Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Akvarijum Popaj II Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
simici789
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 639
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Avg 17, 2014 6:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

tepih za pikniik Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Avg 17, 2014 6:49 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Ned Avg 17, 2014 7:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svaka čast za tepih. Međutim, u hardu mi nešto nedostaje. Verovatno neka grana, koja bi virila iz zelenila. Takođe, crvene biljke u srednjem planu u nekim fazama potpuno zaklanjaju pozadinu. Mislim da si loše odabrao mesto za crvene biljke.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Milan013
Akvarista



Registrovan: 18 Jul 2014
Poruke: 191
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Avg 17, 2014 8:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sad procitah temu od pocetka do kraja... kakva borba i kakav lep rezultat. Mnogo lepo bilje! Svaka cast!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Popaj
Akvarista



Registrovan: 06 Apr 2011
Poruke: 940
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Avg 17, 2014 9:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uživo mnogo lepše izgleda, boje su dosta intezivnije. ove poslednje slike su slikane ipedom, na kome izgledaju lepo, kada se prebace na PC, loše.
Ćerka mi izgubila aparat pa za sada ne mogu da ga uslikam bolje.
Horuse, imam nekoliko grana, ali sam hteo da ih u ovoj postavci izbegnem, da pokušam samo sa kamenom. Nažalos nešto mi ne ide. Nabacao sam dosta bilja, i meni se čini haotično. Ako ne ošišam na nedelju dana, za dve nedelje ima bilja za još jednu postavku. Čak su i alternathera mini, i amania rasli po 10cm. U ovoj postavci nisam želeo da imam cvećaru. Zato sam malo razredio, i pokušavam nešto drugo. Posadio sam staurogyne izpred kamena da bi se isti video. Sada mi liči na neku baštu koja se uredno okopava. Još je u emerznoj formi, pa se nadam da će izgledati bolje. Možda ga i povadim i pustim parvulu da se proširi.
Zaboravio sam da kažem da san posadio hemianthus micranthemoides(hmm), u levom delu pozadi kamenja. Čekam da poraste pa da vidim našta će da liči. Tek onda ću da pravim korekcije. Nadam se da ću da imam bolje fotke, pa uz vašu pomoć doteram ovu postavku.
Evo još par fotki sa mog fona, ali ništa bolje.
Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Popaj
Akvarista



Registrovan: 06 Apr 2011
Poruke: 940
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Avg 17, 2014 9:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo još jedna samo sa jednom sijalicom Arcadia Fresh Water.

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
zicbon92
Akvarista



Registrovan: 14 Jul 2013
Poruke: 88
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Avg 17, 2014 9:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vr'! Jel mozes da nam opises proces pravljenja tepiha? Koliko vremena, koliko puta si sisao pre nego sto si dobio zeljenu formu i sl.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Choda1987
Akvarista



Registrovan: 02 Jul 2014
Poruke: 192
Lokacija: beograd

PorukaPoslao: Ned Avg 17, 2014 11:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

au svaka cast prelepo...al kritika ide takav aq prelep za slikanje a uslikas ga sa losim aparatom steta Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Popaj
Akvarista



Registrovan: 06 Apr 2011
Poruke: 940
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Avg 18, 2014 12:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala svima.
Choda, lako će mo za slike. Navratiće neko sa dobrim aparatom. Možda i svratim nekog Japanskog turistu.
@zicbon92, proces sađenja se vidi na početku teme. Mislim da može i ređe. Parvula se sama proširi i "polegne", tako da izgleda gušće. Ja sam je prvi put šišao posle dva meseca, i skoro sam je malo skratio na nekim mestima. Ne treba je često šišati. Meni je lepša kada je veća. Još kada bih imao kozice bilo bi ludilo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ciskela
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2013
Poruke: 137
Lokacija: Beograd, Dorćol

PorukaPoslao: Pon Avg 18, 2014 7:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Popaj ::
U akvarijumu se ništa posebno nije dešavalo, osim što sam svake nedelje morao da kosim. Malo mi se smučilo pa sam proredio bilje. Želim da se vidi i hard. Sada to ovako izgleda.

meni je ovako dosta lepše!

Image
koja je ovo biljka i kad i kako je trimuješ da ostane ovako niska?

Hvala Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Popaj
Akvarista



Registrovan: 06 Apr 2011
Poruke: 940
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Avg 18, 2014 7:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ciskela, biljka je amania bonsai. Skrati se makazama na zeljenu visinu, a odseceni deo moze da se posadi u podlogu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Popaj
Akvarista



Registrovan: 06 Apr 2011
Poruke: 940
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Avg 18, 2014 8:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kod mene ovoliko poraste za 15 dana, ako ne podšišam ranije

Image
onda je skratim na ovu visinu

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Popaj
Akvarista



Registrovan: 06 Apr 2011
Poruke: 940
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Avg 18, 2014 8:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pardon, dva puta ista slika


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Choda1987
Akvarista



Registrovan: 02 Jul 2014
Poruke: 192
Lokacija: beograd

PorukaPoslao: Uto Avg 19, 2014 10:22 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Au odusevi sam se stvarno je fenomenalno...reci mi jesi ovo gore stavio wawe maker il mi se cini Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Popaj
Akvarista



Registrovan: 06 Apr 2011
Poruke: 940
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Okt 14, 2014 1:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Izvini choda, tek sada sam otvorio moju temu.
Jeste to je wawe maker. Poboljšava cirkulaciju vode, što je dobro kada je akvarijum dosta ubiljen. Teško se sifonira zbog "tepiha", wawe maker, podiže svu štroku, a filter uvlači istu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Popaj
Akvarista



Registrovan: 06 Apr 2011
Poruke: 940
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Okt 14, 2014 2:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

malo novih slika

Image

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Manji akvarijum (20l) Likann17 Početak u akvaristici 0 Čet Apr 18, 2024 11:31 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biljke za Južnoamerički biotop akvarijum BlackRaven Biljke 0 Sre Apr 10, 2024 10:44 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novi akvarijum Onix21 Uradi Sam (DIY) 0 Uto Apr 09, 2024 3:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License