Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Novi stari akvarijum Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
rozetani
Akvarista



Registrovan: 07 Jan 2015
Poruke: 14
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Sre Jan 21, 2015 12:23 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav narode.
Kako sam na sajtu novi-stari clan tako i moj aq. Bio je u funkciji do pre tri godine i zbog preseljenja imao pauzu. Evo sada ponovo postavljen - cikliranje- . Pa ako imate saveta, sugestija pisite. Takodje mi treba i biljaka pa ko ima viska neka se javi. Inace zivim sada u Kragujevcu.
kuvanje peska
Image
postavka
Image
filter
Image
napunjen
Image
mrak
Image

Jos uvek je vlazan od hladne vode ali bice jos slicica
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Jan 21, 2015 12:23 am Snimi Poruku Nazad na vrh

rozetani
Akvarista



Registrovan: 07 Jan 2015
Poruke: 14
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Sre Jan 21, 2015 12:27 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

evo veceras vec izbistrilo
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
Maxy xD
Akvarista



Registrovan: 26 Avg 2014
Poruke: 450
Lokacija: Kosovo,Zubin Potok,Kraljevo

PorukaPoslao: Sre Jan 21, 2015 12:28 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Daj jos neku informaciju, protok pumpe, osvetljenje...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
rozetani
Akvarista



Registrovan: 07 Jan 2015
Poruke: 14
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Sre Jan 21, 2015 12:31 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Za sada jedna obicna neonka ima inst. za jos jednu pa cu dodati i jednu za biljcice. Pumpu sam nesto *budzio* u filter l/h. Filtracija za sada sundjer i perlon. HEHE ceka se plata za ostalo filteru. Dimezije 75*50*35
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
rozetani
Akvarista



Registrovan: 07 Jan 2015
Poruke: 14
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Sre Jan 21, 2015 12:31 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

* 450 l/h pumpa
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Sre Jan 21, 2015 2:59 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da ga što pre opremiš, tj. legne plata Smile
Zašto ne staviš grejač u taložnik filtera (tu imaš največi protok) i eventualno još jedna prelivna ako pada nivo u taložniku.
Ne znam kakav je plan sa dekoracijom ali bih ili okrenuo filter ili ga stavio na levu stranu bez okretanja da prelivna cev bude u čošku.
Da li si planirao neku pozadinu?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Looniz
Akvarista



Registrovan: 08 Dec 2012
Poruke: 944
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Jan 21, 2015 9:36 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Citam redom komentare i vec vidim sta cu da napisem, kad Nesa sve objasnio Smile
Čekamo dalji razvoj i poslušaj Nesine komentare, bice lepse Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
rozetani
Akvarista



Registrovan: 07 Jan 2015
Poruke: 14
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Sre Jan 21, 2015 8:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Grejac cu prebaciti u filter, ali polica koju sam pravio tj iverica je bila tih dimenzija pa nisam mogao filter sa strane. Pozadinu sam pokusao nesto sa stiroporom ali mi se nije dopalo pa nisam ni ubacio. Verovatno ce biti nesto jednobojno. A da prelivnu sam kupio veci fi , Sad cu to namestiti pa ide slika
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sre Jan 21, 2015 8:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisi razumeo Nešu. On je mislio da filter samo pomeriš ulevo, jer će tako prelivna cev doći u ćošak akvarijuma, pa će se manje videti. Filter svakako ostaje iza akvarijuma.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
rozetani
Akvarista



Registrovan: 07 Jan 2015
Poruke: 14
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Sre Jan 21, 2015 8:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da znas da nisam, ali sledecim dizanjem haube pomerit cu
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Sre Jan 21, 2015 10:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To sam i mislio, staviš ga levo, normalno da ostaje iza akvarijuma.
Takođe, kad menjaš vodu, usisavaš iz taložnika, biće ti lakše za rad kad je levo umesto u sredini.
Uzmi najobičniji hamer u knjižari, jeftino i uzmeš par boja, uglaviš između akvarijuma i filtera i menjaš ako ti dosadi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
rozetani
Akvarista



Registrovan: 07 Jan 2015
Poruke: 14
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Pon Jan 26, 2015 2:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo i prvih stanovnika, poklon
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
rozetani
Akvarista



Registrovan: 07 Jan 2015
Poruke: 14
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Pon Jan 26, 2015 2:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo i prvih stanovnika, poklon
Image
I okrenutog filtera
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
rozetani
Akvarista



Registrovan: 07 Jan 2015
Poruke: 14
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Sub Jan 31, 2015 2:36 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav, dajte narode neke predloge za ovaj moj aq. Vreme je da ubacim nesto. Ako neko ima viska pelcera neka se javi
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
rozetani
Akvarista



Registrovan: 07 Jan 2015
Poruke: 14
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Sub Jan 31, 2015 10:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislio sam predloge za biljke
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Manji akvarijum (20l) Likann17 Početak u akvaristici 0 Čet Apr 18, 2024 11:31 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biljke za Južnoamerički biotop akvarijum BlackRaven Biljke 0 Sre Apr 10, 2024 10:44 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novi akvarijum Onix21 Uradi Sam (DIY) 0 Uto Apr 09, 2024 3:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License