Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Operacija uspela, pacijent preziveo Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
manastiriste
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2013
Poruke: 627
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Jan 11, 2015 7:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jednom davno sam jednu nanu vezao koncem za panj. Ne znam kako, ali se taj konac pre odredjenog vremena nasao na anciju. Bio sam ubedjen da ce da ga nekako skine sa sebe, ali nije mogao. Onda je polako konac poceo da se useca i pravi ranu. Bilo mi ga mnogo zao, te sam morao da intervenisem. I pored plasljivih diskusa u aq, mreza je morala da radi. Uhvatim ancija i secnem konac, ali ga polako izvucem, jer se deo konca bio urezao u zivo meso. Rana je zarasla, a on i dalje uspesno pliva i odradjuje posao u aq.

Evo i par slika sa koncem

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Jan 11, 2015 7:28 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Ned Jan 11, 2015 8:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ako nam bude terebao doktor za ribe znamo gde da se obratimo ! cestitka cestitka svaka cast !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Jan 11, 2015 8:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bilo bi dobro da tretiraš vodu sa nekim sredstvom protiv bakterija u smanjenoj dozi ako ima otvorenu ranu, inače, svaka čast za entuzijazam i požrtvovanost! Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
manastiriste
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2013
Poruke: 627
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Jan 11, 2015 9:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

UH, nista od sredstava nisam koristio osim FFMa koji stavljam pri svakoj promeni vode. Proslo je desetak dana, sve je u redu sa ostalim ribama i ancijem. Ne znam da li sada naknadno da nesto stavim?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Ned Jan 11, 2015 9:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovaj je zaslužio i šivenje Smile
Ima pecaroški način, mogao si i kod njega kad si ga več vadio, sa malo povidon joda mu nakapaš ranu, pustiš ga desetak minuta u nekoj kofi i vratiš ga posle.
Inače svaka čast.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
corvus
Akvarista



Registrovan: 23 Okt 2013
Poruke: 237
Lokacija: Beograd-Krnjaca

PorukaPoslao: Ned Jan 11, 2015 9:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

izgleda ko da si ga upakova da ga nosis na poklon ,,
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
manastiriste
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2013
Poruke: 627
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Jan 11, 2015 11:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ponovo sam ga posmatrao, nema nista vidljivo tamo gde je bio urezan konac, sve muje zaraslo. Deluje mi da je sve OK. Praticu dalje...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Uto Jan 13, 2015 6:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sad ces da me teras da vadim konac sa panja... bila jednom jedna divna mahovina dok je sijamski algar Bin Laden nije pojeo... kad bi se on upleo, slavio bih! Laughing
10 cm je i juri druge ribe. Terorista!
Moracu da skinem taj koncic, jer su na panju mahom anciji aktivni.
Svaka cast za poduhvat, podsecas me na mene, bilo koja zivotinja da je ugrozena, intervenisem. Po nekad ulazim i u tudja dvorista, da branim macke kad ih napadnu kerovi! Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ExtraY
Akvarista



Registrovan: 27 Okt 2014
Poruke: 80
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Jan 13, 2015 6:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ahahahhahahahhaah ne zezaj bre da to radis Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
manastiriste
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2013
Poruke: 627
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Uto Jan 13, 2015 9:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Joco, gledao sam ga danima kako se muci, jer nije mogao dobro da pliva. Iako mi nije preterano vredan, malci ancija su mi mnogo vredniji, bilo mi gao zao i morao sam da intervenisem.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Looniz
Akvarista



Registrovan: 08 Dec 2012
Poruke: 944
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Jan 13, 2015 9:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svaka tebi cast, mnogi se ne bi resili na tako nesto vec bi mu presudili po kratkom postupku.. Wink
Svaka riba je vredna, i ona koja treba i ona koja ne treba, nekom ce trebati nekad Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Uto Jan 13, 2015 9:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ExtraY ::
ahahahhahahahhaah ne zezaj bre da to radis Very Happy

Napadni mi macku, udavicu te u akvarijum! Laughing smeh
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ExtraY
Akvarista



Registrovan: 27 Okt 2014
Poruke: 80
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Jan 13, 2015 9:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Tako je Looniz,slazem se,ja sam imao slucajeva gde drugar hoce da BACI 2 ribe npr od neke vrste koje ne moze da proda O.o
Ja odlepim,postao sam azil naravno,ali ja to posle fino poklonim Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
manastiriste
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2013
Poruke: 627
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Uto Jan 13, 2015 10:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jedna riba, jedan zivot. Svakom je mi svoj zivot i to cenim i postujem. Pomognem kad mogu i koliko mogu Smile
Smile Verujem da vecina clanova foruma isto razimislja, ako ne i svi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Maxy xD
Akvarista



Registrovan: 26 Avg 2014
Poruke: 450
Lokacija: Kosovo,Zubin Potok,Kraljevo

PorukaPoslao: Uto Jan 13, 2015 10:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svaka cast stvarno... Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   


Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License