Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Akvaristička sekcija Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sub Avg 23, 2014 7:59 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Joj, ne znam. Rekao mi čovek, ali sam zaboravio. Mada, znam da sam se iznenadio da staklo i nije toliko debelo, s obzirom na veličinu akvarijuma. Da l' beše neka dvanaestica, sa ojačanjima? Hm?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Avg 23, 2014 7:59 am Snimi Poruku Nazad na vrh

HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Pet Sep 12, 2014 1:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

''Ponovo radi bioskop!'' (''Maratonci trče počasni krug''). Dođe i taj dan da se ponovo okupimo, pojačani velikim brojem učenika prvog razreda (srednje). Danima me već spopadaju pitanjima kada će biti sekcija. Naravno, to me baš raduje. Smile Ove godine sam izradio ozbiljan i ambiciozan plan rada. U međuvremenu sam i ja dosta toga novog saznao i naučio, pa će predavanja biti mnogo kvalitetnija. Rešio sam da ih na ovom prvom druženju impresioniram. Neki ljudi dobre volje sa ovog foruma su opet poklonili nešto opreme, koju ću podeliti polaznicima sekcije. Dakle, akvaristička sekcija je zakazana za danas u 17 časova. Slede fotografije. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Pet Sep 12, 2014 6:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo fotografija.
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bolan970
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2012
Poruke: 691
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Sub Sep 13, 2014 9:54 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Drago mi je da ima klinaca koji se zanimaju za akvaristiku. Neka vam je sretan pocetak rada sekcije!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Sep 13, 2014 11:11 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

...Ako ne poupadaju u akvarijum... Smile

Srecan i uspesan semestar vam zelim! Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sub Sep 13, 2014 11:21 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala. Dobro je što većina novih članova ima svoje akvarijume, a za one koji ih nemaju spremio sam poklone. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Choda1987
Akvarista



Registrovan: 02 Jul 2014
Poruke: 192
Lokacija: beograd

PorukaPoslao: Sub Sep 13, 2014 11:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mogla bi i neka akcija ovde da se napravi za one iz tvoje sekcijek kojii vole i zele aq a nisu bas u mogucnosti da ga priuste...pa da se pokrene akcija po moguctvu nebi bilo lose ti Horus pa ko sta moze od nas nek prilozi: bilje,akvarijumcic neki pumpe ribice bilo sta ko sta moze,a siguran sam da ima svako od nas ponesto ...to bi bilo bas full,mislim da je to dobra ideja
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Sub Sep 13, 2014 11:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da, da, to smo vec radili. Mogli bi opet.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Ned Sep 14, 2014 8:18 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Drago mi je da ste voljni da pomognete. Kao što reventon reče, radili smo to već, i klinci fenomenalno reaguju na takav gest. ''Problem'' je što uvek stižu novi polaznici, jer maturanti odlaze, pa onda uvek nanovo treba obezbeđivati opremu i ostalo. Ja sam već, uz pomoć prijatelja sa foruma, obezbedio neke poklončiće, ali bio bih vam zahvalan ako ste u mogućnosti da poklonite nešto klincima. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Salvatoree
Akvarista



Registrovan: 30 Jun 2012
Poruke: 342
Lokacija: Indjija

PorukaPoslao: Ned Sep 14, 2014 11:47 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mnogo vam je dobra skola, moja tehnicka nije imala vrata od WC-a da ih neko ne bi odneo resetke na prozorima a od kompjutera su bili pentium 1 mislim Very Happy

Ovo je fantasticno, samo tako nastavi, odvuci decu sa kompjutera neka se igraju sa skejpom ne sa fejsom....mislim da sam ovo i ranije napisao nema veze nije lose ponoviti....

Javljam ti se preko PP-a za neku opremu. Poz Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraYahoo Messenger
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Ned Sep 14, 2014 3:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Opremanje ovog kabineta sam ja omogućio, obezbedivši donaciju od 10.000 evra. Ono što vidite iza mene je interaktivna tabla koja reaguje na dodir (kao mobilni telefoni). Sve vreme je priključena na internet, tako da su joj mogućnosti fantastične. Naravno, idealna je za akvarističku sekciju. Već sam klincima govorio i pokazivao mogućnosti foruma. Unapred hvala svim ljudima dobre volje. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gorisha
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2014
Poruke: 69
Lokacija: novi sad

PorukaPoslao: Pon Sep 15, 2014 6:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pošto sam prosvetni radnik u penziji (onoj bogaljuši) sve ovo što vidim jako me pogađa u pozitivnom smislu. Horus kaži jel treba pomić u bilo kojem smislu da se uključimo (uključim). Šta od opreme bi pomoglo, sekciji a i polaznicima. Dali mogu pomoći nekim konstruktivnim savetima ako ništa drugo. ja sam profa likovnog pa možda neki saveti u tom pravcu. Ovih dana biće i podmladka diskusa pa i to može. bilo šta samo reci ako sam u situaciji pomoći ču.
Čestitam na ideji a bogami i realizaciji.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Pon Sep 15, 2014 8:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala kolega...znaš kako, možda bi trebalo nešto od opreme za filtraciju. Svi klinci su koristili vazdušne pumpe, a ja ću im preporučiti spoljašnje staklene filtere. Što se tiče ribica, još su oni početnici za diskuse. Razmisliću malo kako da iskoristimo tvoj talenat za likovnu umetnost. Smile Ja ću preporučiti klincima da otvore svoje profile na ovom forumu, pa će biti prostora i za savete. Imam ideju da obezbedim sponzora za odlazak sekcije u Beograd, da posetimo nekog od akva centara sa banera. HVALA svima još jednom!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gorisha
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2014
Poruke: 69
Lokacija: novi sad

PorukaPoslao: Pon Sep 15, 2014 10:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ok. Pogledacu sta mogu uraditi na tom planu. Mislim da imam nekoliko potopnih pumpi koje mi nisu neophodne a na kraju krajeva videcu dali neko od poznanika raspolaze nečim.
Mislim da bi ti konkretno trebao reći koje su potrebe, bilo bi puno lakše jer sumnjam da bi bilo onih koji nebi pomogli bar malo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Pon Sep 15, 2014 11:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prošle nedelje je bilo prvo druženje ove školske godine, tako da ja potrebe novih polaznika sekcije još uvek i ne znam. Evo, ovako ćemo...u petak imamo opet sekciju, pa ću ih pitati sve ponaosob o dimenzijama njihovih akvarijuma, i opreme koju već imaju. Tako ćemo znati šta im nedostaje. Ja kačim informacije, pa ako je neko voljan da pomogne, unapred hvala. Smile Prethodnih godina su članovi ovog foruma zaista mnogo pomogli. Donirali su opremu, staklene spoljašnje filtere, akvarijume, biljke, ribice...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Biološka sekcija kikiriki Početak u akvaristici 1 Ned Jan 14, 2018 9:14 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MSTropical Video Sekcija mstropical89 Mstropical 5 Pon Feb 23, 2015 12:31 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvaristička pinceta HORUS Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Sep 16, 2014 3:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Akvaristička polica - design by Coa Coa Akvarijum Centar 25 Ned Apr 01, 2012 11:51 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License