Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Još jedan Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
WoodyAllen
Akvarista



Registrovan: 28 Maj 2013
Poruke: 498
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Dec 19, 2014 9:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nesha barajevac ::
Jeste Bacopa australis, pustiću je i malo ispred ovih limunova levo, neka je kada već hoće da raste. Povadio sam svo drvlje i kamenje jer se i onako nije videlo a samo je smetalo.
Čuj lep. Štedljive, zemlja za cveće, nezahtevne biljke, bez CO2 i mm elemenata...nema tu neke senzacije i vrhova ali može da izgleda fino.


Ma kad su fotke kvalitetne sve ostjavlja lepši utisak.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Dec 19, 2014 9:17 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Icethunder
Akvarista



Registrovan: 17 Jun 2013
Poruke: 306
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Ned Dec 21, 2014 5:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nesha barajevac ::
Image

Huawei 5 mp ne može bolje Mr. Green

Konsultovao sam se sa stranim kolegama u vezi boesemanija. Kažu - đubre jedno obično urlanje , 100% mešanac ko zna čega. Dešava se i preko ali se prodaje jeftinije i naznačeno je šta je u pitanju. Kultura a ne ko ovi naši, daj pare i ko te j.
Incisusi su mi ok.

Lepo,zdravo,boja prisutna... Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
anebojsa
Akvarista



Registrovan: 25 Nov 2014
Poruke: 29
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Dec 21, 2014 11:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svaka čast Nešo! Shocked

Morao sam da prokomentarišem. Baš mi se sviđa sadašnji izgled.

Odmor za moje oči.

Hvala.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
spaske1
Akvarista



Registrovan: 09 Maj 2013
Poruke: 450
Lokacija: Bor

PorukaPoslao: Ned Dec 21, 2014 11:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Za ovako malu širinu akvarijuma stvarno je odlično i prirodno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Pon Dec 22, 2014 12:38 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I, dokazao si da akvarijum može dobro da izgleda i bez panjeva. Odličan je. Svaka čast!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Pon Dec 22, 2014 12:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala društvo.
Pokušaću, vremenom, da od ovoga napravim smislen prizor. Panjevi i kamenje jednostavno ne mogu da uklopim u ovo a da bude puno biljaka, ne umem. Takođe nema prednji, srednji, zadnji plan i te fore. Pokušaću sa nekom užom i visokom biljkom kao što su sesiliflora ili rotala, mada rotala bude sitnolisna i retka u ovakvim uslovima. Dajte neki predlog za tako neku biljku sa kojom bih mogao da zamenim deo ovih limunova i ludvigije.
A u međuvremenu evo ga jedan LQ vidojko.


Link
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Pon Dec 22, 2014 6:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nesha barajevac ::
Panjevi i kamenje jednostavno ne mogu da uklopim u ovo a da bude puno biljaka, ne umem.


Mozemo da sredimo nesto ako budes zvao na rakiju ili pivo Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vacko000
Akvarista



Registrovan: 25 Jul 2014
Poruke: 347
Lokacija: Novi Sad, Telep

PorukaPoslao: Sre Dec 24, 2014 10:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jako lep akvarijum, bilje savrseno izgleda.....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Čet Dec 25, 2014 12:39 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa reventone ili rakija i pivo ili sređivanje. Red bi bio. Samo se najavi.
Hvala vacko, nezahtevne biljke i nema da fali.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Čet Jan 08, 2015 10:47 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Juče je valjalo malo da se radi, da se započne nešto pa će tokom godine biti sve uspešno. Ja izlepio dve haubice za ova dva donja Cool


Image


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Čet Jan 22, 2015 12:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stigli lepotani od sumija yeah
Njihov akvarijum je trenutno u restauraciji ali uskoro će biti ponovo aktivan pa će skalarčići u svoju gajbu.
Svakog gosta tri dana dosta Very Happy


Link
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
simici789
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 639
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Jan 22, 2015 1:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A da mu posaljes duge, a zadrzis skalare - prelepi su, i cini mi se laksi za posmatranje Wink (sve dok ne pocnu da se biju!!!). Usput, ako vidis da ti je neko "osisao" limun, oni su - moji ga doruckuju, rucaju i veceraju....
Imam isti problem da pronadjem nesto za zadnji plan - rotala mi se izduzi, pusti lepe peruske na vrhu kad dospe za sisanje i "strci" i onda sve zajedno bude bezveze. Probam sa pogostemon octopusom ubacenim u rotalu - videcu samo kako ce se prilagoditi bez CO2 i u gustisu, za sada mi ovo bas dobro izgleda. Ako bude dobro javi se za pelcer Smile.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Čet Jan 22, 2015 2:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne dam duge ni za živu glavu, samo da se još oboje...
Limun ne diraju ali zato bakopu čupkaju samo tako. Zelenu končastu takođe Cool Ako samo nek su živi i zdravi pu pu.
Od biljne hrane im dajem sera flora i diy biljni mix pa valjda će da batale čupkanje vegetacije.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
simici789
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 639
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Jan 22, 2015 2:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nece.
Ja im cak (uz dodavanje biljne hrane) vicem ispred akvarijumna FUJ TO.... i nista - cupaju na moje oci. Confused
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Looniz
Akvarista



Registrovan: 08 Dec 2012
Poruke: 944
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Jan 22, 2015 2:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I ovde su se lepo uklopili, ja ih ne bi dirao, za sada, dok ne postane tesno Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Jos jedan povratnik akvaristici fobos Početak u akvaristici 2 Čet Jun 11, 2020 2:07 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Još jedan biljni akvarijum Japonikus Akvarijumi 24 Sub Dec 22, 2018 10:04 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka jedan opusten pozdrav ljubisa03 Upoznavanje 0 Čet Jan 25, 2018 11:42 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Jedan davitelj koji je totalni pocetn... Saša88 Početak u akvaristici 18 Ned Nov 19, 2017 11:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pocetnik (jos jedan :D ) Skybuffalo Početak u akvaristici 64 Uto Jun 06, 2017 2:00 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License