Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Akvaristička sekcija Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Uto Okt 07, 2014 11:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Čekaj da me tek vidite kako đuskam, sa sve zulufima i rokabili frizurom. yeah
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Okt 07, 2014 11:23 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

gorisha
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2014
Poruke: 69
Lokacija: novi sad

PorukaPoslao: Sre Okt 08, 2014 7:35 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Tek sad se stiče pravi utisak o veličini i izgledu školskog akvarijuma. Na drugim slikama ostavljao je utisak da je dosta manji.
Ajde sada da vidimo i vožda sekcije u full rock formatu!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sre Okt 08, 2014 7:54 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Izgleda manji zbog širokolisnih biljaka. Imamo echinodorus ozzelot čiji su listovi toliko veliki da možeš da zavijaš sarmu.
btw, uopšte ne znam zašto je reventonu Travolta pao na pamet? Ja uopšte ne ličim na Travoltu, al' 'ajde. Ćutiš i trpiš. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Zhorz
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 15 Sep 2012
Poruke: 907
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Sre Okt 08, 2014 11:31 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

HORUS ::
Ja uopšte ne ličim na Travoltu, al' 'ajde. Ćutiš i trpiš. Smile


na travoltu iz borca grede ne licis ali na original licis Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Sre Okt 08, 2014 11:35 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zhorz ::
HORUS ::
Ja uopšte ne ličim na Travoltu, al' 'ajde. Ćutiš i trpiš. Smile


na travoltu iz borca grede ne licis ali na original licis Wink


U bre, pa nisam ni mislio na Travoltu iz Borce Grede Very Happy
A za onog pravog, ne znam, na nekoj slici si podsetio na njega Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Zhorz
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 15 Sep 2012
Poruke: 907
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Sre Okt 08, 2014 11:52 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

reventon ::
Na prvoj slici malo licis na Travoltu Cool
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sre Okt 08, 2014 3:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Onda samo ostaje da se zahvalim na komplimentu. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gorisha
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2014
Poruke: 69
Lokacija: novi sad

PorukaPoslao: Sre Okt 08, 2014 5:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

HORUS ::
Izgleda manji zbog širokolisnih biljaka. Imamo echinodorus ozzelot čiji su listovi toliko veliki da možeš da zavijaš sarmu.
btw, uopšte ne znam zašto je reventonu Travolta pao na pamet? Ja uopšte ne ličim na Travoltu, al' 'ajde. Ćutiš i trpiš. Smile


Neka, nekaširokolisnih biljaka. samo im treba pronaći dobru poziciju i to onda smiruje akvarijum. Što se sličnosti, sa pomenutom osobom, ama baš uopšte ne ličiš likom ali stavom itekako.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Sre Okt 08, 2014 10:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Onaj iz Borča Grede je Džontra Volta Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Neca1221
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 08 Jan 2012
Poruke: 104
Lokacija: Konjarnik

PorukaPoslao: Pet Okt 10, 2014 6:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sto ovako nesto nema i u nasoj skoli?! :p
Ako treba ja imam kribove koji su na velicini oko 3 cm
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Pet Okt 10, 2014 9:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Društvo, ja u četvrtak i petak dolazim u BG. Ako još neko ima nešto za moje sekcijaše možemo da izvršimo primopredaju.
Neco, mogli bismo da uzmemo kribove u četvrtak, ili petak. Može?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sre Okt 22, 2014 9:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Danas smo prepakivali postavku. Za sada je akvarijum mutan za fotografisanje, ali zato idu fotografije samog procesa formiranja nove postavke.
Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Okt 22, 2014 9:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da bi bilo dobro da deci obezbedis plice i pristupacnije akvarijume, ovo je bas cimanje, da ne pominjem bezbednost.
No, o tom potom, vidim da je i dalje to solidna ekipa, bas mi je drago.
Kakvo je interesovanje druge dece, van sekcije, za desavanja u sekciji?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sre Okt 22, 2014 10:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Oni kod kuć imaju manje akvarijume, ali ovaj školski je poprilično velik. Možda jeste cimanje, ali u životu se zbog cilja valja i pomučiti. Mislim da smo mi mnogo razmazili našu decu baš tim stavom: ''Neka tata će, ljubi te tata.'' Život ih neće maziti, pa ih treba pripremati za svaku situaciju. Ja sam kao mali sam pravio sebi igračke, koristeći alat. Zato sada svašta mogu da napravim, dok moji prijatelji ljubi ih tata ne znaju ni gumicu na slavini da zamene.
Pošto se sekcija dešava u popodnevnoj smeni uvek ima nekog slučajnog prolaznika, koji se obavezno zadrži. I na ovim fotografijama ćeš videti neke učenike koji nisu stalni polaznici sekcije.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Laki
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Jan 2014
Poruke: 1684
Lokacija: Makce (Vel. Gradiste)

PorukaPoslao: Sre Okt 22, 2014 11:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

svaka cast na iskreno-surovom komentaru sto se tice "LJUBI GA TATA"....kao mali sam odrastao tako reci u sumi ko Mogli-najvece zadovoljstvo mi je bilo igrati se po zabranjenim mestima oko oronulih bunara,krasti tresnje po dvoristima najgorih namcora,krotiti najkrvolocnije pse iz ulice,a jedno od savrsenih iskustava mi je bilo pravljenje kucica na drvetu...steta sto je nikad i nisam uslikao -bilo je to mesto na kom sam provoodio svo svoje slobodno vreme posle skole-a ova danasnja omladina...nemoj ovo nemoj ono,pravimo svestno od dece nesposobnjakovice...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Biološka sekcija kikiriki Početak u akvaristici 1 Ned Jan 14, 2018 9:14 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MSTropical Video Sekcija mstropical89 Mstropical 5 Pon Feb 23, 2015 12:31 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvaristička pinceta HORUS Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Sep 16, 2014 3:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Akvaristička polica - design by Coa Coa Akvarijum Centar 25 Ned Apr 01, 2012 11:51 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License