Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Konacno kompletiran 370l Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Filip:)
Akvarista



Registrovan: 03 Dec 2009
Poruke: 211
Lokacija: Sombor

PorukaPoslao: Sub Jan 17, 2015 1:14 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vik hvala Smile. Jos razmisljam u vezi skalara, panjeva za sada nema ali ako naidjem na neki interesantan verovatno cu ga ubaciti Smile.
Zhorz hvala na predlogu, pokusacu, nadam se da cu uspeti sve da uklonim Smile.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Jan 17, 2015 1:14 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Filip:)
Akvarista



Registrovan: 03 Dec 2009
Poruke: 211
Lokacija: Sombor

PorukaPoslao: Ned Jan 25, 2015 1:36 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zhorz uspesno sam otklonio vecinu algi sa tvojim metodom Very Happy, posle zamene vode manje su se pojavljivale tako da je verovatno bio problem u visku hranljivih materija Smile. Uskoro nove slike trenutnog stanja i bolje slike stanovnika Smile...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Filip:)
Akvarista



Registrovan: 03 Dec 2009
Poruke: 211
Lokacija: Sombor

PorukaPoslao: Sub Jan 31, 2015 2:28 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Update Smile
Malo bolje slike stanovnika Smile
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Komentari su dobrodosli:)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bratislav
Akvarista



Registrovan: 13 Dec 2013
Poruke: 223
Lokacija: Beograd - Zvezdara

PorukaPoslao: Sub Jan 31, 2015 2:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Druze, svaka cast na slikama. One na pocetku su bile bas sitne, al izvadio si se sa ovim na kraju Smile

Inace akvarijum je po dimenzijama odlican, ako mene neko pita. Jako lepo se ubiljio, iako sam malo bio skeptican zbog hladno belog osvetljenja.

E sad, sto se skalara tice, slobodno ih ubaci, nece oni neonkicama nista. Moji ne konstatuju rodostomuse, cak i oe jako male. Moj predlog ti je da ih ubacis dok su jos mali, samo pazi na barbusa. gledaj da budu veci od njega. Kod mene se lepo slazu...

Sve u sve jako lep AQ Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
eskadrilac
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2013
Poruke: 39
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Sub Jan 31, 2015 11:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja bih rekao da je do osvetljenja problem sto se tice algi,
ma da nisam imao problema sa koncastim, mozda neko iskusniji po tom pitanju moze preciznije da pojasni...
Sto se tice aq, odlicno napreduje, svidja mi se kako si ispratio formiranje od pocetka pa do danas samo tako nastavi pratim te pozzzz....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Filip:)
Akvarista



Registrovan: 03 Dec 2009
Poruke: 211
Lokacija: Sombor

PorukaPoslao: Ned Feb 01, 2015 2:39 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala vam puno na lepim recima Smile.
@Bratislav slike su sada radjene sa foto aparatom i slikane su u macro modu Smile, skalare se jos bojim ubaciti mada sada kad vidim da si naposao da kod tebe ne diraju ni sasvim male ribice korak sam blize da ipak popustim Very Happy.
@eskadrilac sto se algi tice skoro sam ih skroz istrebio, mislim da je njihovom pojavljivanju uslovilo to sto je bilo viska hranjivih materija, mada je verovatno i svetlo doprinelo, preventive rafi sam smanjio foto period na 6h i sada ih ima sve manje Smile.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Filip:)
Akvarista



Registrovan: 03 Dec 2009
Poruke: 211
Lokacija: Sombor

PorukaPoslao: Sub Feb 07, 2015 2:42 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dosao sam na ideju da ubacim diskuse umesto skalara Smile. Sta vi mislite o tome? Kako bi se oni uklopili sa ribicama koje su vec u akvarijumu?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nikolac
Akvarista



Registrovan: 08 Apr 2014
Poruke: 912
Lokacija: Beograd, Vracar

PorukaPoslao: Sub Feb 07, 2015 10:12 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Podrzavam. Imas dobru litrazu za ozbiljne ribe.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Filip:)
Akvarista



Registrovan: 03 Dec 2009
Poruke: 211
Lokacija: Sombor

PorukaPoslao: Sub Feb 07, 2015 4:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A jel ce se slagati sa ostalim ribama u akvarijumu?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Filip:)
Akvarista



Registrovan: 03 Dec 2009
Poruke: 211
Lokacija: Sombor

PorukaPoslao: Ned Apr 12, 2015 4:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mali uodate Smile
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Ned Apr 12, 2015 4:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Oop , pa fino je to ispalo.
Samo mi se ne sviđaju zlatne ribice u biljnom akvarijumu , al nikakoo .. :/ :/
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
Filip:)
Akvarista



Registrovan: 03 Dec 2009
Poruke: 211
Lokacija: Sombor

PorukaPoslao: Ned Apr 12, 2015 7:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To je zelja mog brata, ja sam mislio da ce da pocupaju biljke ali za cudo ni ne primecuju ih Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Ned Apr 12, 2015 7:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni nedostaje ovako nešto. Smile
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cyanogen
Akvarista



Registrovan: 07 Feb 2015
Poruke: 39
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Apr 12, 2015 9:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

meni se svidja bas sto ima zlatnih - skoro niko da ih vise ne drzi, takav utisak imam ..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Filip:)
Akvarista



Registrovan: 03 Dec 2009
Poruke: 211
Lokacija: Sombor

PorukaPoslao: Uto Apr 14, 2015 1:14 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

HORUS imam panj u akvarijumu x2 samo sto se mozda manje vide od biljaka Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka I konacno akvarijum Tanjicak79 Akvarijumi 60 Pet Nov 01, 2019 9:21 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Odyssea - Dobro poznata rasveta konac... Fish World Fish World 0 Pon Mar 04, 2019 4:09 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko foto perioda? Konacno nova ... Lazar018 Početak u akvaristici 17 Pet Nov 02, 2018 10:42 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Konacno ribice Djordj Početak u akvaristici 8 Čet Mar 16, 2017 1:20 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Konacno gotov :) DareMiric Akvarijumi 25 Pet Nov 28, 2014 1:22 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License