Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Posle dugo vremena Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Milan013
Akvarista



Registrovan: 18 Jul 2014
Poruke: 191
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Uto Avg 12, 2014 5:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mozda malo prenatrpan ali definitivno lep...

Kako ti se slazu sve ove ajkulice?! Vidim ih barem 3 (2 crne i 1 albino).
Meni moja dva frenatusa se nikako nisu slagala i morao sam jednog da poklonim...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Avg 12, 2014 5:39 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Thunderbeast
Akvarista



Registrovan: 22 Avg 2012
Poruke: 136
Lokacija: Beograd-Vozdovac(Stepa Stepanovic)

PorukaPoslao: Uto Avg 12, 2014 6:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bas lep akvarijumi odlican izbor ribica.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bratislav
Akvarista



Registrovan: 13 Dec 2013
Poruke: 223
Lokacija: Beograd - Zvezdara

PorukaPoslao: Uto Avg 12, 2014 9:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

vacko000 ::
jedan od lepsih akvarijuma ovde dfinitivno, sve izgleda odlicno....

Hvala puno na pohvali. Nisam bas siguran da je jedan od najlepsoh, ali rastemo, ucimo se... Smile

Milan013 ::
Mozda malo prenatrpan ali definitivno lep...

Kako ti se slazu sve ove ajkulice?! Vidim ih barem 3 (2 crne i 1 albino).
Meni moja dva frenatusa se nikako nisu slagala i morao sam jednog da poklonim...

Ja imam tri frenatusa, u startu ih je bilo cetiri komada, po dva. Nemam problema sa njima, uzeo sam ih dosta mlade, pa su se valjda navikli...


Thunderbeast ::
Bas lep akvarijumi odlican izbor ribica.

Hvala puno Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Filip:)
Akvarista



Registrovan: 03 Dec 2009
Poruke: 211
Lokacija: Sombor

PorukaPoslao: Sre Avg 13, 2014 4:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja odusevljen sa ovim belim skalarima Smile, tacnije malo vuku na srebrno bar na slikama bas su lepi Smile Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bratislav
Akvarista



Registrovan: 13 Dec 2013
Poruke: 223
Lokacija: Beograd - Zvezdara

PorukaPoslao: Sre Avg 13, 2014 7:18 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@Filip:) Ovo su srebrni, ali na slikama se ne vidi bas najbolje. Bilo ih je tri, ali je nazalost jedan uginuo. Jedan od peostale dvojice je zakrzljao, ali nema veze, volim ga i takvog
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Filip:)
Akvarista



Registrovan: 03 Dec 2009
Poruke: 211
Lokacija: Sombor

PorukaPoslao: Sre Avg 13, 2014 2:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni se boja bas svidja Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sre Avg 13, 2014 3:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Neke ribice nisu baš kompatibilne. Recimo, malabarikusi su brzi plivači, što ne odgovara skalarima. Ne samo što ih brzim plivanjem stresiraju, nego što skalari neće moći da dođu do hrane od brzih plivača.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bratislav
Akvarista



Registrovan: 13 Dec 2013
Poruke: 223
Lokacija: Beograd - Zvezdara

PorukaPoslao: Sre Avg 13, 2014 3:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

HORUS ::
Neke ribice nisu baš kompatibilne. Recimo, malabarikusi su brzi plivači, što ne odgovara skalarima. Ne samo što ih brzim plivanjem stresiraju, nego što skalari neće moći da dođu do hrane od brzih plivača.


Hvala na sugestijama, cini mi se da si mi vec skretao paznju na nekompatibilnost. Slazem se, a pored toga ni barbusi ne bi trebali sa skalarima, ali eto kod mene uspeva vec godinu i po. Mislim da je to zato sto su skalari, definitivno najkrupniji, dok sam ostale stavljao male, ali tek nakon sto su skalari porasli...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Čet Avg 14, 2014 11:33 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svaki akvarijum je priča za sebe. Drago mi je da se slažu. Onda, uživaj. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bratislav
Akvarista



Registrovan: 13 Dec 2013
Poruke: 223
Lokacija: Beograd - Zvezdara

PorukaPoslao: Pet Avg 22, 2014 4:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E ljudi, treba mi vasa pomoc - na jednoj melanoteniji (Melanotaenia boesemani) na boku ribice vec neko vreme stoji belicasta fleka. Mislio sam da se riba povredila, ali od juce, javlja se izraslina, crvene boje. Promena se dogodila za jedan dan.

Odmah sam sipao plavi lek, ako se radi o nekom parazitu ili necemu slicnom. Nazalost nemam sliku, ali cim stignem postavicu.

Jel moze neko na osnovu ovog opisa da pretpostavi o cemu se radi i sta da radim?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Pet Avg 22, 2014 4:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja bih je izvadio iz akvarijuma i tretirao lijekovima , jer postoji mogućnost da nisi cijeli akvarijum zarazio ako je u pitanju kakva bolest.
Ja bih tako postupio , a bolje ti je da sačekaš iskusnije , jer stvarno ne znam šta je u pitanju .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
Choda1987
Akvarista



Registrovan: 02 Jul 2014
Poruke: 192
Lokacija: beograd

PorukaPoslao: Pet Avg 22, 2014 4:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

gde da nadjem ove bele skalare ja sam kupio kao bele oni zuti Very Happy...jako lep aq svaka cast
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bratislav
Akvarista



Registrovan: 13 Dec 2013
Poruke: 223
Lokacija: Beograd - Zvezdara

PorukaPoslao: Pet Avg 22, 2014 4:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@Choda1987 hvala puno Smile

Nisam ih video neko vreme po shopovima, ja sam svoje uzeo pre jedno godinu dana u akvarijum centru, ali ih sada nemaju (bio juce)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Choda1987
Akvarista



Registrovan: 02 Jul 2014
Poruke: 192
Lokacija: beograd

PorukaPoslao: Pet Avg 22, 2014 8:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam kao uzeo bele tako sam ih i kupio Smile al kad sam video ove tvoje posteno sam se smorio xixix Very Happy prelepi su ako bude mresta rezervisem bar 2 para kod tebe Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Pet Avg 22, 2014 8:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koja je ovo biljka , liči mi na neki echinodorus ?


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Nas dvoje se vratilo posle 10 godina.... nasdvoje Upoznavanje 0 Ned Sep 24, 2023 3:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc, uginula zenka gupike posle okota Nemanja99 Ribe 0 Ned Apr 26, 2020 3:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Anubias, Christmass Moss, Bacopa - os... boskonet Arhiva Malih Oglasa 3 Sre Jan 01, 2020 4:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka POTREBNE gupike za start i neka nova ... rendzy79 Arhiva Malih Oglasa 8 Pet Jul 05, 2019 7:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Posle 99 godina Baia Akvarijumi 78 Pon Feb 11, 2019 8:08 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License