Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Pohvala za Reventona! :D Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Stefan Mitrovic
Akvarista



Registrovan: 25 Jun 2014
Poruke: 13

PorukaPoslao: Uto Avg 05, 2014 12:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hejj i dzonii i ti si tu kao i reventon ! nmj sad takoo ! Very Happy pohvale sve i za tebe ! Razz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Avg 05, 2014 12:03 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Uto Avg 05, 2014 5:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

e kada smo vec kod pohvala onda i jedna pohvala zaWoody alelena bio sam danas kod coveka dobio kozice za dzabe rasturio mu pola akvarijuma uzeo par biljaka a on mi jos skuvao kafu i dao sok pobednik pobednik
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Sre Avg 06, 2014 11:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Reventon je akvarista za primer. Znam da je pomogao Mitrovićima i fenderu. Pritekao je u pomoć kada su se filteri transportovali u Belu Crkvu. Skoro je poklonio formiran akvarijum, čini mi se, drugarici. Širi akvaristiku kao hobi što izuzetno cenim. Sarađivao je sa mnom više puta i svaki put je bio korektan i ispoštovao je dogovor (što za mene ne može da se kaže).
Može čovek preko akvaristike i ovog našeg foruma da upozna mnogo dobrih ljudi.
Moram da spomenem i još neke koji zaslužuju pohvalu kao ljudi i kao akvaristi. Baia, gotika, Woody, makich, sumi, maryja, fender, manastirište, Andjelija, gari... Sve iz ličnog iskustva, potpisujem.


Poslednji izmenio nesha barajevac dana Sre Avg 06, 2014 11:38 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Čet Avg 07, 2014 6:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Za temu verovatno ne bih ni saznao da mi Jovica nije poslao link na fejsu, jer i pored toga što sam na odmoru, u poslednje vreme ređe ulazim na forum.
Da, istina je da nisam toliko skroman da se ne oglasim Very Happy. Ali ipak sam dovoljno skroman da kažem ono što bi svako u ovoj situaciji rekao - nije trebalo Smile
Poklonio sam 4 potpuno opremljena i formirana akvarijuma, nekoliko praznih, nešto od opreme i nebrojeno biljaka, kozica i riba. Svi koji me poznaju, znaju da to nije bilo zarad skupljanja pluseva i poena, daleko od toga. Da imam, poklonio bih još 10 puta toliko i ni na trenutak mi ne bi bilo krivo.
Mnogi su mi pomogli i mnogima sam pomogao. To je jedan krug koji nikada ne bi trebalo da se prekine. Vodim se izrekom da od davanja niko nije postao siromašan, pa neću ni ja.
Još jednom, veliko hvala svim mojim prijateljima i poznanicima s foruma Smile
Živeli!


Poslednji izmenio reventon dana Čet Avg 07, 2014 6:23 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Razlog izmene reventon: Debeli prsti, a mala tastatura...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chikavili
Koristan akvarista



Registrovan: 10 Sep 2012
Poruke: 2151
Lokacija: Zemun/Novi Beograd

PorukaPoslao: Čet Avg 14, 2014 3:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma taj Reventon, on vam je gilipter i prevarant. Cini ljudima usluge, da posle nebi trazio nikakvu protivuslugu. To bre nije normalno i u najmanju ruku je sumnjivo!



Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Čet Avg 14, 2014 3:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

smeh

smejanje
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
srki.acs
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2012
Poruke: 323
Lokacija: Zeleznik

PorukaPoslao: Čet Avg 14, 2014 4:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

chikavili ::
Ma taj Reventon, on vam je gilipter i prevarant. Cini ljudima usluge, da posle nebi trazio nikakvu protivuslugu. To bre nije normalno i u najmanju ruku je sumnjivo!



Very Happy
smeh smeh smeh smeh smeh smeh haha haha haha haha haha haha haha lool lool
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefanrudi
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2014
Poruke: 156
Lokacija: Nis-Leskovac

PorukaPoslao: Čet Avg 14, 2014 6:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I od mene Reventon ima pohvale, uvek iskren savet od njega i dosta pomoci oko barbusa Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Čet Avg 14, 2014 8:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

chikavili ::
Ma taj Reventon, on vam je gilipter i prevarant. Cini ljudima usluge, da posle nebi trazio nikakvu protivuslugu. To bre nije normalno i u najmanju ruku je sumnjivo!



Very Happy



Link


smeh


Poslednji izmenio jovica dana Čet Avg 14, 2014 8:15 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Uto Okt 28, 2014 2:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

koristim ovu priliku da pohvalim COKILI-a lepo je sresti u ovom divnom hobiu coveka kao sto je on !prvo sam kupio od njega mikro razbore bio je fer u isporuci tacan precizan korektan !danas mi je o njegovom trosku post ekspresom poslao pelcer biljke koji duze vreme trazim !Lepo je znati da ima jos ljudi kao sto je on !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Djokic
Akvarista



Registrovan: 21 Sep 2014
Poruke: 153
Lokacija: Zvezdan, Zajecar

PorukaPoslao: Uto Okt 28, 2014 4:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Reventon svaka ti dala!
Lepo je cuti da ima takvih ljudi jos uvek.
Ja bi iskoristio temu da se javno zahvalim Cookiliu!
Poslao mi je celu dzunglu u kutiji! Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka pohvala gotika Razno 0 Uto Jan 31, 2017 3:14 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pohvala Labeo Bicolor Razno 3 Pon Sep 05, 2011 10:57 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pohvala vrbica Obaveštenja 10 Sre Apr 20, 2011 9:21 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License