Popaj
Akvarista



Registrovan: 06 Apr 2011
Poruke: 940
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Jul 22, 2014 12:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

http://www.akvarijum.org/forum.....18075.html
Ovde sam opisao kako sam ja pojacao svetlo u rio 180. To je bilo tvoje pitanje. Iskreno mogu da dodam da nije potrebno. Dovoljno je da dodas odsijavace. Meni je uspevalo i zahtevno bilje uz dodavanje co2. Juvel od 240 litara ima jaci filter od 180. Inace rio 180 ima dobru filtraciju, ali to nije bilo pitanje.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Uto Jul 22, 2014 2:05 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U pravu si, nije bilo pitanje. Provuklo se kroz temu, ja sam hteo 240 i odustao zbog filtracije, ista je, 125 ima malo slabiju pumpu. Nemam ništa protiv juwela i voleo bih fabrički ali bih izabrao nešto drugo, ograničeno tržište i to ti je što ti je.
Uglavnom neka admin briše sve van teme, bezveze stalno krene priča.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kako sa jednim grijacem grijati dva a... Luka2907 Grejanje i hladjenje 1 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako sa 1 grijacem grijati 2 akvarijuma Luka2907 Grejanje i hladjenje 0 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pitanje za rasvetu Milivoje Lampa Rasveta 4 Pon Nov 20, 2023 10:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Prodajem rasvetu EHEIM powerLED dayli... senkasenkasenka Ponuda 2 Ned Sep 25, 2022 9:28 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MIX led cipova za rasvetu biljnog akv... jajzy Rasveta 2 Uto Jan 25, 2022 12:10 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License